Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kraszowe Tokio - Komentarze


Recommended Posts

No i Ja też pokibicuję, może nawet coś podpowiem :D

 

Powodzenia i wytrwałości bo energooszczędność to temat ciężki "lokalnie" i można niechcący zepsuć sobie chałupkę doradztwem osób nieodpowiednich !

Jestem do dyspozycji, choć by na GG : 8422053

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej martwi mnie szczelność takiego połączenia. Z odległościami to jest różnie, zależy od urzędnika. Miałem podobnie i garaż podziemny wyszedł bo wtedy odległości nie obowiązują. O ustawieniach domu pomyślę chętnie :) pozdr adam

 

Trudne to ustawienie u Ciebie. Oznacz może dokładnie kierunki świata i co będziesz miał za płotem.

Edytowane przez aadamuss24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż zrobiłbym tuż przy wjeździe, zostawiając przed bramą miejsce na auto/auta lub nie jeśli to ślepa uliczka. Nie pchałbym garażu za bardzo w stronę lasu, mniej podjazdu do wykonania i więcej ogrodu. Za garażem miejsce na fajny ogród. Dom po przekątnej od garażu i dużo okien od strony południowej, podłudniowo zachodniej. Może zrób taką wizualizację ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ostatnia wersja wydaje się ok jak dla mnie :-) po prawej stronie od północy zostanie jeszcze pas ziemi gdzie można postawić latem samochody w cieniu.powstanie tez ciepły kat pomiędzy garazem a domem gdzie nie bedzie wialo a bedzie się nagrzewalo nawet zima. Czy taki układ bedzie Ci pasował do wnętrza ? Byloby lepiej zrobić garaż od polnocnej strony domu ale wtedy dom bardziej wychodzi w lewo. Myślę że dom bliżej drogi tez źle by nie wyglądał tym bardziej że uliczka ślepa i hałasu nie bedzie, takie ustawienie da duży ogród za domem dosyć dobrze doswietlony po południu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...