Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to sie wam niezle udalo:) a mniesie juz wydawalo ze mam dobre ceny( w niektorych sklepach spiewali 1300-1400 za sam kibel buhahah) wiem ze jako tako z niego jeszcze nie korzystacie ale moze akurat sie wam juz zdarzylo pare razy? Jesli tak to jak wrazenia:D? Glownie chodzi mi o to czy dobrze sie go myje( choc juz i tak po ptokach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżamy na całości, ale nie aż tyle centymetrów, co początkowo myślałam. Ponieważ ta rura jest w większości pod samym sufitem a dopiero na końcu się załamuje, to na tej załamanej części właśnie zwęzimy ścianę półką prysznicową - nie wiem, czy umiem to wytłumaczyć bez rysunku... w każdym razie dzięki temu nie trzeba obniżać całości aż tak bardzo, a po prostu standardowo. A bluszcz proszę ja Ciebie to i tak będzie !! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

 

 

Nie byłabym sobą gdybym tu nie zaglądała na tak skrupulatnie prowadzony dziennik- projekt wyśmienity, domek taki przestronny, a zarazem przytulny :) Aż cieszy oko, że rośnie tak szybko od początku roku... uhuhu :) będę tu chętnie zaglądać co jakiś czas i śledzić poczynania drogich Inwestorów :yes:

Żeby u nas już był ten etap.... :roll: no niestety musimy jeszcze troszkę poczekać... pozdrawiamy serdecznie i powodzenia! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parapety bardzo łądne masz. tez o takich myślę. mam wycenę z firmy ze świdnicy, na podobna kwotę jak u Ciebie ale niestety konglomeratu białego w plamki mają mało. za mało aby starczyło na moje parapety. więc rozglądam sie po konkurencji w międzyczasie. poprosze namiar na Twojego dostawcę :-)

 

aha, okna mamy tez winchester więc po obejrzeniu Twojego zestawienia parapetu i okna tym bardziej wiem, ze bedzie fajnie :-)

Edytowane przez czuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Wpadłam z rewizytą:D. Śliczny domek budujesz:cool:. Zapisuję się do podglądania i kibicowania:D.

 

No miło mi będzie gościć właścicielkę tak pięknego domu i płotu, który pokochałam bez pamięci od pierwszego wejrzenia. Witaj Rasia :welcome:

 

Edit: Rasia, liczę bardzo na Twoją merytoryczną pomoc :)

Edytowane przez Moorela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie łazienki:D Jeśli chcesz taką drobną kosteczkę to trzeba poszukać prostokątnej mozaiki:yes: Na całości to może trochę kosztować, ale można ją zrobić tylko w kabinie, a resztę ścian w większym formacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie łazienki:D Jeśli chcesz taką drobną kosteczkę to trzeba poszukać prostokątnej mozaiki:yes: Na całości to może trochę kosztować, ale można ją zrobić tylko w kabinie, a resztę ścian w większym formacie.

 

Magda, tak właśnie myślałam, żeby kabinę zrobić drobnicą, a resztę większymi kaflami z tej samej lub podobnej serii + jeden akcent kolorystyczny (np. szafka pod umywalkę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kody sa do rozszyfrowania:yes: - mi to zajęło 5 minut:D

catalano ma IT/CAT, hatria IT/HT, VB to po kształcie poznasz:lol2:

co do wanny Duravit to widziałem w Cermagu na wyprzedazy za chyba 750zł - Tatarak kupil jeszcze taniej

co do wylewek i tynków - jesli chcesz robic tynki przed wylewkami to wszelkie instalacje lezące na podlodze - wod-kan, elelktryka w peszlach - są mocno narazone na uszkodzenia. pogadaj z tynkarzami jak Oni to widzą.

Moi tynkarze powinni być wolni w październiku - mi sie plany zmieniają:(

Argument wylewkarza o skrobaniu wylewki mlotkiem:mad: jest nie z tej epoki:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojgoc, z tego co wcześniej ustaliliśmy - moi tynkarze=Twoi tynkarze, mam więc nadzieję, że chłopaki są rozsądne. Wylewkarz też jest polecany na FM (pan Korólczyk), może z tym młotkiem faktycznie poszalał, ale jakoś nas przekonał i tymi dylatacjami i nie pamiętam czym jeszcze. Poza tym tynkarze akurat takitermn mieli wolny to braliśmy, bo ja już trochę spanikowałam, że nikogo nie znajdziemy. Ech, chyba nie ma co odkręcać, bo my zaraz na urlop jedziemy.

 

A wracając do Max Fliz, to o ile przy ceramice łazienkowej można rozszyfrować, to np. przy gresach już ciężko, bo jednak więcej jest tych firm :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...