Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Razem razniej czyli jak Forumki wypowiedzialy walke kilogramom


Recommended Posts

lidzia trzymaj się:hug:

 

anetko -3 i ty narzekasz?:o:lol2: Ty tu rekord pobiłaś:lol:

 

Ja niestety też w rezultacie dietuję sie bez ćwiczeń:( Bo najpierw dni kiedy mogłam iść na siłkę wypadały w dni płynne (piątek, poniedziałek), w środę byłam, a w czwartek się pochorowałam:( - i trzyma mnie do dziś, i przeszło na małą:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

lidzia trzymaj się:hug:

 

anetko -3 i ty narzekasz?:o:lol2: Ty tu rekord pobiłaś:lol:

 

Ja niestety też w rezultacie dietuję sie bez ćwiczeń:( Bo najpierw dni kiedy mogłam iść na siłkę wypadały w dni płynne (piątek, poniedziałek), w środę byłam, a w czwartek się pochorowałam:( - i trzyma mnie do dziś, i przeszło na małą:(

 

 

:( Macka też coś dopadło. Hanulek jest za mały na czosnek, ale ja nafaszerowałam M czosnkiem, sokiem z malin i odpukać pozostał mu tylko katar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneto, trzy kilo to sukces, to tak jest ze nierowno chudniemy, albo nie widac tego na wadze więc poczekaj, na pewno wszystko przyjdzie. Nie umiem powiedziec ze rano najlepiej ćwiczyc, niektorzy tak mowia, ale ja na sobie tego nie zaobserwowałam, cwiczę w roznych godzinach.

To nieprawda ze robiac cwiczenia na brzuch szybciej tam stracisz tłuszcz, tak naprawde to tylko mięsnie sie wyrobia, tluszcz tracimy w calym ciele tak samo. :)

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Macka też coś dopadło. Hanulek jest za mały na czosnek, ale ja nafaszerowałam M czosnkiem, sokiem z malin i odpukać pozostał mu tylko katar.

 

To może zrob jej inhalacje z czosnku, ja wkladalam rozdrobniony czosnek do husteczki higienicznej i jak malutki spał to trzymalam pod nosem jakos 15 min. Warto rowniez postawic w kazdym pomieszczeniu cebule odkrojoną od gory, nam to bardzo pomaga:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia no bo moja waga nie drgnie od kilku dni...teoretycznie to moje zapotrzebowanie jest takie jak górnika w kopalni bo ja mam małą pijawke więc powinno pójść łatwiej...teoretycznie...

moje dzieciaki też poprzeziebiane...ja wyciskam czosnek i ustawiam na spodkach w pobliżu łóżek na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś humorek mam straszny. Nie dziewczyny, ja na serio nigdy tyle nie ważyłam i jestem przekonana, że gdybym nie kupiła tych baterii, to w życiu bym nie dostała takiego kopa w d....Także apel do wszystkich, którzy się nie ważyli -polecam zakup wagi, przeżycie szoku i zabranie się do roboty.

 

Niestety potwierdzam - jak już zakupiłam wagę i na niej stanęłam to się okazało, że jest gorzej niż myślałam :(

Mimo diety (choć nie dokładnie tej od Magdy, ale wzoruję się), regularnego jedzenia posiłków, nie jedzenia słodyczy, zero coli, tylko woda czasem sok. Herbata i kawa jedna dziennie powiedzmy. A wskazówka wagi ani drgnie :(

Mój mąż dietuje ze mną, z tym, że wziął się za jakieś ćwiczenia no i u niego jest już na minusie a nawet zasunęli mu ostatnio komplement, że schudł - co za jawna niesprawiedliwość :cry:

Chyba zacznę z nim ćwiczyć, choć jak wiele z Was tutaj nienawidzę tego :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jakos tak około -1,5 na minusie, ale mam na sumieniu 2 duze grzechy na dzien babci. Normalne obiady (choc bez ziemniaków czyli tylko miecho i duuuuzo surówki) no i 2kawałki jabłecznika :x

