Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Razem razniej czyli jak Forumki wypowiedzialy walke kilogramom


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 907
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oooooo to można z owocami ?. Ja kupiłam jogurt naturalny i jeżeli można to dorzucę miodku.... Barszcz krem własnej roboty. Zastanawiam się nad pomidorową bez śmietany, cukru itp. Sok marchwiowy jednodniowy, pokrzywa, rumianek, bratek, skrzyp polny.

 

nie no, nie powinno się raczej;) Jak byłam na tej diecie, to przestrzegałam co do słóweczka teog co tam jest napisane:yes: Więc jeszcze się zastanowię czy do kefiru dodać 3 truskawi, czy sobie podarować;)

 

Alkoholu też nie powinno się, choć płynny:rotfl: Ale z dwojga złego, już lepiej go pić tylko w te dni płynne - tak mi się wydaje;)

Podobnie ze słodką kawą czy herbatą - 1-2w ten dzień płynny można wypić:yes: - tak mi się wydaje;) Wtdy ta dieta staje się naprawdę łatwa do przebrnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pewnie dlatego nie chudnę ;) a już myślałam, że jestem na diecie :lol2: no nic poczekam do soboty i zacznę z dniowym opóźnieniem ...sprawdzę, kto padł z wycieńczenia :lol2:

 

Możesz śmiało zacząć od tego co my w sobotę:yes: Wg rozpisanej diety, ja właśnie miałam dzień płynny 3 dnia, a nie 1:no: Ale widzę teraz po sobie (i chyba po was też;)) że bez dnia płynnego nie zacznę:no: Nie wytrzymam 3 godzin bez podjadania -tak się już rozżarłam:(

Ale ty zacznij od 2 dnia z nami, a pierwszy płynny będziesz miała po prostu w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się niestety chyba jutro nie podejmę płynnego dnia, biorąc pod uwagę, że spędzę prawie cały dzień w samochodzie. Żegnam się dzisiaj, bo pewnie jutro nie będę miała czasu tutaj zajrzeć.

 

dziewczyny, życzę wam powodzenia i wytrwałości w trzymaniu diet i mam nadzieję, że jak wrócę, to będą już efekty w postaci zrzuconych kilogramów. Będę za was ściskać mocno kciuki :D

 

Jutro ruszam do Włoch i dzisiaj chciałam się pożegnać na ponad tydzień. Obiecuję, że będę uważać na to co tam będę jeść. Ruchu na pewno mi nie zabraknie, bo w ciągu dnia narty, wieczorkiem na basen i może siłownię. Moim celem jest, aby nie przytyć w czasie wyjazdu, a jak się uda, to też zrzucić co nie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się niestety chyba jutro nie podejmę płynnego dnia, biorąc pod uwagę, że spędzę prawie cały dzień w samochodzie. Żegnam się dzisiaj, bo pewnie jutro nie będę miała czasu tutaj zajrzeć.

 

 

Kochana - ale taki dzień jest najlepszy na dietę płynną przecież:o Nic cię nie kusi, nikt przy tobie nie je... niczego nie musisz sobie odmawiać;) A co za problem obłożyć się w aucie kubusiami i kefirami??? A jak staniecie na obiad, to reszta sznycle, kotlety... a ty rosołek:lol: I nawet Ci żal nie powinno być, bo w przydrożnych barach zawsze podłe jedzenie, więc nic nie tracisz;)

 

O matko Magda to od czego zaczelyscie bo sie zgubiłam jakos?

 

aha jutro zaczynamy tak?? od 1 dzien płynny?;-)

 

Tak tak:yes: Jutro DZIEŃ 1 diety - płynny:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - ale taki dzień jest najlepszy na dietę płynną przecież:o Nic cię nie kusi, nikt przy tobie nie je... niczego nie musisz sobie odmawiać;) A co za problem obłożyć się w aucie kubusiami i kefirami??? A jak staniecie na obiad, to reszta sznycle, kotlety... a ty rosołek:lol: I nawet Ci żal nie powinno być, bo w przydrożnych barach zawsze podłe jedzenie, więc nic nie tracisz;)

a co zamiast kefiru i ew. Kubusi mogę pić ?

kefiru nie przełknę, z Kubusiami nie powinno być problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zamiast kefiru i ew. Kubusi mogę pić ?

kefiru nie przełknę, z Kubusiami nie powinno być problemu

 

no jakiś jogurt pitny... ale tego nie powinnaś za dużo spożyć podczs jednego dnia;) Jeden jogurt wystarczy:lol2: A soki - owocowe i ważwyne - dowolne i do woli;) Ciepłe napoje również:yes: kawa, herbata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa cofnełam sie o pare stron ))) dietka wyglada smakowicie;-) i rozumiem ze to dieta ma na celu zmiane nawyków i rozbujanie metabolizmu tak?

Tylko jak wypic gorzką kawe i herbate?;-(((( bleeeee

 

Aha Magda i w tym płynnym dniu mozna pic kiedy sie chce i ile sie chce? oczywiscie nie przesadzjac ze słodkimi napojami..

Edytowane przez psosin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakiś jogurt pitny... ale tego nie powinnaś za dużo spożyć podczs jednego dnia;) Jeden jogurt wystarczy:lol2: A soki - owocowe i ważwyne - dowolne i do woli;) Ciepłe napoje również:yes: kawa, herbata...

to zostają mi w takim razie soki owocowe i warzywne, bo jogurtów w żadnej postaci nie tknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...