Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Razem razniej czyli jak Forumki wypowiedzialy walke kilogramom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 907
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem jestem:) ja mam siodemczke do zrzucenia wzrost 170 centów waga 62 kg Moj zyciowy rekord! musze wrocic do 55 kg. Niestety mam figure tzw kadłubka: czyli okragly srodek i chude konczynki wszelkie diety powoduja ze chudnie mi to co nie powinno czyli rece i nogi, licze ze odkryje tu cos czego jeszcze nie probowalam. Pytanie techniczne: czy my mamy jakis plan dzialania? czy tak tylko sobie pogadamy przy piwku jak nam brzuchy rosna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczęły i już im fikołki w głowie ...choć to podobno najlepsze spalanie kalorii :)

 

NO ta ja zaczynam

 

Mój mąż brał to

 

http://i3.fmix.pl/fmi590/8040609f00033f154f0a0f58/zdjecie.jpg

 

A dostał to (nawet nie szukajcie szyi)

 

http://i2.fmix.pl/fmi2391/1ef4f432001b1a1c4f0a0f4d/zdjecie.jpg

 

teraz jest coś pomiędzy ;) chciałabym zrzucić 15 kg do maja ale nie czuję się na siłach hi hi więc ustawiam cel na 10

 

to zaczynamy od jutra?

co na śniadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie ze nas jest coraz wiecej :wiggle:

Teraz ide ogladac z mezem film ale jutro wroce Kochane :) powodzenia zycze Wam i sobie :wiggle:

 

:goodnight:

 

Musze edytowac po zdjeciach Lasche :o

Laschenko wygladalas zajebiaszczo :jawdrop: ta figura :jawdrop: te nogi :jawdrop: woooow!!

Edytowane przez *Kasia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!;)

Moje Chłopaki juz wyprawione a ja siadam do śniadania u mnie dziś pltki z mlekiem. Ja kurcze wszystko jak u u Rere...wzrost podobny bo 158cm no i wskazówka wagi bezlitosnie pokazuje 70...nigdy tyle nie ważyłam...i brzuch jakbym spodziewała się trzeciego dziecka...ja myślę o 5 niewielkich posiłkach, ostatni w okolocy 18...no mam zamiar zrezygnować ze slodyczy...no i zacząć się ruszać, w związku z tym ograniczyć forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś płatki jadłam bo to najszybciej rano wychodzi, ale często jak wstaję do pracy o 4.30 to w ogóle nie mam ochoty na jedzenie (bo o tej porze to się śpi a nie je ;)) a potem opycham się byle czym przy komputerze :rolleyes:

 

Anetko, ja jakieś siedem lat temu też dobijałam 70-tki a w ciąży nie byłam, ale miałam taki kiepski okres w życiu, który słodziłam sobie 5-6 torcikami wedlowskimi dziennie podjadając w tzw międzyczasie inne słodkości :rolleyes:

 

I myślę, że forum nie trzeba ograniczacć, bo stukając posty też się kalorie spala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!!!

ja waspowspieram. bo u mnie do zrzucenia tylko 3 kg. jak zrzucę 2 też dobrze.

ja bardzo dużo chodzę, prawie pol godziny dziennnie jakiś spacer.

latam po schodach góra -dół;)

fitness 2 razy w tygodniu

ale niestety jem wszystko . śniadań nie lubię , a :wiggle:za to kolacje tak:wiggle:

mnie tylko interesuje okolica ud i brzucha ( 3 miejsca - 3kg):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...