Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ARCHON+ Dom pod jarząbem (GN)


Recommended Posts

Po wielu ciężkich wyborach zdecydowaliśmy się na budowę domu ARCHON+ Dom pod jarząbem (GN) w odbiciu lustrzanym. A zaczęło się wszytko od pozyskania działki w 2009r.

20100911063.jpg

 

Potem przyszła kolej na ogrodzenie w 2010 które pomógł mi wykonać wujek Krzysiek,Piotrek oraz Michał. Było wesoło tym bardziej, że raz padało raz świeciło słońce i robota szła jak krew z nosa.

20100918065.jpg20100918069.jpg20100918068.jpg

 

 

W kwietniu 2011r przyszła pora na bramę

DSC_6405a.jpg

 

oraz wzdłuż płotu posadziłem świerki 200szt niestety ok 60szt wypadło z tego później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu rozrósł się skalniaczek i doszło kilka sosenek i świerków. No i oczywiści z pozostałych płyt wykonałem warzywnik.

DSC_0192a.jpgDSC_0194a.jpgDSC_0203a.jpg

 

Projekt został zakupiony w grudniu i teraz jest w fazie adaptacji. Ze zmian zostanie zmniejszone okno przy drzwiach wejściowych oraz w sypialni zastanawiamy się nad zmniejszeniem okien i pozostawieniem tylko drzwi wyjściowych na ogród

 

http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-pod-jarzabem-gn/m4daec68107598,2650

 

Do końca stycznia elektrownia zobowiązała się ustawić skrzynkę prądową ciekawe czy się wyrobią w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie zaskoczyła energetyka zamontowali mi skrzynkę nie informując mnie że wejdą dziś to robić cóż ciężko było wykonać telefon że będą to czynić. Trzeba będzie się teraz wybrać na dniach i sprawdzić ich montaż jak to sobie panowie wykonali mam nadzieję że jakiejś fuszery nie odstawili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wybrać i dokonać kontroli wykonanych prac przez energetykę. Wyszło nawet całkiem dobrze, a już się bałem że coś zmajstrują no może jedynie zapomnieli wyrównać kolein które zrobili sprzętem na wjeździe.

DSC_0495a.jpgDSC_0502a.jpgDSC_0500a.jpg

 

A tu choinki zimą

DSC_0505a.jpgDSC_0503a.jpg

 

Odebrałem również warunki przyłączy wodno-kanalizacyjnych tak że teraz już jest komplet dokumentów do zrobienia adaptacji i w końcu złożenia o pozwolenie budowlane przynajmniej na ta chwile mi się tak wydaje. :cool:

Edytowane przez mkslonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Po wielu ciężkich wyborach zdecydowaliśmy się na budowę domu ARCHON+ Dom pod jarząbem (GN) w odbiciu lustrzanym. A zaczęło się wszytko od pozyskania działki w 2009r.

[ATTACH=CONFIG]95467[/ATTACH]

 

Potem przyszła kolej na ogrodzenie w 2010 które pomógł mi wykonać wujek Krzysiek,Piotrek oraz Michał. Było wesoło tym bardziej, że raz padało raz świeciło słońce i robota szła jak krew z nosa.

[ATTACH=CONFIG]95468[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]95469[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]95470[/ATTACH]

 

 

W kwietniu 2011r przyszła pora na bramę

[ATTACH=CONFIG]95471[/ATTACH]

 

oraz wzdłuż płotu posadziłem świerki 200szt niestety ok 60szt wypadło z tego później.

 

Witaj. Mogę zapytać ile wyniosło Cię takie ogrodzenie działki, ile metrów ? Konkretnie to interesuje mnie brama z furtką, jaki koszt jaka długość i wysokość bramy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 months później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...