Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

Tatarak, jak zrobię narożny blat w miejscu o którym piszesz, to pozbędę się dwóch największych szuflad z kuchni, których nie można umieścić nigdzie indziej, a szuflad nie oddam! Jak pociągniemy górne szafki do końca to nie otworzymy okna, zresztą wejdą w światło okna, trochę dziwnie. Poza tym w obecnym układzie górne szafki się licują z blatem naprzeciwko - całość będzie widoczna od strony jadalni (nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam)..

Co do obsesji - ja jestem leworęczna, więc może moja obsesja jest "odwrotna" ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda34, dzięki za mailika dot. wysokości baterii ;)

 

P. ma 186 cm wzrostu, dałam deszczownicę na 220 cm - za wysoko?

 

Zrób tak, żeby dolna krawędź deszczownicy była na wys. 210 cm. To wystarczy spokojnie. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko:

- bardzo ładne, klasyczne połączenie bieli i drewna, do tego ładnie komponujące się płyty betonowe.

- dałabym mniej odróżniający się cokół,

- ściana z górnymi szafkami na wprost wygląda bardzo ładnie. Jednak mam wątpliwości jak to będzie wyglądać już w wersji 3D

 

Jakoś nie do końca jestem przekonana do tego wystającego blatu pełniącego funkcję stołu. Jak go wyrzucić to powstaje całkiem spore wejście. Nie wiem co masz dalej, ale może coś tu jeszcze pokombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirea,

 

dalej jest pomieszczenie z miejscem na stół, coś jakby jadalnia, a niżej w dół - salon.

Untitled-1.jpg

W miejscu, gdzie teraz jest blat, w projekcie była ściana, ale zrezygnowaliśmy z niej, żeby jakoś połączyć te trzy przestrzenie: kuchni+jadalni i salonu... Tak sobie ten blacik wymyśliłam na szybką kawę z rana, albo zwykłe posiedzenie z gazetą przy gotowaniu. Tylko żeby z tego lada nie wyszła ("Schabowy raz!!") ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela, nie będę obiektywna bo mam identyczny kolorystycznie projekt kuchni i się go trzymam (poza zmianą koloru ściany między szafkami) :)

to co mi się rzuciło to odegłośc miedzy lodówką a zlewem - ok. 3m. dla mnie to za daleko.

Mam tak teraz i to mnie wkurza.

W sumie nie bardzo gdzie masz lodówe przezrzucić, chyba, że tu w miejsce polwyspu:

 

Ogólnie - pięękny projekt i nasz (moj i Balbiny blat nawet masz :D

kuchnia Mooreli.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie - pięękny projekt i nasz (moj i Balbiny blat nawet masz :D

 

Z tą lodówką to zdaję sobie sprawę i trochę boleję, ale faktycznie aż się prosi, żeby pozostała w wysokiej zabudowie... Sheenaz, a Wy macie już blat wybrany? Jakiś konkretny?

 

Jak sobie teraz tak pomyślę, to w ogóle mi wychodzi, że podążam Waszymi śladami i kuchennymi i łazienkowymi (górną chcę zrobić z Noce by my...), choć o ile łazienka Wasza faktycznie mnie zainspirowała, to z kuchnią się po prostu złożyło! :)

 

Ma się ten gust, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...