Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

Wielkie dzięki, tak zrobie. Rzeczywiście do pralki dali wszystko co potrzebne. Jedynie muszę kupić zaworek 1/2'' - 3/4''. Zaryzykowałem zakup przez internet i póki co nie żałuje bo zaoszczędziłem 150zł plus darmowy transport za który gdzie indziej chcieli 70zł. Mam na myśli duże sklepy z AGD na mieście.

200zł to spora oszczędność jak na budowę :yes:

 

A wracając do tematu, co tam działacie obecnie ?

Ja jestem na etapie zakupu lamp i żyrandoli. Przyjemnie się to zakłada bo jest od razu efekt i cieszy człowieka.

 

Zakupy internetowe to spora oszczędność, tylko niedługo nie będzie możliwości zobaczenia sprzętu na żywo :)

fotka korytarza

IMAG2439mmmmm.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ponawiam pytanie:)

 

Ktos z Was ma juz pralnie skonczona? Pytam, bo moze ktos gdzies widzial stalowa komore pralnicza, ale taka chropowata. Wiecie o co mi chodzi? Nie wiem, jak sie to sie nazywa, struktura lnu:confused: Zlewy kuchenne mozna takie kupic, ale do pralni nigdzie nie widzialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało kupić zmywarkę za 670zł, co prawda z jakiegoś Hotpointa ale zawsze coś... my za często nie używamy zmywarki, a stolarz mówi że już potrzebna bo nie będzie miał do czego frontu przykręcić jak meble będzie składał.

Na indukcji za to nie będę oszczędzał.

 

Ja dziś rozgarniałem 15 ton szlaki. I jakoś tego nie widać a łap nie czuje.

http://images61.fotosik.pl/1030/129ecddfe33ec4f5gen.jpg

Po za tym mam już oczka w kuchni, takie 3W po 15zł.

http://images61.fotosik.pl/1030/76bdf3c9d1562ca2gen.jpg

 

EDIT: wszyscy chyba już mieszkają na gotowo :D bo nikt sie nie udziela

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki, ale nie o takie mi chodzi:no:

 

Wymyslilam sobie zlew z taka chropowata powloka, zeby latwiej bylo go potem utrzymac w czystosci, ale te powloki to moze tylko w kuchennych:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rekordów długości budowy to Ci dużo brakuje :p

 

Mozesz nam to powtarzac co pol roku;)

 

 

Hi hi :) ja jestem dosłownie w lesie. Nie piszę bo to żenujące powtarzać ze mi się na głowę leje po 2 latach inwestycji.

 

autorus, wiem, ze to marne pocieszenie dla Ciebie, ale nie jestes sam, u mnie tez do konca daleko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gratuluję / jak zwykle/ wykończeniowcom. Ja dotrzymuję kroku autorusowi. Nie zostawię go samego na polu walki.

W tym roku zrobiliśmy podłogówkę, wylewki i zaczęliśmy przygotowywać dom do elewacji. Póki co zrobiliśmy daszek nad wejściem do piwnicy.

Elewacją zajmuje się fighter1983. Materiał już u niego zakupiliśmy czyli ocieplenie i komplet Caparola do tynków. Polecam bardzeńko jeśli ktokolwiek się zastanawia nad elewacją. Oczywiście fightera, bo elewację będę zachwalać w sierpniu. Końcem lipca zaczynamy.

A tak wygląda ostatnie dzieło naszego majstra.

 

zdjęcie0530.jpg zdjęcie0531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

My już mieszkamy od 2 tygodni ale jest jeszcze sporo do zrobienia lub poprawienia. Jakby ktoś mi tak dał 100tys. to by moje problemy od reki znikneły

 

IMG_20140702_230627.jpg

IMG_20140702_230637.jpg

IMG_20140702_230717.jpg

 

tylko się nie śmiać ze zdjęć bo jeszcze sporo do ogarnięcia jest.

A schody z tą poręczą jakby ktoś pytał to jest taki ostatni krzyk mody i tak ma być. Zresztą mało kto tak ma. Moja robota :D a stolarz przyjdzie za rok bo takie ma terminy...

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...