Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 6 months później...
Moorela jak już sie pojawiłaś Kochana to pokaż więcej ogrodu, pokaz warzywniczek, hortensje z dalszej perspektywy na rabacie, co za drzewka masz posadzone w tych kwadratach na trawniku - tam są żurawki ? pozwól nacieszyć oko bo z małych skrawków widać ze jest super :-) Wróciłam do projektu i strasznie jestem ciekawa co u Was ;-) Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie masz....czas leci jak szalony. Sosny chyba tak wolno rosną, nasza bośniacka też wolno rośnie, podobnie jak kosodrzewina. z kolei sosna czara ma c roku duże przyrosty. A donice to gdzie zamawiałaś? super są.

 

Czuszka dzięki. Może i tak wolno rosną, ale to mnie wcale nie urządza :(

Donice były wylewane przez murarzy wg projektu Elfir.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela jak już sie pojawiłaś Kochana to pokaż więcej ogrodu, pokaz warzywniczek, hortensje z dalszej perspektywy na rabacie, co za drzewka masz posadzone w tych kwadratach na trawniku - tam są żurawki ? pozwól nacieszyć oko bo z małych skrawków widać ze jest super :-) Wróciłam do projektu i strasznie jestem ciekawa co u Was ;-)

 

Cześć Ivy :)

Sęk w tym, że ja coś nie mam zdjęć ogrodu :o To znaczy nie mam takich typowych ustawek, w tym roku muszę coś natrzaskać. Mam jakieś pojedyncze, gdzie ogród się łapie przy okazji. Dobra, pokazuję co mam.

Z przodu w zimie ;)

20160101_142711.jpg

 

I też zimowe z tyłu:

20160102_085839.jpg

 

Tutaj z tarasu widok na hortensje (akurat ekipa remontowa coś przenosi krzesła z prawa na lewo... ;)

DSC05768.jpg

Hortensje drzewiaste mam tez na bocznej rabacie.

 

Warzywniak jest super - kto się zastanawia, czy robić, niech się nie zastanawia tylko robi.

DSC02478.jpg

 

Na trawniku rosną brzozy, a pod nimi w kwadratach bergenia sercolistna.

 

A co u Ciebie? :)

Pozdrówka!

20160101_142711.jpg

20160102_085839.jpg

DSC05768.jpg

DSC02478.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Moorela!

 

begonia super! Wymagajace to?

 

Bo ja sadze tylko takie uprawy, które zniosą takiego pseudo ogrodnika jak ja :)

 

Wczoraj posadziłąm 6 daglezji, ma miec przyrosty +/- 1 m rocznie w górę i około 0.5 m w szerz:) A chcemy szybko osłonić tył działki.

 

Poza tym kupiłam też kosodrzewinę ale jeszcze nie wsadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ivy :)

Sęk w tym, że ja coś nie mam zdjęć ogrodu :o To znaczy nie mam takich typowych ustawek, w tym roku muszę coś natrzaskać. Mam jakieś pojedyncze, gdzie ogród się łapie przy okazji. Dobra, pokazuję co mam.

Z przodu w zimie ;)

[ATTACH=CONFIG]352745[/ATTACH]

 

I też zimowe z tyłu:

[ATTACH=CONFIG]352746[/ATTACH]

 

Tutaj z tarasu widok na hortensje (akurat ekipa remontowa coś przenosi krzesła z prawa na lewo... ;)

[ATTACH=CONFIG]352747[/ATTACH]

Hortensje drzewiaste mam tez na bocznej rabacie.

 

Warzywniak jest super - kto się zastanawia, czy robić, niech się nie zastanawia tylko robi.

[ATTACH=CONFIG]352748[/ATTACH]

 

Na trawniku rosną brzozy, a pod nimi w kwadratach bergenia sercolistna.

 

A co u Ciebie? :)

Pozdrówka!

 

koniecznie fotki, bo jak w Twoim domu mogła bym zamieszkac to i ogród jest taki"mój: :lol2:

U mnie niewiele, wreszcie w tym roku chce sie zabrać za ogród, wiec podglądam to tu to tam :D

A te hortensje masz /będziesz miała czymś podsadzone i coś na tyłach planujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila, jaka begonia? ☺

 

bergenia sercolistna :D

 

widac jak się znam na tym :D

 

Bo potrzebuję czegoś do posadzenia przy drewutni, raczej cieniste miejsce. Myślałam o konwaiach, bo podobno pleni się jak chwast :D

 

 

Poza tym polecam wszystkim szkółkę w Radwanicach za Polkowicami. Mają piekne rośliny w dobrej cenie.

Kupiłam tam ostatnio te moje daglezje po 2 m bo nigdzie takich nie mogłam znaleźć.

 

 

Morela, tez mam warzywniak, choc w ub. roku udały mi się tylko marchewki, rzodkiewki, i nać pietruszki.

 

Po prostu nie wiedziałam że taki por czy seler to nie z nasion a z sadzonek trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...