Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mAgnes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 620
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Myślę, że internetowy sklep "Avans" lub "Topmarket" też może być bezpieczny.

 

A z innej beczki. Czy ktoś czuje się na siłach doradzić w kwestii kupna TV 21' Biorę pod rozwagę Thomsona, Philipsa, Sharpa, Grundiga, Panasonica (ale ten ostatni niepodoba mi się). Wybór spory, ale na innych forach przestrzegają, że nawet znane firmy produkują coraz gorzej.

 

Co mi polecicie? Co sądzicie o obecnych wypustach w/w firm. Które firmy trzymają stabilnie tzw. "jakość". Zależy mi na bezpiecznym sprzęcie na tzw. „lata”, z dobrą jakością obrazu i dźwięku. Do tej pory mam 10-letniego Thomsona, ale chcę go oddać tzw. "rodzinie".

 

Będę wdzięczny za opinie oraz porady. Jak mieliście tzw. "wpadki" z markowym sprzętem też napiszcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna kupuje większośc rzeczy w internecie i w sklepach i na allegro.... jak do tej pory wszystko było w porządku... raz nawet na allegro kupiłem baterie do komórki za 9 zł i nie chodziła, to sprzedawca na swój koszt przesła nową i odebra uszkodzoną....

 

różnice w cenach ogromne, zresztą pomiędzy sklepami internetowymi także, czasem jedno jest w jednym najtańsze a drugie najdroższe, a w drugim sklepie odwrotnie...

 

ostatnio kupiłem aparat cyforwy za 599 który by w tym samym czasie w promocji dla idiotów w media markt za 899 :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier kupil cale wyposazenie kuchni w Megamedia. Transport byl na czas i gratis, chlopaki wniesli wszystko na trzecie pietro bez szemrania. Polecil ten sklep nastepnej osobie - rowniez zadowolonej z transakcji. Teraz ja kupuje kuchnie - ogladam wszystko "w realu" i chce zamowic w Megamedii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjowałem intensywnie lodówkę pod zabudowę oraz płytę elektryczną z hurtownią, do której linka dał powyżej zi_bi. Kontakt również z Allegro. W efekcie jednak kupiłem sprzęt w lokalnej, "analogowej" hurtowni - właściciel spytał o najniższe ceny jakie znam, po czym i od podanej ceny lodówki i od płyty odjął jeszcze po 200 zł :o :o :o

 

Swoją drogą zobaczcie, jak wielką marżę walą na starcie, skoro można płytę stargować z 2500 do 1600.............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjowałem intensywnie lodówkę pod zabudowę oraz płytę elektryczną z hurtownią, do której linka dał powyżej zi_bi. Kontakt również z Allegro. W efekcie jednak kupiłem sprzęt w lokalnej, "analogowej" hurtowni - właściciel spytał o najniższe ceny jakie znam, po czym i od podanej ceny lodówki i od płyty odjął jeszcze po 200 zł :o :o :o

 

Swoją drogą zobaczcie, jak wielką marżę walą na starcie, skoro można płytę stargować z 2500 do 1600.............................

 

Marże to jedno, ale zazdroszczę sprzedawcy AGD. Widać, że facetowi zależy na kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...