 

ale dzisiaj wypatrzyłam extra siłownie! i chyba sie zapisze;-) najpierw troche na siłownie zeby pojezdzic rowerku/orbitreku czy na biezni, potem pare cwiczen na raczki i brzuch. A jak sie wprawie to na jakies zajecia tez bede chodzic bo tez mają cos tam do południa :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasie niestety gdy istenieja zrosty, to wszelkiego rodzaju brzuszne cwiczenia moga bolec i to calkiem znacznie :( Najlepiej to zdiagnozowac i sie tego pozbyc. A teraz nic na sile! Jesli mozesz, to zaczynaj od czegos prostego np. kontroli aby ZAWSZE miec wciagniety brzuch. To absolutnie podstawowa rzecz dla nas wszystkich, ale dla kobiet po ciazy w szczegolnosci. Tak mysle co moge Ci jeszcze zaproponowac i mam!

Mala_ale_wielka_w_skutkach rada dla Ciebie. Jesli chcesz cwiczyc w statyce kup sobie pilke 65 cm lub 75 cm i uzywaj jej zamiast krzesla przy biurku! To doskonala forma cwiczenia (rowniez na brzuch) i taka, ktora dziala caly czas, gdy pracujemy przed komputerem. Miesnie non-stop napinaja sie i rozluzniaja :-) To taka moja bardzo prosta rada, dla tych ktorzy z jakis wzgledow trenowac nie moga, albo duzo czasu spedzaja przed komputerem i jakos chca polaczyc pozyteczne rzeczy ;)

Pilke bedziesz mogla rowniez wykorzystac do lekkich cwiczen brzucha, a po pracy na wspaniale rozciagniecie i zrelaksowanie miesni kregoslupa!

 

myszonik dobrze, ze mnie nie korygowalas!!!! Super, ze moja statystyka stala sie faktem! Ladnie gubisz w obwodach. Jakim jestes typem budowy? Jablko czy gruszka? Wielkie brawa dla Ciebie :wiggle:

 

aneta -3kg :wiggle: Doskonale!!!! I to normalne, ze waga stoi! Moze stac nawet dwa tygodnie, a potem nagle i z zaskoczenia nastapi "zjazd" o 1,5 - 2 kg. Nie martw sie i absolutnie nie zniechecaj :no: Twoj organizm tylko czeka kiedy ze zlosci i smutku siegniesz po ciasto, batonik czy schabik w panierce :mad: Ale Ty przeciez wiesz, ze all things come to him who waits!!! Trzymam kciuki i bierz sie za cwiczenia cardio i lekkie silowe. Wiem, ze posiadanie malutkich dzieci oznacza przede wszystkim, ze ma sie bardzo malo wolnego czasu, wiec najlepiej wykorzystac go trenujac w domu. Jesli bedziesz chciala to zapodam Ci pare fajnych i niedrogich przyrzadow, ktore bedziesz mogla wykorzystac w domu do modelowania swojego ciala :-) Na wiosne pojawisz sie jako aneta dwa albo trzy rozmiary szczuplejsza :wiggle:

 

BTW malych dzieci. Wczoraj po treningu mialam krotka sesje z 6-miesiecznym maluszkiem i jego Mama ... Niby prosta i przyjemne rzecz ... jeeeee ... Po ponad 4 godzinach spedzonych albo na naklanianiu dzieciaczka do wspolpracy, albo robieniu min, dziwnych poz, klikaniu, cmokaniu, spiewaniu, czekaniu az maluszek zje, skonczy drzemke, zdejmie bluzeczke, wlozy kapelusik, skonczy szarpac mame za wlosy, otworzy oczka, zamknie oczka itp. itd. przyjechalam do domu jak z krzyza zdjeta z mega bolem glowy i wszystkich miesni twarzy od wyglupow ;) ... Dzisiaj rano pol kilograma mniej na wadze, chociaz wcale tego nie planowalam :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... teraz to już nie wiem co ja jestem. Zawsze byłam gruszką (nawet nie biodra mam szerokie tylko takie bryczesy na udach). Moje obecne wymiary: 104 (biust), 87 (była talia), 97 (brzuszek) i 110 to najszersze miejsce pomiędzy biodrami a udami.

