Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę wiosną 2012


Recommended Posts

Dobra to i ja czymś się pochwalę.

Nasza miniaturowa łazienka prawie gotowa. Brakuje mebli ale mój osobisty stolarz będzie miał czas dopiero pod koniec roku:(

IMG_20161008_123128.jpg

Pomalowana ściana będzie zabudowana szafką wg mojego wymęczonego pomysłu:) zaczerpniętego oczywiście z inspiracji internetowych:yes:

IMG_20160926_175533.jpg

Trochę już świeci. Górne światło nie zamontowane jeszcze.

IMG_20160923_200520.jpg

Wnęka i blat na którym opiera się umywalka wymagały od mojego Mena Supermena naprawdę dużo pracy. Dziękuję Mu za cierpliwość i wyrozumiałość:hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobra to i ja czymś się pochwalę.

Nasza miniaturowa łazienka prawie gotowa. Brakuje mebli ale mój osobisty stolarz będzie miał czas dopiero pod koniec roku:(

[ATTACH=CONFIG]370437[/ATTACH]

Pomalowana ściana będzie zabudowana szafką wg mojego wymęczonego pomysłu:) zaczerpniętego oczywiście z inspiracji internetowych:yes:

[ATTACH=CONFIG]370438[/ATTACH]

Trochę już świeci. Górne światło nie zamontowane jeszcze.

[ATTACH=CONFIG]370439[/ATTACH]

Wnęka i blat na którym opiera się umywalka wymagały od mojego Mena Supermena naprawdę dużo pracy. Dziękuję Mu za cierpliwość i wyrozumiałość:hug:.

 

Sylwia $ gratuluje łazienki :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pochwały tym bardziej, że to moja pierwsza w życiu łazienka którą miałam okazję zrobić i jeszcze ten drakoński metrarz;) szału nie ma;).

Szare płytki to Paradyż z serii Nirrad Bianco,

Podłoga gres Dublin beige kupiony w Castoramie,

Szara farba - jakaś Śnieżka ale nie mam nazwy.

 

mały biały domku okno to mój wymysł ponieważ w projekcie było 90 cm x 90 cm. Według mnie bardzo dziwny wymiar więc jest zupełnie inne.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sylwia $
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 5 weeks później...

chciałam poinformować, że w końcu się wykańczamy!!!

na górze zrobione już pokoje na gotowo (panele i ściany), na dole gładzimy, szlifujemy i lada dzień zaczniemy malować.

za jakieś dwa tygodnie będą schody. drzwi wew. już czekają w sklepie.

a my czekamy na majstra od łazienek i płytek. chyba już niedługo się zjawi. w górnej łazience zrobił już w rudniu stelaż do wc, poprowadził rury, tak więc cześć roboty już za nim. poza łazienkami będzie kładł gres na parterze i kilka płytek w kuchni na ścianie.

no i jak zrobi się ciepło, to ma przyjść koleś od ocieplenia, żeby dokończyć elewację, bo nie zdążył zimą przed mrozami.

 

tak więc te wakacje mam nadzieję już spędzić w nowym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piąty rok budowy dla wszystkich Bocianków 2012:D Faktycznie należałby już powoli się przeprowadzać! Życzę tego wszystkim, którzy jeszcze zostali w tej ciągle budującej się grupie. Ja myślę, że weekend majowy spędzę w końcu u siebie:D! Z nowości budowlanych to po 6 miesiącach oczekiwania mam szafki w łazience:wave:

IMG_20170225_162051.jpg

IMG_20170225_162121.jpg

IMG_20170225_181607.jpg

IMG_20170226_133123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...