Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

C210 Funkcjonalny - Komentarze do dziennika budowy -


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

Jeśli ktokolwiek miałby jakieś pytania odnośnie budowy naszego funkconalnego to zapraszam:)

 

Nasz domek budujemy w Rumi, korzystając z "dziwnej" zimy postanowilismy już nie czekać i rozpoczeliśmy prace.

 

Dzisiaj murarze zbijają szalunki:)

Edytowane przez AniaWarm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu:)

Piorunujące tempo jak na 2 dni! Gratuluję rozpoczęcia:) I nie przejmuj się może ta mini-zima szybko ustąpi i będziecie mogli ruszyć dalej pełna parą:)

 

Podoba mi się projekt Waszego domu, fajna prosta bryła.

Przemyśl sobie dokładnie różnego rodzaju schowki:) Na tym etapie jeszcze można wprowadzić minimalne zmiany:)

 

Powodzenia życzę i dużo zapału:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :)

 

ja również po długich wewnętrznych bojach dojrzałem to tego projektu. Jestem na etapie zmian w projekcie. Natomiast patrząc na rzuty stale nurtują mnie dwa pytania. Może akceptując ten projekt się z tym uporaliście. Chodzi mi o przejście z jadalni do salonu, czy wizualnie nie jest za wąskie ? :( I druga sprawa to ocieniony taras na parterze. Moja żona bardzo za tym optuje, natomiast ja zastanawiam się czy nie jest zbyt głęboki i w salonie nie będzie za ciemno. Zastanawialiście się nad tym ? Będę wdzięczny za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:bye:

 

Bardzo się cieszę, że przybywają osoby które zdecydowały się na ten projekt.My wybraliśmy go po przejrzeniu chyba wszystkich innych możliwych projektów.

Możliwości zmian jest wiele na przykład powiększenie salonu i jadalni o taras...ale my tego nie potrzebujemy bo dom byłby wtedy za duży...

 

Dla nas wejście jest idealne i nawet prawdopodobnie wstawimy drzwi do salonu poniewarz chcemy aby był oddzielony od kuchni i jadalni.Nie obawiamy się również że będzie zbyt ciemno w salonie mało tego zlikwidowaliśmy duże okno rozsuwane na rzecz małej panoramy i również zlikwidowaliśmy okno balkonowe w jadalni dodatkowo zdecydowaliśmy usadowić budynek tak aby całe przeszklenia były od strony północnej:P poniewarz od tej strony będziemy mieli wspaniały widok i nie chcemy popołudniowego słońca, wielo osób na pewno się zdziwi poniewarz panuje teraz hype na energooszczędność itp ale w tej chwili mieszkamy również w budynku który ma okna od strony pólnocnej i jesteśmy super zadowoleni i za nic bym tego nie zmieniła:)

 

Na pewno bedziemy korzystali z tarasu chociażby do składowania i suszenia drewna do kominka:p

 

Szczerze mówiąc chcieliśmy malutki domek i coraz bardziej obawiam się , że będzie za duży...

 

Ciężko na razie to sobie wszystko w myślach wyobrazić i rzeczywistość na pewno wszystko pokarze.

 

A gdzie planujecie budowę swojego domku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie chcemy go powiększać :) bo docelowo będzie tam mieszkało dwoje osób, moja żona i ja. nieustannie siedzę w projektach i piekielnie trudno coś znaleźć. Ten dom jest trochę za duży ale układ pomieszczeń jest na prawdę dobry. Choć na górze chcemy zrezygnowac z jednego pokoju na rzecz pralni i garderoby oraz powiększenia jednego z pokojów. Mamy dzieci na studiach więc mamy nadzieję że poza naszą sypialnią dwa pozostałe pokoje od czasu do czasu będą wykorzystane :) dziękuję za Twoją szybką odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...