Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ładne parapety:yes: Kurcze, ja też muszę coś wybrać:rolleyes:

 

Dzięki Magda :hug:

W tym konglomeracie - jak się tak zgłębi temat - za dużego wyboru nie ma; sporo jest imitujących kamień, to już wtedy chyba lepiej wziąć po prostu kamienne, a jak się szuka czegoś innego, to zostaje 5 wzorów na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... to dlatego zmieniłaś avatarek :D.

Zaglądam z rewizytą http://emoty.blox.pl/resource/flower.gif i... widzę, że jesteśmy na podobnym etapie :). Masz ładną, prostą bryłę domu, u mnie dwa ryzality, ale za to mamy podobną dachówkę :). No i niestety... mój dach też cieknie na potęgę przy łączeniach. Dużo bardziej niż u Ciebie. Mój dachowiec nie zdążył jeszcze zrobić uszczelnień i oblachowania. Czekamy od... roku, a do tego dwa miesiące temu spadł u kogoś z dachu. Zdrowo się połamał i znowu ma obsuwę nie tylko u nas :(.

Projekt kuchni made in Magda34 bardzo mi się podoba :yes:. Bardzo estetyczna, elegancka i zapowiada się na wygodną :).

Trzymam kciuki za dalsze postępy :).

 

Witam Julianna u siebie :) Z tymi dachowcami to jakaś plaga, nasz dachowiec od daszków płaskich też z nogą w gipsie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do styropianu w garażu, mój M wczoraj właśnie docieplił, albo raczej odizolował dwie ściany w garażu od reszty domu, 10cm warstwą styropianu Kanufa - Therm EKSPERT 031 GRAFIT FASADA, akurat nie było od reki Termoorganiki Platinum Plus bo ten jest nasz nr 1 jeśli chodzi o styropiany do ociepleń.

 

Dzięki Tutli, notuję!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie jeszcze miskę catalano seria sfera

http://www.catalano.it/it/prodotti/sfera/grid_2/64/sfera-wcbidet-54-562/

jeśli podoba Ci się subway to ten też powinien spasować:) tylko jest lżejszy niż subway (no chyba ze subway 2.0- tez jest ciutkę lżejszy)

catalano w podobnej cenie co VB

 

Catalano ma ładne rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede miec dostep do kompa to usune mojego poorzedniego posta bo z tel nie moge nic z nim zrobic:( chcialam napisac ze kupilam w promocji kibelek VB za 890 plus deska ok 550 - ceny na necie sa nieaktualne( przekonalam sie o tym jak kupowalam bidet) wiec te 680 zl za VB raczej nierealne. Catalano natomiast mniej wiecej w tej cenie co podalas ale to najtansza opcja- potem juz tylko drozej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...