Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

Salik - ja za to mini to tylko "zyskałam" załadowanie towaru do bagażnika oraz anginę!.... Kaśka ma na pewno lepszy patent ;)

 

Awo mi serdecznie radził koniecznie rolety zewn. na wszystkich połaciowych od południa. Ale - czy w łazience może być za ciepło? (ja mam akurat łazienki od płn, więc mi dylemat odpada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słuchajcie, dostała dwie dobre oferty na te okna.

Jedna z podwarszawskiej hurtowni budowlanej, nagajona przez Salika, rabat 32% :jawdrop:

Druga z podwrocławskiej hurtowni, z Bielan Wr., rabat 30%.

 

Tylko ta z Bielan ma jakieś tragiczne opinie w internecie i raczej się nie odważę :eek:

Ta Salikowa ma z kolei dobre opinie w sieci, muszę tylko przejść przez mentalną granicę kupowania materiałów na taaaaką odległość - mój M nie ma z tym problemów jakoś :)

Kaśka, z Budusa coś się nie odzywają, kontaktowałam się już z dwiema osobami tam, pomór jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(sprawdziłam rabaty jak już ma być tak profesjonalnie:) 435K -37% i roletki za 1zł, 735K -35%;))

a te dwie hurtownie z linków sprawdziłaś???

 

ps. bardzo dużo rzeczy kupuję pezez internet i mimo kosztów kuriera to się opłaca

 

co z wodą?

Edytowane przez Kaśka73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zadzwonię, bo liczę trochę na tego Budusa, jak nie, to kupuję w Salikowej podwarszawskiej, trudno, najwyżej będę odsyłać.

Te dwie sprawdzałam, jedni mi odpisali, ale wycena słaba, a do drugich z Długołęki nie pisałam, bo oni tylko Veluxa i Fakro mają.

 

Co do wody, to umówiłam się z Twoim Panem Stasiem jutro na działce na obgadanie co i jak.

Zresztą wodą się nie przejmuję, najwyżej kupię szlaucha 900 metrowego i będę od Ciebie ciągnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...