Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Salik, dobrze pamiętasz, Spirea nie ma deski czołowej. A w zasadzie, dlaczego się rezygnuje z tej deski - tylko względy estetyczne?

 

Tatarak, możesz rozwinąć wątek pasu nadrynnowego i podrynnowego? Ją myślałam, że to są dwie opcję, albo pas nadrynnowy albo podrynnowy...

 

Macie namiary na dealera Roto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pas podrynnowy to jest dodatkowa obróbka, żeby było równo i można ładnie dojechać ociepleniem pod samą łatę (chyba, że coś pomerdałam), a nadrynnowy to obróka schodząca do rynny. Roto ma w ofercie p. Czekaj - mailuj do p. Krzysztofa i powołaj się na mnie, zazwyczaj mam błyskawiczną odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale wystrzeliliście z tą budową. Jak ostatnio zaglądałam do Twojego dziennika to byliście na etapie fundamentów, a tu już strop:jawdrop:

 

Jak tak dalej pójdzie to w tym roku się już wprowadzicie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rabat procentowy od cen producenta Ci proponują w tym miejscu podanym przez Tataraka?

Więcej niż 30%?

 

Odnośnie pytań:

- czy do łazienki okno drewniane do dobry pomysł?

Nie - odpada. Musi być białe.

 

- czy w łazience warto montować roletę zewnętrzną? (strona południowa)

Warto imho (zakładając że koszt nie jest jakiś gigantyczny).

 

- no i może, czy warto dokładać do tych okien wysokoosiowych?

IMHO nie warto.

 

Przy Waszej wysokości ścianki kolankowej i duże dachówce płaskiej, nie ma szans 'patrzeć przez okno'.

Jak gdzieś znajdę, to podeślę Ci zdjęcie naszych okien z dorosłą osobą stojącą przy nich (dla zobrazowania wysokości).

 

Jaki macie kąt nachylenia dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rabat procentowy od cen producenta Ci proponują w tym miejscu podanym przez Tataraka?

Więcej niż 30%?

 

Od cen katalogowych wychodzi 25%.

 

Odnośnie pytań:

- czy do łazienki okno drewniane do dobry pomysł?

Nie - odpada. Musi być białe.

 

Czyli PCV?

 

Przy Waszej wysokości ścianki kolankowej i duże dachówce płaskiej, nie ma szans 'patrzeć przez okno'.

Jak gdzieś znajdę, to podeślę Ci zdjęcie naszych okien z dorosłą osobą stojącą przy nich (dla zobrazowania wysokości).

 

Jaki macie kąt nachylenia dachu?

 

Kąt nachylenia to 45 st. Ścianka kolankowa, jak pisałam 110cm od podłogi. Też mi się wydaje, że to będzie głównie obserwacja okien połaciowych sąsiada... Zdjęcie chętnie zobaczę! Na maila albo tutaj :)

 

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

Do łazienki PVC, tak.

Rabat 25% słaby - mogę Ci wysłać namiary na kilka miejsc gdzie mi dawali 30% albo nawet i więcej.

Do tego nie ma znaczenia gdzie te okna zamawiasz, bo jakby co, to pojadą do Ciebie bezpośrednio z fabryki...

No to parametry ścianki kolankowej i dachu masz właściwie takie same, dachówka ta sama, więc nasze zdjęcia powinny być miarodajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...