Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz retro kącik - making of


Recommended Posts

O g ł o s z e n i e

 

Tak się zdarzyło, że mam wieszak, na który niestety nie mam miejsca.

Chętnie odstąpię na korzystnych warunkach :)

 

Polecam, bo jest zupełnie nowy, śliczny i miło wita od progu.

No i o ile wiem nie ma go już w regularnej sprzedaży, można by więc rzec, że unikat :D

 

0dc27efa18f43bc2cea33ccf5e340d8f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pysio, Nihiru, nawet nie wiecie jak mi miło :)

 

Właśnie, drzwi... Bardzo widać, że cegła jest przy nich kremowa?

 

Nie - to przy ślicznej cegle drzwi wyglądają na plastikową tandetę:lol2:

 

Tak naprawdę to nie jest aż tak źle, ale faktycznie wyglądają niekorzystnie:)

 

Ja pomyślałam o lśniącej czerni, ale to by się kłóciło z koncepcją włoskiej uliczki. Jednak na przerobienie drzwi w tym duchu koncepcji nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropciu super ta cegiełka

 

Dzięki Anetko! Nie ukrywam, że Twój ceglany wiatrołap nie był bez znaczenia przy podejmowaniu decyzji :)

 

Nie - to przy ślicznej cegle drzwi wyglądają na plastikową tandetę:lol2:

Tak naprawdę to nie jest aż tak źle, ale faktycznie wyglądają niekorzystnie:)

 

Ja pomyślałam o lśniącej czerni, ale to by się kłóciło z koncepcją włoskiej uliczki.

Jednak na przerobienie drzwi w tym duchu koncepcji nie mam :(

 

Mam nadzieję, że wystarczy im po prostu zdjęcie folii :lol2:

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku ja bym sie pokusiła o jakiś kolor na drzwiach, może być szarość, ale tez jakiś intensywniejszy... Tylko zostawiłabym to "na potem" na spokojnie, jak zamieszkacie, wgłębisz sie w tajniki jak to zrobic, żeby nie zepsuć drzwi ;) i na pewno dasz rade :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnątrz to wiadomo - ja tez nie będe się wyłamywać - osiedle bliźniaków niestety ogranicza i okleinowy złoty dąb musi zostać... Ale wewnątrz - czemu nie ;)

 

swoją drogą - bede za jakiś czas miała pewnie prośbę o pomoc w podjęciu decyzji odnośnie drzwi do "mikro spiżarenki" bo koncepcje sa conajmniej 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnątrz to wiadomo - ja tez nie będe się wyłamywać - osiedle bliźniaków niestety ogranicza i okleinowy złoty dąb musi zostać... Ale wewnątrz - czemu nie

 

U nas jest totalna samowolka, właściwie każdy ma inne drzwi

(choć rzeczywiście brązy rządzą) :yes:

 

swoją drogą - bede za jakiś czas miała pewnie prośbę o pomoc w podjęciu decyzji odnośnie drzwi do "mikro spiżarenki" bo koncepcje sa conajmniej 3

 

Feel free :)

 

Ja bym dała biało czarne obrazki w czarnych ranach na jednej ścianie i też było by super :wiggle:

Kurcze myślałam że ta cegła jest prawdziwie biała ewentualnie szarawa, kremowa za nic mi się nie wpasuje :( zastanawiam się teraz czy ją pomalować czy zmienić koncepcję i dać czarną cegłę :cool:

 

Właściwie to jest bardziej taka brudna biel niż krem. Jest ciemniejsza niż np. mugaty, ale ani trochę żółta :no:

 

Jeśli chcesz możesz zamówić w elkamino próbki. Ja nie zdążyłam, bo czas gonił, ale pan napomknął, że wysyłają za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przyszłym zajrzeć do Ciebie, tym bardziej, że byłaś pierwszym gościem w naszym domku:) Muszę napisać, że bardzo fajnie wyszedł korytarz - przede wszystkim coś innego, niż pomalowane ściany. Ja również kocham cegiełkę - cały czas zastanawiam się, czy nie wprowadzić jej na do sypialni. Dodaje uroku i klimatu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku miło mi niezmiernie:hug:

z tego co się zorientowałam to chyba nie ma "czysto" białej cegły....zawsze wpada w jakiś odcień...ja położyłam u siebie czerwoną i malnęłam na biało , jak dla mnie efekt fajny więc jest to też chyba jakieś rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć białe cegły:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Dropka chce malować nowe drzwi :rolleyes:

Ale ja bym je albo na czarno błyszcząco, albo na jakiś mocny niebieski zrobiła.

I mówi to ta, która ma sraczkowato-drewno-podobną okleinę na swoich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przyszłym zajrzeć do Ciebie, tym bardziej, że byłaś pierwszym gościem w naszym domku:) Muszę napisać, że bardzo fajnie wyszedł korytarz - przede wszystkim coś innego, niż pomalowane ściany. Ja również kocham cegiełkę - cały czas zastanawiam się, czy nie wprowadzić jej na do sypialni. Dodaje uroku i klimatu:)

 

Cześć czaplanko, właścicielko pięknych drzwi w kolorze! :welcome:

 

Ktoś tu na forum ma świetną sypialnię w cegle... kojarzy mi się, że ragazza,

ale poprawcie sklerotyczkę jeśli się myli :rolleyes:

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie kuście malowaniem, bo mnie mąż w końcu za te drzwi wystawi :lol2:

Na razie podoba mi się tak jak jest, może kiedyś, jak już mi się biel znudzi, pomyślę o mocniejszych zmianach :)

 

Tymczasem w ramach akcentów kolorystycznych mam półeczkę:

 

SE12INT2-108-large.jpg

 

Zamówiłam też niedawno 2 blaszane grafiki, może i one się nadadzą :)

 

Poster-Plate-Grafika-%25E2%2580%259ELondon%25E2%2580%259D-5473-2444-1-product.jpg

Poster-Plate-Grafika-%25E2%2580%259EI-love%25E2%2580%259D%252C-niebieska-5473-7044-1-product.jpg

 

A kolorowe drzwi będę mieć przy szafie. W przedpokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...