Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mAgnes

Recommended Posts

Witam

 

Wczoraj dotarł do mnie transport zamówionego AGD!!!

 

Towar kupiłem w megamedia.pl.

 

Po transakcji telefon potwierdzający, za chwilę następny o dostępności towaru. Zlew dojedzie później na koszt sklepu (sprowadzajągo z Niemiec).

Na następny dzień już nr przesyłki kuriera i jego nr telefonu.

 

Dostawa była z zastrzeżeniem godziny odbioru na 15.30, abym zdążył wrócić z pracy. Pan pomógł znieść z auta, poczekał cierpliwie, aż sprawdzę zgodność z zamówieniem i kompletność.

 

Towar dodatkowo pancernie zapakowany przez sklep internetowy.

Gwarancje popodbijane.

 

Podsumowując:

 


    - miło
    - szybko
    - przyjemnie
    - pewnie

 

 

P.S.

Wyszło 25% taniej - u mnie to dało 1500zł - czyli piekarnik dostałem za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • Odpowiedzi 620
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kupowalam ostatnio caly sprzet (lodówka, pralko-suszarka, okap, zmywarka i telewizor) w Megamedia i nikomu ich nie polece. Ceny maja bardzo dobre, a ponadto mozna sie targowac. O dostawie sie nie martwilam, bo powiedzieli, ze przy tak duzym zamowieniu jest w cenie. Dzien przed dostawa (22 grudnia) pani do mnie zadzownila, potwierdzila, ze wszystko jest i poinformowala mnie, ze dostane maila z nr przesylki. W mailu (po raz pierwszy!!!) zostalam poinformowana, ze dostawa do klienta wg Megamedia "door to door" oznacza dostawe do bramy budynku, a w moim przypadku na parking 50m od budynku :evil: Po wielkiej awanturze, gdy zagrozilam wycofaniem sie z zakupu, laskawie zaproponowano mi 100 zl obnizki!!! Gdyby nie to, ze nie mialam wyjscia, musialam miec gotowe mieszkanie do Wigilii, to zrezygnowalabym z zamowienia. Za skandaliczne uwazam to, ze nikt wczesniej mnie nie poinformowal, ze dostawa jest bez wniesienia.

Pozdrawiam

Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkiej awanturze, gdy zagrozilam wycofaniem sie z zakupu, laskawie zaproponowano mi 100 zl obnizki!!! Gdyby nie to, ze nie mialam wyjscia, musialam miec gotowe mieszkanie do Wigilii, to zrezygnowalabym z zamowienia. Za skandaliczne uwazam to, ze nikt wczesniej mnie nie poinformowal, ze dostawa jest bez wniesienia.

Pozdrawiam

Iwona

 

Nie przesadzaj, nie było tak źle, dostałeś 100zł na zapłacenie za wniesienie. Oczywiście byłoby miło gdyby Cię od razu uprzedzili ale z drugiej strony gdybyś częściej kupował z dostawa do domu to byś się nie zdziwił tak bardzo. Jak kupujesz w Castoramie to też masz transport gratis ale bez wniesienia. Po prostu za wniesienie trzeba przewoźnikowi dodatkowo zapłacić a jak sklep dał Ci poważne rabaty i jeszcze zapłacił za transport to oszczędził na wniesieniu bo na czymś musi w końcu zarobić. Marże u dystrybutorów nie są aż tak wielkie jak Ci się wydaje. Proponuję potraktuj to jako wypadk przy pracy.

 

pozdrawiam

Klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowalam ostatnio caly sprzet (lodówka, pralko-suszarka, okap, zmywarka i telewizor) w Megamedia i nikomu ich nie polece. Ceny maja bardzo dobre, a ponadto mozna sie targowac. O dostawie sie nie martwilam, bo powiedzieli, ze przy tak duzym zamowieniu jest w cenie. Dzien przed dostawa (22 grudnia) pani do mnie zadzownila, potwierdzila, ze wszystko jest i poinformowala mnie, ze dostane maila z nr przesylki. W mailu (po raz pierwszy!!!) zostalam poinformowana, ze dostawa do klienta wg Megamedia "door to door" oznacza dostawe do bramy budynku, a w moim przypadku na parking 50m od budynku :evil: Po wielkiej awanturze, gdy zagrozilam wycofaniem sie z zakupu, laskawie zaproponowano mi 100 zl obnizki!!! Gdyby nie to, ze nie mialam wyjscia, musialam miec gotowe mieszkanie do Wigilii, to zrezygnowalabym z zamowienia. Za skandaliczne uwazam to, ze nikt wczesniej mnie nie poinformowal, ze dostawa jest bez wniesienia.

Pozdrawiam

Iwona

 

Przegiełaś i pomyliły Ci się pojęcia. Hurtownia internetowa to nie hurtownia normalna. Oni korzystają przy dostawie towaru z usług pośredników np. DHL, Masterlink I OCZYWISTE jest dla każdego, że pracownicy tych firm nie mają ZADNEGO obowiązku wnoszenia sprzętu czy paczek. Przegiełaś totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cały sprzęt do kuchni zakupiłam w ewabymail. Mają własny transport Warszawa i okolice - szybko,łatwo i przyjemnie. Transport powyżej 1000 zł free, pan przyjechał na ustaloną godzinę i pomógł wtaszczyć sprzęt.

