Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz retro kącik - making of


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drewno na ścianie w salonie. W oczekiwaniu na pobielanie pięknie pachnie i ociepla wnętrze :)

 

DSC_2133a_filtered.jpg

 

 

Parapet i komplet listew. Widok z bliska będzie jak je trochę odkurzę :p

 

DSC_2141_filtered.jpg

 

 

Łazienka też wzbogaciła się o listwy, choć tutaj je akurat średnio widać :rolleyes:

 

DSC_2134a_filtered.jpg

 

 

Close-up na listwy. I wentylator, który miał nie rzucać się w oczy, a się rzuca:

 

DSC_2140_filtered.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pójdę do Ciebie oglądnąć jeszcze raz te palety.

 

Boję się, że prześwity na ścianie mogą za bardzo trącić shabby chic :rolleyes:

A ja bym chciała bardziej tak:

http://media-cache-ec2.pinterest.com/upload/157837161910635003_6p9fGXAg_c.jpg

 

http://media-cache-lt0.pinterest.com/upload/167266573630957732_8SPINaob_c.jpg

 

http://media-cache-ec4.pinterest.com/upload/86764730290981702_kNQCawVg_c.jpg

 

http://media-cache-lt0.pinterest.com/upload/415597871833047631_7etYpsEr_c.jpg

 

Przepraszam, że znowu straszę lalką :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop ślicznie się już u Ciebie robi :)

patrząc na Twoją salonową boazerię chciałabym już mieć taką u siebie, u mnie będzie na pewno w wiatrołapie tylko że w poziomie i w szerszej wersji i też mam zamiar pobielić ją tak, żeby usłojenia nie było widać. Jedyne nad czym się zastanawiam to czy malować przed montarzem czy po, czy np przed montarzem tylko jedną warstwę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje palety traktowałam TYM

 

Hmm, całkiem fajny efekt daje ta farba :rolleyes:

 

ładnie u Ciebie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Drop_Inn nie dziwię Ci się , że wchodząc do mieszkania uśmiechnęłaś się , bo już jest pięknie :rolleyes: Ta drewniana ściana to strzał w 10 :yes:

 

Dzięki Dziewczyny! :hug:

 

Wiem, że pod wieloma względami nie jest idealnie, jednak to mimo wszystko wielka radość patrzeć jak urzeczywistniają się plany. Szczególnie gdy się tak długo na to czeka :) Ot. taki wieczorny truizm :rolleyes:

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiu, ja malować miałam przed montażem, ale deski kupiliśmy za późno - tuż przed wyjazdem pana. Powstał dylemat czy bielić po i mieć je położone już teraz, czy najpierw bielić i kolejny raz czekać aż pan wróci. Jak widać woleliśmy nie czekać :)

 

Pojedyncza deska ma chyba 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł boazerii w salonie jakoś mi umknął ale zazdraszczam strasznie :) będziesz miała na prawdę oryginalne mieszkanko :)

Łazienka niezmiennie czaruje... ta wnęka na wannę jest boska :)

Parapet ceglany w tym samotnym kadrze to tak .... mhmmm... ale jak poszerzam kadr i widzę go razem z kominkiem to :yes:

a co planujesz w tym oknie ? będą zasłony ? rolety ? czy za daleko wybiegam w przyszłość ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zadecyduję pewnie po pierwszej warstwie, ale wolałabym całkiem zamalować :yes:

 

ja bym zamalowała - tzn tak zrobię u siebie, ale ja nie lubie prześwitujących przez farbe sęków sosny ;) Dębu bym nie robiła na całkiem ;) Używam aksamitnej białej do drewna i metalu Duluxa i jest całkiem ok ( a spoto juz nią pomalowałam w życiu ;) ) , jest matowa w wykończeniu i cenę ma fajną :) warstw potrzeba 2 lub 3 - zalezy jak cienko bedziesz malowała. Ja najcześciej maluję pędzlem i potem rozcieram wałkiem .

 

łazienka śliczna ( ale to już wiesz ) dechy beda obłędne :)

 

p.s. moje podłogowe też są cudne ;)

 

rzadko teraz zaglądam, bo akcja pakowanie + wykańczanie ( m.in tralki i słupy do schodów... ) trwa. ale u ciebie musiałam ślad zostawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...