Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Garuś :)

A tak a propos - od kiedy liczycie (wszystkie bociany) start budowy? Od rozpoczęcia jakichkolwiek widocznych prac na działce czy jeszcze od innego momentu?

 

licze od pierwszej wykopanej łyzki, czyli od dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy już okna :) kolejny krok do przodu

 

 

ps. nie mam pojęcia dlaczego nie mogę dodać zdjęcia swojego domu do sygnatury... mam zdjęcie w formacie jpg o wymiarach 100x72 px, 9,75 KB. wchodze w profil, edytuj sygnaturę i próbuję poprzez adres URL i dodanie z dysku kompa. Nie wiem gdzie robię błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile u was m3 więźby ?

850 netto impregnowana, z transportem ( fakt niedaleko jakieś 7km)

 

A impregnowana zanurzeniowo czy ciśnieniowo

zanurzeniowo ( podobno)

 

mamy już okna :) kolejny krok do przodu

 

 

ps. nie mam pojęcia dlaczego nie mogę dodać zdjęcia swojego domu do sygnatury... mam zdjęcie w formacie jpg o wymiarach 100x72 px, 9,75 KB. wchodze w profil, edytuj sygnaturę i próbuję poprzez adres URL i dodanie z dysku kompa. Nie wiem gdzie robię błąd.

 

gratulacje, widzialam w dzienniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, my jesteśmy na etapie oczekiwania na PnB. Okazało się jeszcze ostatnio że musimy podnieść dom o 1,5 m do góry, żeby przez okno widziec coś więcej niż pagórek powstały przy równaniu terenu. Mam nadzieję, że nasza pani architekt będzie mogła wprowadzić tylko aktualizację, bo jak nie to czas oczekiwania na PnB wydłuży się o czas oczekiwania takl jakbyśmy go od nowa złożyli. A tylko na to czekamy, żeby rozpocząć fundamenty.

 

A propos poprzedniej dyskusji my też mamy zamiar zainstalować pompę ciepła tylko gruntową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie

czy jesli chciałabym np taką szafkę narożną z obrotowymi dwoma pułkami (na garnki)

http://nawymiar.com.pl/text/images/tresci/osn/8.jpg

 

to czy moge nad nią zrobić np taka kuchenkę?

http://bi.gazeta.pl/im/5/10337/z10337865X,Ciekawe-rozwiazanie-naroznej-plyty-gazowej.jpg

 

czy są jakieś reguły, zasady, ograniczenia? być może pod taką kuchnią (pewnie indukcyjną, ale bierzemy też gazowa pod uwagę) trzeba zrobić coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo72 ze mną nie podyskutujesz bo kompletnie się na tym nie znam to mąż się tym zajmuje i interesuje wiem tylko że ta pompa kosztować bedzie jakieś 50 tys z wszystkimi istalacjami, odwiertami itd czyli całość ogrzewania. To jest cena orientacyjna ponieważ różne firmy mają różne oferty, ale narazie jeszcze nam do tego bardzo daleko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!!!

 

Nim się PnB uprawomocni mamy czas na przyłączenie się do wody. Ciągle też (naiwnie) wierzymy, że będziemy mieć do tego czasu prąd :D (jak nie, będziemy pożyczać od sąsiada...). Rany... ale jestem podekscytowana :D:D:D

 

przed Tobą cała masa emocji :) swoją drogą jak jeden papier może poprawić humor :) powodzenia

ja dziś cały dzień szczerzyłam zęby bo zaczęli kopać na działce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo72 ze mną nie podyskutujesz bo kompletnie się na tym nie znam to mąż się tym zajmuje i interesuje wiem tylko że ta pompa kosztować bedzie jakieś 50 tys z wszystkimi istalacjami, odwiertami itd czyli całość ogrzewania. To jest cena orientacyjna ponieważ różne firmy mają różne oferty, ale narazie jeszcze nam do tego bardzo daleko :)

 

kasieta ... Arturo cię zje za ten wpis ;-)))) zresztą ja też 50 tys za pompę? Jaki duży budujecie dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danonki takie półki obrotowe możesz bez problemu zamontować pod płytą gazową/indukcyjną. Męża brat ma w mieszkaniu właśnie tak zrobione i działą :) potrzeba tylko ok 10 cm miejsca żeby się zmieścił przewód a tyle bez problemu tam jest.

 

dziękuję ślicznie za odpowiedź :) mocno rozważamy umieszczenie płyty grzewczej w narożniku i podoba nam się obrotowa szafka z której nie chcemy rezygnować. jeszcze raz dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...