Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz retro kącik - making of


Recommended Posts

Hej Dropko,

gratulacje z okazji roczkuhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_cheerleader.gifhttp://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_boogie.gif i przy okazji najlepszego w Nowym Roku:hug:http://www.brothersinhonour.com/images/smilies/smiley_champagne.gif

Trzymam kciuki za ten luty....:rolleyes::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Dziewczyny, miło, że wpadłyście na jubileusz :hug:

Ja póki co raczę się herbatką, czasem ewentualnie syropem :rolleyes:

Męża też uziemiło, więc malowanie stoi.

 

Poza tym szukam powoli agd i niezmiennie jestem w doopie z okapem. Liczyłam, że Ikea wypuści coś za Datid, ale cisza...

 

 

a nie masz przypadkiem porównanie, jak Twoja szarość ma się do intuicji Dekorala??

 

Niestety nie :no: Intuicję znam tylko z forum, u siebie nie testowałam. Wiem natomiast, że niełatwo zdobyć próbki Stardusta - ja go właściwie wzięłam w ciemno. Chętnie podeślę Ci w słoiczku gdybyś sobie chciała porównać :)

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianko, dzięki! Jak zawsze świetnie wyczuwasz czego życzyć :hug:

 

 

Aguś, trochę walczymy jeszcze z grypą, ale jest znacznie lepiej. Mogę pracować, mąż też, tylko kaszel od czasu do czasu nam dokucza.

 

Wybrałam część agd, konkretnie zmywarkę i płytę. W piątek chcemy oglądnąć materace.

 

Jutro mam luźny dzień, więc pojadę wypucować łazienkę. Trzeba też będzie zaimpregnować wreszcie fugi.

 

Ah, zapomniałabym o krzesłach :rolleyes: Zdobyłam 4 kuchenne :wiggle:

Pokażę Wam po pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziły za mną od samego początku. Miały być kolorowe, z drewna, no i koniecznie mieć szczebelki. Długo szukałam i długo nie wierzyłam, że znajdę. Ale są. Niedrogie, mało używane i podobno z duńskim pochodzeniem :)

 

Krzesła moje kuchenne :wiggle:

 

 

IMG_1701.jpg

 

IMG_1704.jpg

 

IMG_1715.jpg

 

 

Kolor do zmiany, ale konkretnego typu jeszcze nie mam. Nie wiem nawet czy wolę wszystkie takie same, czy każdą sztukę w innym :rolleyes:

 

 

Garść inspiracji, choć wszyscy doskonale znamy temat ;)

 

 

chezlisen.blogspot.com2.jpg

 

Jane%2520Cumberbatch3.jpg

 

safe_imagec.jpg

 

yel2.jpg

 

z7809519X%252Cmieszkanie-Jasny-Janekovic.jpg

 

kolorowe%2520krzes%25C5%2582a.jpg

 

ercol-goldsmith-coloured-chairs.jpg

Edytowane przez Drop_Inn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...