Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Razem razniej czyli jak Forumki wypowiedzialy walke kilogramom


Recommended Posts

 

Mnie sie to wcale nie podoba, a mój mąz spojrzal na nia z obrzydzeniem (przynajmniej takie robił wrażenie). Podobają mi sie szczupłe dziewczyny, ale bez przesady, chociaż nie wiem jakbym miala wybierać czy wolalabym ważyc 135 kg, czy 40, chyba jednak to drugie. :)

 

Oglądałam ostatnio taki film o trzech grubasach małżenstwo i synowa, matka ważyła 135 kg, brzuch jej zwisał prawie do kolan, tragedia, no i program był o ty jak schudli. Przez 9 tyg, ona podobno zrzuciła 20 kg (dieta+ciężka praca na siłowni), ale jak na mój gust to efekt był mierny. Więc jak ja zobaczyłam jej kłopoty zdrowotne to chyba bym jednak wolała ważyc 40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ej, ale wy mnie nie przekonujcie, że to nie jest ładne:lol2: Przecież to jest okropne:sick: Wrzuciałam jako przerażającą ciekawostkę ,a nie wzór do naśladowania:rotfl:

Ale nawet gdyby człowiekowi zachciało się dążyć do takiego "ideału" - to nie ma szans:no: To nie chodzi o to, że ta dziwczyna jest chuda... to jakieś potworne wynaturzenie:o

Jak na nią patrzę, to się zastanawiam, gdzie ona ma upchane jelita, wątrobę, trzustkę, żołądek...chyba w barkach - bo takie szerokie:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyna rada i jeszcze spojrzeć trzeba na to co się je. Choć ja się kompletnie nie znam na tym....

Więc jak co to jem mało i to co mi znajoma podała...

 

 

No i pobrykałam ciut więcej niż dwie godzinki na siłce....

Yokasta... ja nieraz nie bardzo mam możliwość się wyrwać z domu, ale zawzięłam się, karnet kupiłam i brykam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie słyszałam o diecie turbo, choć powiem szczerze, że ja też jak słyszę słowo dieta to mam gęsią skórkę. Czekam aż mrozy miną, to zacznę spacerować a teraz odżywiam się wg zasad poznanych podczas diety Magdy, ale już bez dni plynnych.

 

Ale pochwalę się, że zrobiłam sobie prezencik -kupiłam karnet na 10 całościowych masaży bańką (bo mam okropny celu...no wiecie co, ale wstyd mówić), bo był w promocji i zamierzam wypróbować. Czy któraś korzystała? Są efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie słyszałam o diecie turbo, choć powiem szczerze, że ja też jak słyszę słowo dieta to mam gęsią skórkę. Czekam aż mrozy miną, to zacznę spacerować a teraz odżywiam się wg zasad poznanych podczas diety Magdy, ale już bez dni plynnych.

 

Ale pochwalę się, że zrobiłam sobie prezencik -kupiłam karnet na 10 całościowych masaży bańką (bo mam okropny celu...no wiecie co, ale wstyd mówić), bo był w promocji i zamierzam wypróbować. Czy któraś korzystała? Są efekty?

 

ponoć rewelacyjne... ja się przymierzałam, ale stchórzyłam;) (bo piekielnie boli - ale to chyba wiesz;))

Ale moje koleżanki miały niesamowite efekty:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię słowa DIETA:P:P:P...kojarzy mi się z katuszami i wyrzeczeniami, dlatego nie myslę o sobie , że "jestem na diecie" a raczej , że uczę się nowego stylu jedzeniowego:lol2:

Aniu MŻ to podstawa według mnie...zazdroszczę Twojej Przyjaciółce...Ona juz po i cieszy się widząc swoje odbicie w lustrze a my w trakcie...ja mam nadzieję, że do lata wrócę do swoich "normalnych" rozmiarów bo nie chciałabym całej garderoby wymieniać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, a wiesz że to nie do końca tak jest? Ona bardzo długo walczyła ze swoimi słabościami, dalej z nimi walczy. Przeglądając się w lustrze nie myśli o tym jaka jest piękna (chociaż jest kurcze :D) a w sklepach cały czas bierze ciuchy 3 rozmiary za duże, bo w swojej głowie wciąż jest bardziej przytyta :).

 

Na szczęście już się więcej nie odchudza tylko stara utrzymać wagę :D.

 

Ja też nie patrzę na siebie w lustro z obrzydzeniem. Widzę gdzie mam za dużo ale też są rzeczy, które lubię :). Mój urok taki, że w pierwszej kolejności chudnie mi twarz :rotfl: potem biust i potem idzie w dół :rotfl:.

kurcze ja jestem na etapie, że nic mi się w sobie nie podoba:bash:...na domiar złego mąż jakiś czas temu zamontował w naszej garderobie ogromne lustrzane tafle na ścianach, no i mam teraz całościowy obraz mojej nedzy i rozpaczy...:bash::bash::bash:wpadam szybko po ubranie i zmykam stamtad co by się nie dołować...pocieszam się tym, że to stan przejściowy no bo kurna muszę zgubić ten nadbagaż , żeby nie wiem co:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psosin, składane, z 7 części, z masującymi wypustkami. Średnica 1 m, waga ok. 1 kg. I to chyba te wypustki tak mnie "wymasowały", żem sina jak śliweczka. Wyślę z domu link, bo teraz jestem w pracy, a wczoraj nam zablokowali dostęp do Allegro :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie słyszałam o diecie turbo, choć powiem szczerze, że ja też jak słyszę słowo dieta to mam gęsią skórkę. Czekam aż mrozy miną, to zacznę spacerować a teraz odżywiam się wg zasad poznanych podczas diety Magdy, ale już bez dni plynnych.

 

Ale pochwalę się, że zrobiłam sobie prezencik -kupiłam karnet na 10 całościowych masaży bańką (bo mam okropny celu...no wiecie co, ale wstyd mówić), bo był w promocji i zamierzam wypróbować. Czy któraś korzystała? Są efekty?

 

 

Ja wpadam na chwilkę do Was. Dzisiaj postanowiłam sobie zrobić dzień "tylko dla mnie" zero sprzatania, gotowania itp. tylko kosmetyczka, fryzjera i na basen.

Skibusia ja używałam bańki super efekt. Polecam. A ból... po 3 zabiegu mniej boli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...