Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz retro kącik - making of


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szary :rolleyes: czy szary :rolleyes: :lol2::hug:

;)

Phi :p

Szary? Czarny? Szaro-czarny? Biało-czarny? W pepitkę?

I co? Głupio Wam :rotfl:

 

szary z dwiema kroplami błękitu :yes: Dropka po łazienkowej ma już doświadczenie ;)

Tak, ale nie pamięta jak duże to były krople ;)

Jak to jaka? Taka w sam raz, akuratna :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropku, wpadłam nadrobić zaległości u Ciebie. Ależ się zmieniło. Muszę napisać, że MASZ JEDNĄ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH ŁAZIENEK JAKIE WIDZIAŁAM!!!!!!!!!!. Jestem obłędnie oczarowaną tą zabudową nad wanną. Podobne cuś mam nawet zapisane w swoich inspiracjach:)

 

Dzięki Czaplanko za tyle serdeczności :hug:

 

Pewnie pomyślicie, że wariatka, ale przyznam, że staję sobie czasem w drzwiach i się gapię :rolleyes: Bardzo lubię tę moją łazieneczkę (po wymalowaniu szczególnie). No i to ostatnie dni kiedy mam szansę widzieć całą przestrzeń. Meble na pewno sporo mi jej skradną.

 

a co do tapet Brooklyn Tins, podobnie, jak Illu:), już zastawiam się gdzie można byłoby je wcisnąć:). Wyglądają totalnie na 3d, nie do uwierzenia, że są płaskie - piękne rzeczy pokazujesz...

 

Mnie też się szalenie podobają. Szczególnie w takim lekko industrialnym otoczeniu.

 

będę śledziła też temat bozaerii, bo planuję dać kawałek na ścianę w wiatrołapie.

 

Zapraszam :) Pierwsza warstwa farby nałożona, niedługo mam nadzieję będzie finał.

 

Cieszę się rzem z Tobą z upolowania krzesełek :lol:

Zgrabne są :)

 

:hug:

 

4 kolory pastelowe byłyby piękne :rolleyes:

 

A właśnie, zapomniałabym... Tak na co dzień w użyciu będą 3, bo stół mamy dosunięty do ściany (właściwie mamy mieć;)). Może ewentualnie jakiś taborecik jeszcze, co by się wszystkie pomieściły.

 

Kiedy będziesz malować :popcorn:

 

Aguś, to jest dla mnie na razie zdecydowanie za trudne pytanie ;)

 

Dropku gratuluję rocznicy!

 

Dziękuję Ci Beatko! :hug:

 

Piękne krzesełka wyhaczyłaś ...nie raz warto poczekać ,aż w końcu trafi się na te wymarzone...:) będą idealnie pasowały ..

 

Niby długo szukałam, a trafiłam przypadkiem. Do dziś trochę nie wierzę w swoje szczęście ;)

 

Dropciu nie mogę się doczekać Twoich wnętrz.

 

Ty moich, a ja Twoich :D

 

Łazienka wyszła przecudnie :rolleyes: To jedna z najładniejszych na forum :yes:

 

Ojej, miło mi bardzo :hug:

 

Gratuluję zdobycia krzesełek :wave: i zostawiam inspirujący prezencik ;)

http://media-cache-ec3.pinterest.com/upload/53832158016267730_Xq0NC4bS_c.jpg

 

Ale trafiłaś! Są i krzesła, i biel, i szachownica... :wiggle:

 

Aleś upolowała :lol2:

Będzie super!

Tylko wyboru kolorów nie zazdroszczę. Ja bym oszalała :rolleyes:

 

Eh, ja sobie też nie zazdroszczę :rolleyes:

Pamiętacie jak się męczyłam ze ścianami?

Miałam do wybrania 1 (!) kolor, a z miesiąc mi się z tym zeszło :lol2:

 

Najfajniejsze na takich pomalowanych krzesłach jest to że można je co jakiś czas przemalować.

Jestem ciekawa jakie farby wybierzesz. Twoje inspiracje natchnęły mnie i już mi wierci w głowie pomysł na krzesła które mamy w domu. To bardzo stare ale solidne krzesła, teraz już takich nie produkują.

 

Jeśli stare to zapewne unikatowy kształt.

A może odwrotnie - jakiś klasyk? :)

 

Często wchodzę na twój wątek ale czasami wystarczy pare dni i już mam duże zaległości. Nie myślałaś żeby stworzyć galerie z twoich wnętrz? Bardzo chciałąbym zobaczyć twoje wnętrza ale przyznam się że nie mam czasu przelistować 140 stron, żeby zobaczyć całość, a bardzo bym chciała.

.

 

Wiem, że przekopywanie się przez dziesiątki postów bywa uciążliwe. Mnie samą też czasami to przerasta gdy trafiam na wielostronicowy wątek. Dlatego myślę, że jak dom nabierze wreszcie przyzwoitych kształtów, pozbieram zdjęcia i wkleję w pierwszym poście. Na razie jest mi trochę głupio tak od progu witać kartonami i kurzem ;)

 

szary :rolleyes: czy szary :rolleyes: :lol2::hug:

 

;)

 

Phi :p

Szary? Czarny? Szaro-czarny? Biało-czarny? W pepitkę?

I co? Głupio Wam :rotfl:

 

E nie, szary nie :no: Ani żadne pepitki (ciekawe kto by mi to namalował:rolleyes:).

Jaki by on w każdym razie nie był, tak to pewnie będzie wyglądało :lol2:

 

szary z dwiema kroplami błękitu :yes: Dropka po łazienkowej ma już doświadczenie ;)

 

Tak, ale nie pamięta jak duże to były krople ;)

 

Jak to jaka? Taka w sam raz, akuratna :lol2:

 

A co to za śmichy chichy z moich kropli? :p:lol2:

 

Dropko ja dzisiaj calutki dzień poza dfomem byłam - zakupowo, jutro z rana puszczę ci maila - dzięki wielkie :*

 

Jest, dotarł :) Do Ciebie też coś poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie co by było gdyby mi brakło farby... :o

 

Mogłoby się skończyć tak :lol2:

Tylko powód byłby inny.

 

http://raster.art.pl/prezentacje/althamer/tytus1.jpg

 

PS. Usunę, jak tylko dasz znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...