Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

mAgnes

Recommended Posts

http://www.globalo.pl

Rozwazam zakupienie u nich okapu firmy CIARKO ESA BIS 60 za 1529PLN

Wbrew pozora koszty transportu nie sa wysokie.Uzaleznione sa od wagi.Jezeli chodzi o towary do 20 kg,taki kosz jest w granicach 40PLN,pralka bedzie zamykala sie w koszcie okolo 70PLN.Zobacz jeszcze http://www.megamedia.pl duzy wybor i z mojej skromnej orjentacji konkurencyjni w stosunku do innych sklepow.Tam rowniez negocjujesz ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 620
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przegiełam??? :evil: Ja nie mam obowiazku orientowac sie jak Mega Media rozwiazuje problem transportu!!! Chodzi mi o to, ze nikt mnie nie uprzedził o tym wczesniej, tylko postawil przed faktem dokonanym. Nie mam pojecia, czy Castorama proponuje dostawe z wniesieniem, czy nie, ale noramalne sklepy AGD (Media Markt czy Euro) wnoszą.

Gdy zamawialam towar nikt sie na ten temat nie zajaknal i nie ma tego nigdzie w regulaminie ani na stronie internetowej, a ja nie jestem jasnowidzka. A sytuacja wygladala tak: do Wigilii musze miec gotowe mieszkanie, jestem po operacji i nie moge w prawa reke wziac wlasciwie nic ciezszego niz szkalnka z herbata, a Mega Media w ostatniej chwili mnie informuje, ze u nich dostawa znaczy na parking!!!! I nie ma mozliwosci doplacic za wniesienie, bo pan z Masterlink bedzie sam. A panowie sa mili, wiec jak mu pomoge, to nie ma problemu :evil: .

Na koniec jeszcze raz chcialam podkreslic, ze problem nie polega na tym, ze nie Mega Media tak czy inaczej organizuje dostawy, tylko, ze nie informuje jasno o tym swoich klientów w momencie skladania zamowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcialbym brac strony zadnego ze sklepow,ale to chyba w naszym interesie jest,dowiedzenie sie o towarze i metodach jego dostarczenia.Jest norma,ze sprzedawcy nie informuja potencjalnych klientow o minusach swojej dzialalnosci.Zwarzywszy jednak roznice w cenie pomiedzy sklepami int.a typowymi,wciaz sa bardziej godni zainteresowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegiełam??? :evil: .. Nie mam pojecia, czy Castorama proponuje dostawe z wniesieniem, czy nie, ale noramalne sklepy AGD (Media Markt czy Euro) wnoszą.

....

Przegiełaś .. mogę Ci podac 10-tki przykładów, gdy pewne rzeczy są dla Ciebie oczywiste z oczywistych względów, wystarczy pomysleć (dlaczego nie przechodzisz na czerwonym świetle, czy coś takiego pisze przy słupach sygnalizacji świetlnej ??). Wystarczyło pomyśleć. Podałaś przykłady Castoramy i MM. OK. To dlaczego nie zamówiłaś tego towaru w tych marketach ?? Bo był droższy ?? W hurtowniach internetowych jest tańszy, bo zatrudniaja one góra kilka nie kilkaset osób. Na tym oszczędzają. Nie maja tez własnego transportu i korzystaja z usług pośrednika przy dostawie towaru. TO WSZYSTKO MOŻNA PRZECZYTAĆ NA ICH STRONACH INTERNETOWYCH I W ICH REGULAMINIE. Wybacz, ale hurtownie te nie maja najmniejszego wpływu na to czy kurier z zewnetrznej firmy wniesie Ci CIEZKI sprzęt do domu czy też nie. Czy będzie sam czy tez będzie ich pięciu. BO TO NIE ICH PRACOWNICY. A ta informacja, że przesyłka bedzie dostarczona kurierem jest w regulaminie każdej hurtwoni netowej. O reszcie wystarczy troszkę pomyśleć. Chciec pomyśleć.

 

 

Ja sam wtachałem 5 urządzeń Whirlpoola, cieszać się jak dziecko (pracownik Masterlinku faktycznie mi troszkę pomógł, nim przyszedł tesciu). Ciesząc się, ze zaoszczędziłem ponad 3000 zł i za to mogę pie***** :D wniesienie sprzętu do domu przez pracownika hipermarketu.

 

 

Ponieważ z nazwy wymieniasz megamedia to i ja wymienie z nazwy hurtownię w której kupowałem .... zreszta nie musze, bo to tez megamedia :D.

 

Niedługo dojdziemy do takiego absurdu wygodnictwa, że zamawiając beton towarowy na strop, bez zamówienia pompy, bedziemy się pienić, że firma która nam go przywiozła, nie "wtransportowała" nam go na strop ;-) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem swiadomosc co oznacza czerwone swiatlo na skrzyzowaniu i swiadomosc jak funkcjonuja sklepy internetowe to co innego. Nie uwazam, ze mam obowiazek wiedziec jak sklepy internetowe organizuja dostawe, to ja jestem klientem i nalezy mnie o tym POINFORMOWAC wczesniej! Ciekawe skoro to takie oczywiste mega media w ogole o tym informuje? I szkoda, ze nie robi tego przy potwierdzeniu zamowienia, tylko tuz przed realizacja. Dla mnie to celowe wprowadzanie klienta w blad. A w Mega Media kupilam nie tylko dlatego, ze taniej, ale tez dlatego, ze mialo byc wygodniej (bez wychodzenia z domu etc.) tylko, ze nie było. Uwazam, ze dalsza dyskusja nie ma sensu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Chcę kupić zlewik Pyramis Hera w http://www.agdrtv.net.pl , czy ktoś korzystał z tego sklepu i jest zadowolony?

 

Witam, chyba chodziło ci o sklep http://www.agdrtv.net (bez .pl). Ja zamówiłem tu zlewozmywak i czekam na dostawe, która ma być do 18 marca (jak mi powiedziano, dlatego tak długo, bo jest to zlewozmywak luksusowy sprowadzany z Niemiec - mam cichą nadzieję że nie klepią go właśnie gdzieś w jakimś garażu:)).

Z tego co się orientowałem, to ceny na baterie, zlewozmywaki sa bardzo atrakcyjne w tym sklepie, warto porównać, zwłaszcza jak ktoś kupuje zlewozmywak z górnej półki. Ryzyko jest chyba znikome, bo płatność gotówką przy odbiorze towaru.

 

Pozdrawiam

Gazobeton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja ostatnio kupowałem cały sprzęt ( zlewozmywak i baterię Pyramis i sprzęt do zabudowy Siemens) w sklepie http://www.agdrtv.net i gorąco polecam! :D Zrealizowali wszystko naprawdę szybko i zgodnie z ustaleniami. Ceny mają bardzo dobre a w Warszawie dostarczają bezpłatnie i to z wniesieniem (przy zamówieniach powyżej 1000 PLN.)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ostatnio kupiłem cały sprzęt w sklepie internetowym http://www.agdrtv.net i wszystkim gorąco polecam! :D Zrealizowali wszystko naprawdę szybko i zgodnie z ustaleniami. Ceny mają bardzo dobre a w Warszawie dostarczają bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 1000 PLN.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...