Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz retro kącik - making of


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drop :bye:

Nadrabiam :)

 

Jak przeczytałam o propozycji Magdy na położenie paneli, a później zobaczyłam Twoją ułożoną przepiękną podłogę,

prawie się nie popłakałam, bo ja nawet nie porozmawiałam o sposobie układania paneli u mnie :o:o:o

Oj źle ze mną :bash:

Wczoraj spojrzałam tylko na ogólny look paneli , czyli głównie kolor cyknęłam Wam fotkę i pojechałam.

Ale patrząc na to moje zdjęcie to chłopaki chyba układają tak jak u Ciebie............ufffffffffffffffff......................

 

No a wiatrołap duża szczena http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif

 

Wyszedł po prostu OBŁĘDNIE i właśnie dzięki temu że jest wąski myślę że jest taki fajny efekt :yes:

Podłoga świetnie współgra :)

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nabytki Dropciu, a zdradzisz skąd ten drugi obrazek?

 

I mi się bardzo podoba 2 tabliczka

 

świetna ta druga tabliczka ! i mój kolor !

 

Ładna półeczka i bardzo podobają sie mi blaszane obrazki

 

Fajne nabytki :wiggle: a skąd metalowe obrazki?

szczególnie flaga mnie interesuje z wiadomych względów

 

Tabliczki sponsorowane przez Westwing (dosłownie, bo to za bony rabatowe;)),

ale można je też chyba dostać na PosterPlate.

 

Drzwi zostaw :) szkoda malować (ale jeśli malowanie bardzo będzie kusiło to moje czekają :D).

 

No właśnie gdybym się skusiła jednak to też najchętniej tak żeby malowanie przejął ktoś inny :cool:

 

No i gdzie jest mój post zachwytu nad cegiełkami, przecież pisałam :)

Piękne :)

 

Dzięki Alu! :hug:

 

Tobie wcięło post, a mnie od wczoraj w tajemniczych okolicznościach zginęła 1 strona wątku :(

 

Drop :bye:

Nadrabiam :)

 

Jak przeczytałam o propozycji Magdy na położenie paneli, a później zobaczyłam Twoją ułożoną przepiękną podłogę,

prawie się nie popłakałam, bo ja nawet nie porozmawiałam o sposobie układania paneli u mnie :o:o:o

Oj źle ze mną :bash:

Wczoraj spojrzałam tylko na ogólny look paneli , czyli głównie kolor cyknęłam Wam fotkę i pojechałam.

Ale patrząc na to moje zdjęcie to chłopaki chyba układają tak jak u Ciebie............ufffffffffffffffff......................

 

No a wiatrołap duża szczena http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif

 

Wyszedł po prostu OBŁĘDNIE i właśnie dzięki temu że jest wąski myślę że jest taki fajny efekt :yes:

Podłoga świetnie współgra :)

 

Buziaki :hug:

 

Cześć adme! :bye:

Fajnie, że udało Ci się zajrzeć, wiem jaka jesteś ostatnio zaganiana :hug:

 

Za komplementy najserdeczniej dziękuję, chociaż te podłogowe chyba bardziej należą się tak naprawdę Magdzie :) Miała nosa, jak i Twoi fachowcy zresztą ;)

 

Wiatrołap wreszcie zafugowany :wiggle: Efektu jeszcze nie widziałam, ale mąż przyniósł mi namiastkę na zdjęciu. Do końca tygodnia powinniśmy mieć drzwi wewnętrzne, wtedy pan dotnie brakujące płytki wokół futryn i... GOTOWE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropinko przykro mi bardzo, że się tak zapuściłam w Twoim dzienniku (przecież jest on moim jednym z ulubionych) cały czas jestem na bieżąco - czytam, podziwiam, a jakoś się nie odzywam :( i jest mi jakoś smutno z tego powodu

 

Cieszę się, że tak szybko posuwacie się w upiększaniu wnętrz, pomysły i ich realizacja zachwycają. Jednym słowem piękne i ciepłe wnętrza będziecie mieli :)

Cegła u nas też ma być tylko, że do tej pory brałam pod uwagę skalną, a Twoja biała cegła mnie zachwyciła do tego stopnia, że w niedzielę jedziemy do koleżanki oglądać ich ścianę ze skalnej cegły z elkamino i będziemy ją porównywać z białą i coś zamawiać. Boję się, że decyzja będzie trudna.

 

Czekam na dalsze postępy prac i już się nie mogę doczekać kolejnych zdjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Pysiu, z pracami (przynajmniej tymi grubszymi) uwiniemy się pewnie już niedługo, ale przeprowadzka to dopiero jak będzie materac i lodówka ;)

 

To Wam konkret walnęłam, co? :rolleyes:

 

 

Moni, :hug:

 

Świetnie, że jesteś, że czytasz i że podoba Ci się to co się u nas dzieje.

A jeszcze lepiej, że znowu się odezwałaś :)

 

Co do cegły, ja oba modele lubię równie mocno. Jestem pewna, że cokolwiek wybierzecie będzie super :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropko a chociaz już wiadomo, który materac i która lodówka? ;)

 

własnie wczoraj sobie uświadomiłam, że jakby podłogi okazały się wyschnięte to za miesiąc moglibyśmy się wprowadzac ! ech, marzenia....

Edytowane przez Kamilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej! :bye:

Przychodzę z cotygodniowym apdejtem :)

 

Nadal nie mam jakichś spektakularnych efektów do pokazania, ale mam drobiazgi :rolleyes:

 

 

Kratki kominkowe już po metamorfozie. Z białych lakiernik wyczarował nam takie:

 

IMG_0363a_filtered.jpg

 

Trochę się bałam jak to wyjdzie, ale jest dużo lepiej niż odważyłam się przypuszczać.

Gorąco polecam tę metodę wszystkim, których tak jak nas przerazi cena anwixowych kratek w satynie.

 

Tu na kominku:

 

IMG_0373a.JPG

 

Są też drzwi, doskonale Wam pewnie znane :)

Niestety jedno skrzydło przysłali nam inne niż zamawialiśmy. Poszło do wymiany, czas oczekiwania... 5 tygodni :mad:

 

IMG_0377a_filtered.jpg

 

Oraz zabudowa okapowej rury. Jeśli się panowie nie machnęli, wymiarowo taka sama jak szafki.

 

IMG_0381a_filtered.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropko nareszcie ! jakieś zdjęcia :) jak to zmiany niewielkie - wszystkie ( prawie ) drzwi są - to ogromne zmiany ! u nas tylko zamysł jest...

 

kratki super - ja własnie te zamierzałam nabyc - tylko białe.... Do łazienki. W łazience masz tez metalowe? ta obudowa rury tez super :) u mnie bezpośrednio bedzie na krotko do otworu.

 

nasza ceglana ścianka zacznie się kłaść na dniach :) i koza w poniedziałek dojedzie :)

Edytowane przez Kamilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek ♥ drzwi ♥ zaczatki kuchni ♥

 

mogę podpytać? jak sądzisz kinkiet fjallbacka nadaje się do podświetlenia niewielkiej ceglanej ściany? Mam na niej miejsce na dwa reflektorki. Czy to raczej taki kinkiet przyłóżkowy? sprawdzałam centymetry, ale jakoś brakuje mi wyobraźni przestrzennej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...