Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie powiem Ci Magda, że w ogóle to do mnie nie dociera, że wykończeniówka tuż tuż!! :)

 

No zbliża się wielkimi krokami. :D Dopiero teraz będziesz musiała podejmować mnóstwo decyzji. Z kuchnią Ci pomogę:yes: Z łazienką też się postaram. Jak byłaś nad morzem to chciałam, żebyś trochę odpoczęła, a nie ciągle ta budowa i budowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się marzy by byc juz na etapie wykończeniówki...

M. mnie tu opiernicza że zamiast inwestygowac temat więźby i bloczków to ja się rozwodze nad dekoracjami do pokoi dzieci :D

 

No ale takie cuda znalazłam..

http://dekopaka.pl/dekoracje-drewniane?n=50&id_category=2

 

i jeszcze lampę z piratem.. i wieszaczek z piratem (to dla synka).

 

No nic, szukam betonu...

 

Magda, w odpowiednim czasie napisze do Ciebie na priva w sprawie kuchni, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy kiedy zima przyjdzie - na razie robimy ile się uda z tzw. "sensem"

by się nie okazało np. że pół dachu mam przykryte a na połowę śnieg pada.

 

Ekipa jest bardzo chętna do pracy i chyba istotnie pracowita więc zobaczymy jak im pójdzie.

 

Ale bardzo ciesze się ze w końcu ruszamy :)

 

Co do dekopaki to ja juz kiedyś pisałam do nich, i projekty indywidualne też robią więc w odpowiednim czasie chyba coś pomyślę.

 

A co do Twoich dziewczynek to chyba bym je do jednego pokoju dała tak jak piszesz - będzie im raźniej zasypiać, z rana pobawią się ze sobą chwilę ku szczęsciu śpiacej jeszcze mamy :)

Wiem że np. Czuszka robi dzieciom sypialnię a w drugim pokój do zabaw - też fajne rozwiazanie :)

..ja to mam jeszcze czas na takie rozważania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to się marzy by byc juz na etapie wykończeniówki...

M. mnie tu opiernicza że zamiast inwestygowac temat więźby i bloczków to ja się rozwodze nad dekoracjami do pokoi dzieci :D

i słusznie robisz - budujac drugi raz na etapie fundamentów mialbym projekt wnetrz.:yes:

tematem więźby, bloczków, betonu niech zajmie się druga polowa:D i opierniczaj Go za brak postepów w/w tematach:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę, że masz już te łazienki sprecyzowane. Mnie z mniejszą idzie jak po grudzie i nic mi się nie podoba i do końca nie wiem co bym chciała:( Im więcej o tym myślę i więcej oglądam płytek, ceramiki itp. tym mniej mi się podoba - a jak już mi się podoba to są to rzeczy w cenach dla Kulczyków:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIla - jeszcze są pirackie bordery fajne :) znam ten temat :)

 

Moorela - ja ostatnio doszłam do wniosku, że wykończeniowca warto zaprosić do odbierania tynków. my - inwestorzy - jesteśmy lajkoniki i ja parę rzeczy wyłapałam dopiero przy malowaniu, a wykończeniowiec na wejściu wytknął to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę, że masz już te łazienki sprecyzowane. Mnie z mniejszą idzie jak po grudzie i nic mi się nie podoba i do końca nie wiem co bym chciała:( Im więcej o tym myślę i więcej oglądam płytek, ceramiki itp. tym mniej mi się podoba - a jak już mi się podoba to są to rzeczy w cenach dla Kulczyków:(

 

Tutli, właśnie o to chodzi, że sprezycowane to ja mam na jakiś tydzień... Potem przychodzi weekend, ewentualnie jakaś kolejna wizyta w sklepie i już myślę nad czymś innym. Chociaż... muszę przyznać, że ostatnie pomysły dojrzewają sobie całkiem spokojnie i układają mi się w główce ładnie :) :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela - ja ostatnio doszłam do wniosku, że wykończeniowca warto zaprosić do odbierania tynków. my - inwestorzy - jesteśmy lajkoniki i ja parę rzeczy wyłapałam dopiero przy malowaniu, a wykończeniowiec na wejściu wytknął to i owo.

 

Tatarak, a co np. wykończeniowiec Ci wytknął po tynkarzach? Zaskoczyło Cię coś tak naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...