Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZIELONA Projekt indywidualny k. Wrocławia


Moorela

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam wrażenie trochę że traktujesz nasze rady jak zło konieczne.

A to nie jest tak - my po prostu przeliśmy już ten etap i mniej więcej teraz wiemy co jest istotne, a co mniej.

Jeśli coś wiesz - to ok.

Ale jeśli coś umknie, to łatwiej wyprostować teraz niż potem się skapnąć po kilku miesiącach.

by nie powtarzać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam o tych rolkach i prowadnicach, to mi się robi słabo. jak ja mam sprawdzić, które są głośniejsze? pytać sprzedawców o certyfikaty potwierdzające produkcję decybeli?!

podejdź do tematu jak do kazdego innego. i tyle

to naprawde nie jest najwazniejsza kwestia w budowanym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by nie powtarzać się

 

Widzisz, może to faktycznie kwestia Twojego osobliwego wdzięku, rady można udzielać na różny sposób, u Ciebie przejawiają się w pewien specyficzny sposób owiany grozą ;) "nie zdziw się jak Ci płyta popęka", "Twoje mostki termiczne", itd...

Tak czy inaczej, nie zniechęciłeś się jeszcze i chyba poczytujesz nasz dziennik :) co mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam o tych rolkach i prowadnicach, to mi się robi słabo. jak ja mam sprawdzić, które są głośniejsze? pytać sprzedawców o certyfikaty potwierdzające produkcję decybeli?!

 

Wiesz co Tatarak, to słychać gołym uchem, nawet jeśli nie masz wykształcenia muzycznego ;) Nam facet otworzył po kolei 3 bramy i była różnica. W sumie to nie są jakieś znaczące różnice, że np. przy jednej trzęsie Ci się wystawka w witrynie, itd. My mamy naszą sypialnię nad garażem i w sumie trochę się tym sugerowaliśmy, ale naprawdę nie ma co przesadzać. Popatrz sobie na wykończenie bramy (ja miałam przerysowane wizje, że mi się dzieci ponabijają na wystające śruby, itd.), strukturkę (wood potrafi być inny od wood), sposób ryglowania, itd. A zresztą, jedźże do jakiegoś sprzedawcy wreszcie, niech Ci ponawija makaron na uszy trochę, a co! Wysyłam namiary na "mojego dealera" na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Tatarak, to słychać gołym uchem, nawet jeśli nie masz wykształcenia muzycznego ;) Nam facet otworzył po kolei 3 bramy i była różnica. W sumie to nie są jakieś znaczące różnice, że np. przy jednej trzęsie Ci się wystawka w witrynie, itd. My mamy naszą sypialnię nad garażem i w sumie trochę się tym sugerowaliśmy, ale naprawdę nie ma co przesadzać. Popatrz sobie na wykończenie bramy (ja miałam przerysowane wizje, że mi się dzieci ponabijają na wystające śruby, itd.), strukturkę (wood potrafi być inny od wood), sposób ryglowania, itd. A zresztą, jedźże do jakiegoś sprzedawcy wreszcie, niech Ci ponawija makaron na uszy trochę, a co! Wysyłam namiary na "mojego dealera" na priv.

 

dobra, pojadęż :) strukturę to już wiem, że chcę gładką, ale np okleina czy lakier? co lepsze i dlaczego? jakas automatyka tam wchodzi w grę... brrrr

 

dzięki za maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...