Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mkslonik ja w sumie tez z katalogu wybierałam. otwór drzwiowy mamy 90 wiec drzwi będziemy zamawiać 80. Jeśli chodzi o KMT to mają bardzo mały wybór 80 ale za to 90 mają bardzo dużo. Wikęd za to ma 80 takie jak mi się podobają koleżanka w sklepie wraz z montażem wyceniła mi z przeszkleniami- reflex na około 2 tyś. za to bez przeszklenia 1300. Dodała, że może uda się jej wynegocjować niższe koszta montowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tu cisza chyba zima wszystkich zasypała:o

właśnie wykańczamy strych idziemy , jedno pomieszczenie będziemy już mieli zrobione :p w ostateczności można było by już zamieszkać ściany i podłoga jest ogrzewanie kominkiem również cóż więcej potrzeba do szcześcia:wiggle:

a tak powanież właśnie jestem na etapie wybierania kuchni oj trudny wybór:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas zima pokrzyżowała plany, przerwała prace przy dachu. Chłopaki żeby skończyć kłaść łaty zdmuchiwali śnieg z folii ;) Blacha już częściowo położona, rynny już wszystkie. Na ciąg dalszy czekamy aż śnieg stopnieje. Niestety przestój prawdopodobnie potrwa minimum tydzień :(

No i mieliśmy pierwszy drobny wypadek :sick: Chłopak "chciał" spaść z dachu, na szczęście tylko trochę się potłukł... Prawie wpadł na poddasze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tu cisza chyba zima wszystkich zasypała:o

właśnie wykańczamy strych idziemy , jedno pomieszczenie będziemy już mieli zrobione :p w ostateczności można było by już zamieszkać ściany i podłoga jest ogrzewanie kominkiem również cóż więcej potrzeba do szcześcia:wiggle:

a tak powanież właśnie jestem na etapie wybierania kuchni oj trudny wybór:confused:

Wiem,że to trudne, ale nie ma co zwlekać z decyzją. Ja na swoją czekałam dwa miesiące.

A teraz się chwalę, tak wygląda nasza kuchnia:

http://www.anatol.mojabudowa.pl/pliki/anatol/image/dsc_0027_zmien_rozmiary.jpghttp://www.anatol.mojabudowa.pl/pliki/anatol/image/dsc_0028_zmien_rozmiary.jpg

 

dla przełamania monotonii :)

Taki mam widok z chałupy :) jak leże na wyrku :)

łał, super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to trudne, ale nie ma co zwlekać z decyzją. Ja na swoją czekałam dwa miesiące.

A teraz się chwalę, tak wygląda nasza kuchnia:

http://www.anatol.mojabudowa.pl/pliki/anatol/image/dsc_0027_zmien_rozmiary.jpghttp://www.anatol.mojabudowa.pl/pliki/anatol/image/dsc_0028_zmien_rozmiary.jpg

 

 

łał, super!

 

Super kuchnia, bardzo nawet. Napisz jak możesz jaką masz wysokość kuchni -chodzi mi o pomieszczenie od podłogi do sufitu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kuchnia, bardzo nawet. Napisz jak możesz jaką masz wysokość kuchni -chodzi mi o pomieszczenie od podłogi do sufitu. Pozdrawiam

maggs- 2,85m. Parter mamy podwyższony, kosztem strychu (który można było adaptować na cele użytkowe).

 

śliczna ta kuchnia, jakiego koloru są fronty?

aksuda-fronty jasne to RAL1013 = white pearl, biel perłowa, pozostałe fronty i blat- orzech.

 

"śliczna ta kuchnia..."

popieram. też mi się podoba i o czymś podobnym myślę. możesz wkleić zdjęcie zbliżenia blatu przy oknie? to aktualnie mój największy problem :) mam na równi z meblami i nie wiem jak to rozwiązać - blat czy parapet :(

pukul - u nas jest szerszy blat, nie ma parapetu. Zdjęcie wrzucę, ale nie dziś- córcia mi się pochorowała i wpadłam tu tylko na chwilkę.

Takie samo rozwiązanie miałam w blokach, dlatego ja nie miałam obaw. Wiedziałam,że to dobre rozwiązanie :yes:

edit: wklejam zdjęcia DSC_0030_zmien rozmiary.jpgDSC_0031_zmien rozmiary.jpg

 

wow ile taka kuchnia kosztuje???:) bardzo ładna, szok szok;)

panda - robił ją nam znajomy, u którego zamawialiśmy wcześniej okna, drzwi wejściowe, bramę i drzwi wewnętrzne. Bez sprzętu AGD 12 tys.

Edytowane przez dusiaka
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dusiaka - dzięki wielkie! o to właśnie mi chodziło. też chciałam blatem to wykończyć. u mnie będzie to dodatkowe 12 cm i nie wiedziałam czy "da się to zrobić" z jednego kawałka. Wszyscy moi znajomi mają okna wyżej. Od dawna spędzało mi to sen z powiek... projekt indywidualny i jak się teraz okazuje mnóstwo pomyłek architekta :( dzięki Tobie - jedna sprawa wyjaśniona :)

życzę zdrówka dla córci i wytrwałości dla mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to objechaliśmy z żonką składy z płytkami, ja nie wiem dlaczego nam się zawsze podobały płytki które były po stówie lub więcej za m2, nawet jak na nich ceny nie było :mad:

Z takim podejściem to my nigdy tego domu nie skończymy.

Za to do garażu i kotłowni będą płytki gdzieś 10 - 15 zł za m2 to jedyne pocieszenie.

Reszta do dalszej weryfikacji.

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z płytkami włoskiej firmy CISA CERAMICHE seria MYWOOD model CLAY

http://www.ceramichecisa.it/mywood/collection_it_317899.aspx

 

Się zastanawiamy czy to się nie porysuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pukul - Dziękuję, dziś Młoda juz nie gorączkuje, ale jelitówka dalej daje się we znaki :(

rafus - i na kolorystyce podobieństwo się kończy - Wasza kuchnia to jak moje dwie :p

Fornir od światła słonecznego mógłby zmienić kolor, a wg. mojego projektu blaty i fronty miały być takie same- dlatego wybrałam mdf. Fornir orzechowy u mojej koleżanki zrobił się po 2 m-cach jakby lekko pomarańczowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...