Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

a my od 26 października już mieszkam w naszej Pchełce :)

ale nadal powoli się wykańczamy.

Dom mamy tradycyjny, ale dobrze ocieplony i z kratkami wentylacyjnymi praktycznie w każdym pomieszczeniu.

 

z niecierpliwością czekam aż większość będzie już pisała o rzeczach związanych z wykańczaniem domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a my od 26 października już mieszkam w naszej Pchełce :)

ale nadal powoli się wykańczamy.

Dom mamy tradycyjny, ale dobrze ocieplony i z kratkami wentylacyjnymi praktycznie w każdym pomieszczeniu.

 

z niecierpliwością czekam aż większość będzie już pisała o rzeczach związanych z wykańczaniem domu ;)

Zazdroszcze Wam bardzo:-) przede mna długa droga, mam wrazenie ze nigdy sie nie skonczy

 

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, a ty na jakim etapie? Dziennik widze zapuszczony tak jak moj;)

Mi w srodw wstawiaja okna, drzwi, brame no i podlaczaja alarm.

ja wiszę sobie w prózni, bo albo działam dalej, jak dostaniemy teraz kredyt, albo dopiero na wiosnę. Jestem na etapie dachu, tzn w środe mi kładą dachówkę. Inna sprawa że mam wyjatkowy etap zniechęcenia budową. Zaliczyłam nadproża o 10 cm nizej, żle wymurowana ścianę i zle postawiony komin;-) na budowie jestem codzinnie, mam dobrego kierownika i co, nico, tak się zdarza. Tak że dochodze do etapu że jak bank który btw ma chore podejście do działalnosci gospodarczej powie ze nie teraz, to chyba odtchnę z ulgą i zrobię sobie wakacje budowlane

 

OOOO, Ewa zadek znowu dała, też mi brakowało;-)

http://www.zoominto.com/zoomapi/ZoomButt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja wiem już, że Ewa to Ewa, bo nick średnio pamiętałam (mam w tym zakresie słabą pamięć), a pupę bardzo dobrze :D więc nawet nie wiedziałam o kogo chodzi, a teraz wszystko jasne :) Ewa, nie zmieniaj juz ava, bo to Twój tak jakby... znak rozpoznawczy :D

 

Zrobiło mi się GORĄCO nie wiem dlaczego ha ha aż mam wypieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja wiem już, że Ewa to Ewa, bo nick średnio pamiętałam (mam w tym zakresie słabą pamięć), a pupę bardzo dobrze :D więc nawet nie wiedziałam o kogo chodzi, a teraz wszystko jasne :) Ewa, nie zmieniaj juz ava, bo to Twój tak jakby... znak rozpoznawczy :D

 

Miło mi że zapadłam w pamięci a raczej ten tyłeczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja myślę o ogrodzeniu chciałabym żeby było zabudowane przez które nie będzie widać wiele ...widziałam kilka ale najbardziej podoba mi się właśnie takie betonowe z kolorem elewacji na sobie co o tym sądzicie znalazłam u kogoś z nas takie ładniutkie ale teraz już nie wiem do kogo należało w kolorze zielonym oczywiście ono ma przęsła kute też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...