Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

maggs1 tak jak obiecałam

 

http://i62.tinypic.com/2hd4kmb.jpg

 

http://i62.tinypic.com/98szsg.jpg

 

http://i57.tinypic.com/641apk.jpg

 

na efekt końcowy muszę jeszcze trochę poczekać, lampę którą pokazuję to philips EcoHalo 57975/31/16 te które planowaliśmy wcześniej okazały się trochę za duże więc wykorzystamy je gdzie indziej.

Fotki robione komórkę więc mogą być gorszej jakości.

Postępy na budowie to kończymy sufity na dole myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia zaczniemy układać płytki w holu bo chcemy już wstawić drzwi zewnętrzne :yes:

 

Dzięki, że pamiętałaś :)

Naprawdę super wyglądają, czyli warto zainwestować w oświetlenie (tylko kurczę czemu to tyyyyle kosztuje?), po skończonych sufitach efekt będzie jeszcze lepszy :) super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee my tez planowaliśmy Święta 2013 (Boże Narodzenie) a teraz też Święta ale nie wiem czy Wielkanoc czy Majowe;)

Gładzie gotowe, drzwi wstawione (Verte Kolekcja C C5) , gres na salon, kuchnie, korytarze i schody - MILO STORM KREM LAPATTO- czeka na położenie a i ostatnio zamówiliśmy kabinę RADAWAY TORRENTA oraz szafkę z umywalką Elita Kwadro, panele podłogowe do pokoju dzieci i sypialni Dąb Belfast z Kronopol

No i WSZYSTKO CZEKA NA MONTAŻ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel z drutu fi 4 możesz kupić za około 130 zł. za 2,5 metra bieżącego, wyskość chyba 1,5 m. Ja mam taki, cena wraz ze słupkiem i mocowaniami i daszkiem.

Za coś około 90 metra bieżacego zapłaciłem około 4 tyś. musiałem parę złotych dopłacić do koloru bo chcieliśmy antracyt 8)8).

Panel ocynkowany ogniowo i malowany proszkowo.

Osobiście z siatką bym się nie pierdzielił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie panele maja wady. Sprawdziłem na własnej skórze. Wystarczy z jednej strony przyciąć w miejscach łączenia ze słupkiem i już mamy furtkę dla złodziei. Na dodatek tej furtki w ogóle nie widać. A złodziej w każdej chwili może wpaść otworzyć i wynieść co tylko chce :(

 

Budowlańcy wyśledzili i od razu przywiozłem psa i na razie spokój.

 

Panel z drutu fi 4 możesz kupić za około 130 zł. za 2,5 metra bieżącego, wyskość chyba 1,5 m. Ja mam taki, cena wraz ze słupkiem i mocowaniami i daszkiem.

Za coś około 90 metra bieżacego zapłaciłem około 4 tyś. musiałem parę złotych dopłacić do koloru bo chcieliśmy antracyt 8)8).

Panel ocynkowany ogniowo i malowany proszkowo.

Osobiście z siatką bym się nie pierdzielił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałam .

Naszym plusem jest to ,że budujemy się w miejscu gdzie domy stoją już po 20 lat (agencji rynku rolnego został kawałek ziemi wydali warunki zabudowy i wystawili na licytację), więc jak do tej pory nie mieliśmy żadnych incydentów i oby tak zostało (na zewnątrz właściwie nie mamy już żadnego materiału a w domu założony jest już alarm a najlepszy alarm to jest sąsiadka i jej pies:p).

Ale dzięki za przestrogę:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z bociankow 2012 niewybudowany zostalem tylko ja ?

 

regularnie podczytuję i nie miałam odwagi cokolwiek pisać.

zaczęliśmy w maju 2012 i podczas gdy większość z was już się wykańcza, to my nie mamy jeszcze SSO. :(

 

napiszę tylko, że budujemy własnymi siłami, mojego męża i naszego kolegi. w niektórych pracach pomagałam również swoimi skromnymi łapkami. ;)

idzie nam powoli, ale dzięki temu udało nam się do tej pory nie zadłużyć.

 

zazdroszczę wam tego etapu prac, bo to dla kobiety fajny okres - wybieranie lamp, drzwi, płytek...

ale wierzę, że przyjdzie i na mnie kolej. :)

 

teraz czekamy na wiosnę, żeby ruszyć dalej.

zamówiliśmy bloczki na ścianę kolankową i szczytowe. (niestety na razie nie mogą do nas dojechać, bo na działce zbyt mokro).

więźba też już się robi w tartaku. daliśmy 680 zł za zaimpregnowaną (dużo, czy ok?)

 

optymistyczna wersja jest ssz na koniec roku. czego bardzo bym chciała.

 

pozdrawiam wszystkie bocianki 2012 i życzę samych trafnych wyborów w wykańczaniu waszych domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z bociankow 2012 niewybudowany zostalem tylko ja ?

 

autorus nie martw sie, u nas tez powolutku to idzie:)

My zaczelismy w 2011, ale zrobilismy tylko fundamenty, potem w 2012 sciany i dach i dopiero w 2013 wiecej sie dzialo;)

W takim tempie to moze do 2016 skonczymy:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...