Amber - jesteś genialna z tym jak nas motywujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber dzięki - właśnie o piłce też pomyślałam:yes:

 

mi też spadło 1,5 kg:) ale ja typowej diety nie trzymam - jem prawie wszystko ale zdrowo czyli duuużo bardziej zastanawiam się co zjeść i poświęcam czas na spokojny posiłek i staram się to robić regularnie bo u mnie to największy problem:sick: i zaczęłam rozcieńczać colę z wodą:p a to już wieeelki sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :)

 

Ja to mam zawrotne tepo, dopiero dzisiaj odkryłam Wasze zamiary i postanowienia kilogramowe :) Jesteście super solidarne :)

 

Ja bym chętnie 5kg. się pozbyła, ale mam zamiar zabrać się za skakankę i może rowerek stac. a plan jest bardziej skomplikowany bo, aż mi się wstyd przyznać ale podpalam a mam zamiar definitywnie rzucić :) i w ramach mojego ambitnego planu chce się zabrać właśnie za skakankę bo kiedyś skakałam i pasowała mi, ale to było kiedyś;)

 

Będę częstym Waszym gościem i Wszystkim dziewczynkom życzę spełnienia założeń wagowych :) Anetko gratuluję świetnego pomysłu i zgubienia 3kg. pięknie :) Tylko smutno mi że nigdy na zdjęcia się nie mogę załapać :( Pozdrawiam Dominika.

Edytowane przez Dominika i Łukasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber no ja to dość uparta jestem...więc nie mam zamiaru się poddawać :no:tym bardziej, że nie zamierzam inwestować w garderobę w moim obecnym rozmiarze:sick:. Moja garderoba jest pełna zaciasnych ubrań, które uwielbiam więc byle do celu:lol2:

Będę wdzięczna za propozycje co do domowych sprzętów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim znikne w czelusciach nauki (taaak ... taaak czlowiek to chyba cale zycie musi sie uczyc czegos nowego ;)) wrzuce cos pysznego i zdrowego, bo wlasnie wyjechalo z mojego piekranika

 

http://i43.tinypic.com/1orrsh.jpg

 

Tak, tak ... mozna zjesc slodka, pelnoziarnista babeczke drozdzowa, ktora slodycz ma od stevi (jak ktos lubi slodzik, to moze go uzywac tylko trzeba pamietac aby byl dedykowany, to pieczonych/gotowanych potraw) i niskoslodzonych powidel/konfitury albo jak to w moim przypadku mrozonych malin przelamanych pomarancza :p

 

Anetko wczesniej chyba Arco cieszyla sie z zamowienia tasm treningowych i to doskonaly pomysl! Mozna je wybrac o roznych oporach w zaleznosci od naszego wytrenowania. Zamiast tasm, mozna tez kupic tubingi (podobno bardziej wytrzymale) http://www.activmedica.pl/Tubing_Czerwony_75_m-65.html

Tanie i wszechstronne cudo czyli pilka treningowa http://www.activmedica.pl/Pilka_do_jogi_i_pilatesa_Original_Pezzi_Soffball_Maxafe_15-815.html

Na koniec pewnie przydadza sie hantle (takie do ktorych mozna dokladac obciazenie a ktore waza od 1,00 kg do 6,00 kg w zaleznosci od ilosci "dolozonych" talerzy). Kiedys kupilam takie "do dokladania" ciezaru w GoSport za jakies 40 zeta ;) Sa swietne do modelowania ramion, ujedrnania klatki piersiowej i poprawy kondycji biustu :-)

 

Cala masa cwiczen z uzyciem tych prostych przyrzadow jest na YouTube :-) Jesli macie w domu jakiekolwiek urzadzenie cardio, to z pewnoscia calosc dobrego treningu mozecie robic nie wychodzac z domu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...