Był w fabrycznych opakowaniach. Po obejrzeniu i podłączeniu chociaż do prądu / światełka/ była zapłata gotówką i odbiór faktury z wszystkimi gwarancjami. Podoba mi się ,że mają zwykły telefon i sklep / na Bartyckiej/ Inna firma tu zachwalana agdrtvnet wystawiła mnie do wiatru,

ja w mailach swoje, a oni swoje, rozmowa ze ślepym o kolorach.

Jestem bardzo zadowolona, dzwoniłam do serwisów, potrzeba tylko gwarancji ze stemplem sprzedawcy / + ewen. faktura/.Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może znacie jakąś internetową firmę, która ma za friko transport pod Łódź, albo działa na terenie tego miasta?

 

Jeśli mieliby mi dowozić rzeczy z Warszawy, to nie wiem czy taniej nie wyjdzie kupić w EuroAGD czy jakimś innym sklepie.

 

Pozdrawiam

 

T.

 

Tommco za kwotę powyżej 4000 PLN każda hurtownia netowa dostarczy Ci wybrany sprzęt za friko. Oczywiście door to door :D :D, bez wnoszenia. Nie chcę bronić na siłę tych hurtowni (ja zamawiałem w megamedia.pl i jestem bardzo happy :-) ), ale widać, iż część z Was nie rozumie zasad ich działania. Zarówno odnośnie wnoszenia sprzętu do domu, gdzie duże hurtownie internetowe korzystają jak wszystkie sklepy netowe z usług pośredników i trudno wymagać aby kierowca z DHL czy też Masterlink był zobowiązany do wniesienia ciężkiego sprzętu do domu jak i zasad udzielanie informacji o wybranym sprzęcie. Porównajmy: wielki sklep agd (no powiedzmy RTV Euro) ile rodzajów sprzętu będzie miał na stanie ??? 100 ?? 15-ciu firm ??. A zobaczcie ile takiego sprzętu (rodzajów) i ile firm ma przeciętna hurtownia internetowa w swojej ofercie. 3-4 razy więcej. Trudno więc wymagać, od ich pracownika znajomości obsługi czy parametrów technicznych danego sprzętu. on tylko przeczyta Wam to co ma napisane w specyfikacji, ogólnie widocznej na ich stronie. Ale jeśli chcesz naprawdę dowiedzieć się więcej o tym sprzęcie, przy pomocy google dowiesz się bez problemu wszystkiego. Odrobina chęci i własnego pomyślunku wystarczy. Gdzieś te oszczędności muszą być. Przecież taka hurtownia nie jest nastawiona na działalność charytatywną i nie dostaje "darowizn" od Wróbla :D . Ja o swoim sprzęcie Whirpoola dowiedziałem się z netu wszystkiego, czego potrzebowałem. Nawet do Whirlpoola zadzwoniłem szukając bardzo szczegółowych informacji, które też bez problemu otrzymałem. Ba, Whirlpool był niesamowicie zaskoczony ceną, jaką im podałem za ich sprzęt, którą mi zaproponowała hurtownia internetowa.

 

Porównywałem tez cene mojego sprzętu z cena w EUROAGD, ARTDOMie i MediaMarkt. Różnica wynosiła najmniej ok. 3400 zł. Wprawdzie, aż 2000 zł dotyczyła promocja na zestaw Whirlpoola,a le np. w MM i EURO poinformowano mnie, iz ta promocja obowiążuje WYŁĄCZNIE w salonach firmowych Whirlpoola. Hurtownia internetowa po zapytaniu o promocję odpowiedziała, iz nie wie o niej, ale za chwile do mnie w tej sprawie oddzwoni. Po chwili oddzwonili z odpowiedzia "nie ma problemu, będzie dla Pana ta kuchnia ceramiczna w tej promocji". Wprawdzie na zrealizowanie tej obietnicy sie naczekałem (i nadenerwowałem, ale jak sie okazało nie z winy hurtowni tylko Whirlpoola) ale ogólnie jestem BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ubiegłym tygodniu zakupiłam w inte zmywarkę. Zamówiłam w poniedziałek we Wrocławiu, do domku pod Kraków przywieziono mi w czwartek. Pan kurier bez proszenie sam wniósł. Wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z planem. Jak dla mnie super i cena była ok.

Pozdr. Amber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam z Internetu: Okap Faber, płyta Amica, piekarnik Amica, pralka Whirpool. Lodówkę kupiłem na raty więc Internet odpadał, i nie mieli modelu, który mnie interesował bo kto wie gdyby mieli pewnie też bym kupił. Dodatkowo z Internetu mam panel prysznicowy i wannę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do oplat transportowych.Chcialem wynegocjowac cene na sprzet AGD w jednym ze sklepow internetowych.Co prawda z ceny nie zeszli(i tak jest dla mnie b.atrakcyjna),ale za transport w dowolne miejsce w kraju nie pobiora oplaty.W ramach promocji dorzuca jeszcze jakas pianke do czyszczenia inoxu(50PLN).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

captroy Jak możesz to podaj mi adres sklepu i przybliżoną sumę, za którą kupiłeś ten sprzęt....

 

Co ja mam zrobić, jak nie znam się na modelach, a chciałbym mieć jakieś niedrogie, ale dobrej jakości. Z bajerów to mogą mieć tylko te najpotrzebniejsze. Może mi coś podpowiecie...?

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...