Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Razem razniej czyli jak Forumki wypowiedzialy walke kilogramom


Recommended Posts

Mnie na szczescie nie, ale całkiem sobie nie odmawiam (wychodzi mi gdzies 2-3 kostki tygodniowo od wielkiego dzwonu :)).....dzsiaj byłam na kawie, wypiłam bez cukru i bitej śmietany :D. Miałam ochotę na ciasto czekoladowe....nie zjadłam. W domu wypiłam gorzką kawę :jawdrop:

 

:jawdrop: jestem pod wrazeniem! Super :-) I masz absolutna racje, ze slowo "dieta" nalezy zamienic "styl zycia" :rolleyes: Nie jestem na zadnej diecie, nie cwicze aby tak nagle wypelnic jakies postanowienie czy zrealizowac zryw odchudzeniowy ;)

Jem (i cala moja rodzina) zdrowo, z bardzo nikla zawartosci tluszczu nasyconego, prawie bez cukru, unikamy zywnosci przetworzonej i bardzo wielu "smakolykow" ;), ktore na co dzien znajduja sie w wiekszosci lodowek, a dla nas sa po prostu nie do przelkniecia ... brrrrr ... A prawie codzienne aktywnosci (basen, fitness, silownia, tenis, siatkowka), to normalne i fajne przyjemnosci dnia, ktorymi sie nagradzamy za proze dnia codziennego :wiggle:

 

W zbawienne efekty po hula-hop nie wierze, natomiast sama idea aby "cos robic" jest jak najbardziej ok! Jesli mocno sie wdrozycie, to polecam portal World Hoop Day. Moze bedziecie pionierkami wprowadzenia Hoop Day w Polsce ;) To bylby fajny event w listopadzie :p

 

http://gravelandgold.files.wordpress.com/2008/08/347423qvxu_w.jpg?w=500&h=715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 907
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Brawo siłownia kurcze ja nie mam kiedy nawet :(.

 

Ale za to mam motywację bo dzis sie spotkalam po raz kolejny z przyjaciółką kochaną , która schudła 25 kg. Chodząca pieknosc :rolleyes: nawet wieksza byla piekna no a teraz to juz w ogole :D dostalam takiego kopa w dupe ! Że sie tak wyraze ;).

 

I wiecie jak schudła? MŻ :)

 

No dobrze fajnie super, a nie ma problemu z za duża ilością skóry, ja schudlam 18 i skóra na mnie wisi, mimo ćwiczeń, może za stara jestem? Na razie trzy miesiące wage utrzymuję, ale chce jeszce troche schudnąc. Zatrzymalam się żeby dać skorze odpocząć.

 

Właściwie moja dieta tez polegała na MŻ i ten styl zycia prowadze do dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic jej nie wisi :) chudła powolutku w swoim tempie no i trochę ćwiczyła w domu, nie za dużo - jakieś brzuszki i damskie pompki :). Kwestia wieku? No moze :) mamy po 24 lata ;) (a juz sie tak roztylysmy ale to inna sprawa :D)

W tym wieku mozna chudnąc, bez problemu :) Zycze samozaparcia i sukcesu :wiggle:

 

To ja stara baba jestem :( 24 lata to ja nie pamietam kiedy to było :(

 

Pocieszam się tylko, że moj wiek sprawnosci fizycznej jest na poziomie 26 lat, więc nie mam co narzekac :)

 

Własnie 1000 skakanek zrobiłam :)

Edytowane przez emiranda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie w tym wątku :) mnie tez czeka odchudzanie, ale nie wiem czy juz ,bo jestem na sterydach, ktore spowodowaly ze od 2 miesiecy przytylam ok 4kg, do tej pory jakos utrzymywalam wage, chcoc nie byla idealna, ale teraz to kiesko :( , mieszkam na wsi wiec ciezko sie wyrwac do miast, bo daleko i male dziecko mam. na razie cwicze brzuszki bo na wiecej zapału brak ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh o 21 to by raczej trudno było iśc spać :)

najgorsze jest to że mam pracę 3 zmianową i nie wiem co robić na nockach?? do tej pory jadłam jakąs kanapkę około 3 w nocy a o 6:30 szłam spać, zastanaawiam się czy zrezygnować z tej kanapki, ale wtedy to chyba nie wytrzymam całą noc bez jedzenia i jeszcze spanie na pusty żołądek

może coś doradzicie??

