Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:rotfl:NASZA EKIPA NADCHODZI ZE WSCHODU!!!:rotfl:

25-go czerwca maja zacząć! Mąż dziś składa barak, prąd ustalony z sąsiadem, woda na działce. JUPIII!!!!:lol2:

 

...25.06. nasza siódma rocznica ślubu :hug:

 

prąd do budowy od sąsiada? może się skończyć niezłą karą dla obydwu stron !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge polecić świtna ekipę budowlaną, która stawia mi domekdomy stawiaja ponad 30 lat, sa precyzyjni, zaufani i naprawdę szybko stawiają, a do tego sa NIEDRODZY i to bardzo niedrodzy, także jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie to wyslę numer kontaktowy.

 

wysyłam jedno zdjecie z naszych postepów:

 

http://img515.imageshack.us/img515/7075/20120604175236resized.jpg

ja bym poprosił ten nr kontaktowy do tych murarzy, jesli można,

z jakiego jesteście województwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energetyka może jak będzie chciała się przyczepić bo powinieneś jak nie masz swojego płacić za prąd budowlany a on jest droższy. A sąsiad żeby żyć zgodnie z prawem powinien Ci wystawić refakturę za prąd który od niego pobrałeś. Dokładnie tak jak się dzieje przy podnajmowaniu części lokali. Energetyka dostarcza prąd do całego budynku i rozlicza się z jego właścicielem a właściciel na podstawie podliczników rozlicza się z najemcami tylko że tu jest jedna stawka za prąd a w twoim przypadku nie. Tak więc teoretycznie jesteście na bakier z energetyką i US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam o tym. Wydawało mi się, że branie prądu od sąsiada to bardzo powszechna praktyka. Dzięki za info. Swoją drogą ciekawe, że pan z elektrowni proponował mi coś teoretycznie niezgodnego z prawem - ale oczywiście jak to u nas, urzędy nie odpowiadają za swoich pracowników. no comments.

 

Ja dziś się wybieram do przedstawiciela firmy MS okna po wycenę, a przede wszystkim po wylieczenie wsp U dla moich okien. Ciekawa jestem czego się dowiem, bo nie mam pojęcia ile mogą kosztować okna. Jeszcze te nasze jakieś takie nietypowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ciekawe, bo nawet pan w elektowni podpowiadał mi takie rozwiązanie. :p A za co niby ta kara?

 

chyba już wszystko zostało powiedziane (napisane) powyżej może prócz wysokości kary - od 5tyś wzwyż , no i ten kto "zakabluje" może liczyć na jakąś fajną premię z energetyki- więc może pan który wam to doradzał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że branie prądu od sąsiada to bardzo powszechna praktyka.

 

Bo to jest częsta praktyka, a zakablować może prędzej zawistny i wścibski sąsiad. W każdym razie są rzeczy z którymi lepiej się nie uzewnętrzniać tylko robić po cichu swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...