Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

trzymam kciuki za pozytywne załatwienie sprawy , my tak mieliśmy z prądem wystąpiliśmy szybciej o pozwolenia a później rzeczywistość zweryfikowała plany, przesunęli nam termin o rok później nie było zmiłuj się trzeba było podpisywać i płacić:bash: teraz się zastanawiamy czy można rozwiązać umowę do czasu wprowadzenia się i nie płacić im opłaty abonamentowej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Autorus - niezle :)

U nas styropian na zewnatrz zaciagniety klejem na raz. A w srodku 18cm Unimaty polozono w krokwie lacznie ze stryszkiem i na skosach uzytkowych dodatkowo 10cm. Na suficie stelaz podwojny na skosach pojedynczy. Na Unimate poszla folia zolta rodzimej produkucji bo powiedziano ze nie ma co przeplacac za Isovera bo ta sama firma produkuje. Niedlugo beda juz skosy i sufity poddasza gotowe, kurcze ale sie skurczylo poddasze!!!!!:bash:

pozdro

rafus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

my już po porodzie;) Martusia zdrowa i śliczna

a na budowie działają elektrycy a właściwie kończą (15 zł. za pkt. dużo czy mało bo w sumie nie wiem)

w końcu mamy wodę i nie musimy wozić w mauzerach;) ah jak fajnie podlewać drzewka z węża

hydraulik już rozprowadził kanalizację i rury do wody na dole- zostało poddasze;)

do tego czekamy na prąd- niestety budowlany bo potrzebny do tynków

i cały czas nie wiemy czy gipsowe czy cementowo-wapienne. Mówią, że gips nie zdrowy ale na cement- wapienne też potem przyjdzie gips i jedno wyjdzie. w każdym razie nie wiemy które zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale po pierwsze tynkarze się nie spisali, a po drugie sufity mam z płyt GK i dlatego pójdzie szpachla.

 

Panda gratuluje potomka :)

 

A co ma wspolnego sufit z plyt (my tez taki - strop drewniany - poddasze nieuzytkowe), do scian?

 

Panda, rowniez dolaczam sie do gratulacji :hug:

Edytowane przez ewa72_krakow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspolnego sufit z plyt (my tez taki - strop drewniany - poddasze nieuzytkowe), do scian?

 

Panda, rowniez dolaczam sie do gratulacji :hug:

 

Chodzi o tynki cem-wapienne bez gładzi i nie wiem czy dobrze by wyglądały przy gładkim suficie -nie widziałem jeszcze, ale tego już nie biorę pod uwagę ze względu na jakość tynków i u mnie będzie wygładzone :)

Edytowane przez maggs1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o tynki cem-wapienne bez gładzi i nie wiem czy dobrze by wyglądały przy gładkim suficie -nie widziałem jeszcze, ale tego już nie biorę pod uwagę ze względu na jakość tynków i u mnie będzie wygładzone :)

 

Aaa, to teraz kumam - kompletnie nie bralismy tego pod uwage....Myslisz, ze az tak bedzie sie roznic? Tak napawde, to tynki nigdy tak "rowno" nie wyjda jak gladzie, ale ogladalismy pokoje pomalowane prosto po tynkach (i to wiele lat temu, gdzie jeszcze nie bylo takich technik jak dzisiaj) i nie wygladalo to zle. Fakt, nie bralam pod uwage sufitu, ktory bedzie z plyt...

Poza tym ,wlasnie minal miesiac od wylewek - w przyszlym tygodniu zaczynaja z sufitami (160m2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...