do tej pory wyglądało to tak jadłam coś po przebudzeniu (około godziny 14), później około 21 przed wyjściem do pracy i w pracy około 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh o 21 to by raczej trudno było iśc spać :)

najgorsze jest to że mam pracę 3 zmianową i nie wiem co robić na nockach?? do tej pory jadłam jakąs kanapkę około 3 w nocy a o 6:30 szłam spać, zastanaawiam się czy zrezygnować z tej kanapki, ale wtedy to chyba nie wytrzymam całą noc bez jedzenia i jeszcze spanie na pusty żołądek

może coś doradzicie??

do tej pory wyglądało to tak jadłam coś po przebudzeniu (około godziny 14), później około 21 przed wyjściem do pracy i w pracy około 3

 

Moja droga - wszytskie tu jednogłośnie uznałyśmy, że metoda jedzenia drobnych posiłków równo co 3 godziny jest najlepsza:yes: I nie wązne wtedy o której wstajesz, a o której kładziesz się spać;) Ostatni posiłek 3 godziny przed snem - proste i dla każdego:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wasze dietki. ? U mnie ostatni dzień diety Turbo :) A od jutra powrót do "normalnego " życia teoretycznie bez diety a praktycznie... No właśnie jak powinno wyglądać teraz moje menu.Czy mogę jeść np. 3 razy w tyg. razowe pieczywo czy nie. Czy robić sobie co 3-4 dzień dietę płynną :confused: Na pewno zostanę przy jedzeniu co 3 godziny (małe porcje). Natomiast na śniadanie chciałabym jeść coś co doda mi kopa na cały dzień. Edytowane przez senmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś ważenie. Od zeszłego poniedziałku - 0,6 kg, od początku diety - 4,4 kg. Obwody stoją :( Od zeszłego tygodnia tylko z brzucha spadło 2 cm.

 

Myszoniczku spokojnie :hug: Ja schudłam na diecie ok 5 kg. Obwód ud troszeczkę mniejszy :( Wiem że jakbym ćwiczyła codziennie (tak jak zamierzałam) a nie 3 razy w tyg. to wyniki byłyby inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, że tak tu cicho....a jakie poruszenie na początku!

 

Jutro tłusty czwartek :D.

Aniu bo z efektami nie najlepiej...:lol2:u mnie od jakiegos czasu - ponad 2 tygodnie waga nie drgnęła...:(:(:(nie jest zle bo 5 kg już zgubiłam ale ciągle mam sporo do zrzucenia....a dziś robię sobie dyspenzę i zjem pączka a może i dwa:yes::cool: o ile uda mi się smaczne kupić bo piec sama nie zamierzam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ...5...:Dza karę nie Powinien dostać obiadu:lol2:

 

Chyba taka kara nie przejdzie..... napisałam do niego sms-a z pytaniem czemu tych pączków aż pięć i dostałam odpowiedź, że dlatego, że jestem żoną na piątkę!

Cóż nie pozostaje nic innego jak być żoną na piątkę z dużym tyłkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochane a ja przyleciałm sie pochwalić, spadłam znów o 1 cudowny tłuściutki kilogram. Razem w dół mam juz 4kg. Waga stała stała a tu dziś po zwazeniu taka niespodzianka. I w podziękowaniu za ten kolejny kilogram nie zjadłam i nie zjem ani jednego pączka (mimo ze to tłusty czwarek). ale mnie to dziś znowu zmotywowało. Lustro zaczyna mnie kochać. :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...