Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do NASZEGO DZIENNIKA


goshia7

Recommended Posts

No to najważniejsze, że masz pomysł, na pewni coś fajnego wymyślisz :D

 

Jeśli chodzi o kamyczku, to masz rację i absolutnie nie będę ryzykować :no: Niestety mogę nie upilnować moich maluszków :yes: Ale ten mech też fajnie wygląda i podobnie nic złego się z nim nie dzieje. Zobaczymy.

Z tym dywanem muszę się jeszcze zastanowić, ale wydaje mi się, że troszkę przytulniej się zrobi, nie wiem jeszcze :confused:

 

A Wy macie piwnice, czy nie? A jeśli nie, to kotłownia jest w tym pomieszczeniu gospodarczym, tak? A na co macie piec, jakie ogrzewanie będziecie mieli?

pozdrowienia i dobranoc :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z drugiej strony siedząc na sofie przed TV fajnie tak położyć bosą stopę na czymś kudłatym ;)

 

Na piwnice u nas nie było szans- jest zbyt mokro także nie robiliśmy.

Kotłownię mamy w garażu :) Zrobiliśmy małe zamieszanie i wszystko poprzestawialiśmy. Kotłownię w projekcie podzieliliśmy i zrobiliśmy garderobę z wejściem od wiatrołapu i pralnię, do której wchodzi się przez łazienkę a w garażu wydzieliliśmy małe pomieszczenie i tam zrobiliśmy kotłownię z wejściem również od podwórka. W garażu mamy 2 stanowiska tylko to drugie troooooszkę mniejsze :)

 

Niestety rozwiązanie to już nie bardzo się nam podoba, teraz zrobilibyśmy całkiem inaczej :yes: Co do pieca to na pewno będzie na węgiel i ja jestem za żeby zrobić na gaz tak, żeby można było ogrzewać węglem albo gazem.

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to faktycznie troszkę pozmienialiście :eek: Fajnie, że zrobiłaś sobie pralnie, bo mieś taki duży dom i nie mieć miejsca na pranie i suszenie, to porażka, prawda? A opał to pewnie gdzieś na zewnątrz będziecie trzymać?

 

My na szczęście mogliśmy zrobić piwnicę. Chociaż decyzję podjęliśmy późno, już po złożeniu dokumentów na pozwolenie, ale mogliśmy jeszcze zmienić :yes: I to była jedna z najlepszych decyzji, bo nie wyobrażam sobie teraz nie mieć piwnicy :no: Masakra.

 

pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to faktycznie troszkę pozmienialiście :eek: Fajnie, że zrobiłaś sobie pralnie, bo mieś taki duży dom i nie mieć miejsca na pranie i suszenie, to porażka, prawda? A opał to pewnie gdzieś na zewnątrz będziecie trzymać?

 

Dokładnie, ja o tę pralnię walczyłam do samego końca :) bo nie wyobrażam sobie domu bez niej :D A z opałem nie będzie problemu bo razem z mężem prowadzimy m.in. skład opału więc wystarczy, że codziennie wracając z firmy będziemy zabierać worek węgla :lol2:

 

My na szczęście mogliśmy zrobić piwnicę. Chociaż decyzję podjęliśmy późno, już po złożeniu dokumentów na pozwolenie, ale mogliśmy jeszcze zmienić :yes: I to była jedna z najlepszych decyzji, bo nie wyobrażam sobie teraz nie mieć piwnicy :no: Masakra.

 

pozdrowienia...

 

I bardzo dobrze, bo to świetne rozwiązanie. Wiem, bo widziałam na własne oczy Artemidę podpiwniczoną dzięki uprzejmości pewnych inwestorów i bardzo mi się ten pomysł podobał ale u nas nie było szans na piwnicę :(

Pozdrówki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już jutro :yes: Już nie mogę się doczekać. Na samą myśl mam motyle w brzuchu :D Jak już wszystko wstawią to zaraz wrzucę fotki :rotfl:

 

Na zewnątrz to nie :no: na pewno coś wymyślimy :) Na słoiki to może jakaś ziemianka ;) a węgiel pod daszkiem i będzie git pralkę też gdzieś wciśniemy 112.gif :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Gosieńko, zaczęli ????

Jak tylko będziesz mogła wklejaj zdjęcia :yes:

 

My mamy piwnicę pod garażem i pod całym gospodarczy, jakieś 60 m. Super sprawa. Teraz nawet m mówi, że przydałoby się jeszcze jedno pomieszczenie, ale i tak nie źle :no:

I tak chyba będziemy stawiać jakiś mały gospodarczy na jakieś taczki i takie tam rzeczy, bo w garażu oprócz samochodów musimy jeszcze nasz wózek wstawić, a nie jest ona malutki ;) No, ale to może dopiero na wiosnę. M myślał, żeby to zrobić na miejscu placu zabaw, ale to chyba nie jest dobry pomysł, bo plac jeszcze parę lat się przyda:p

No, to czekam na zdjęcia :popcorn:

 

pozdrowienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam Gosieńko, zaczęli ????

Jak tylko będziesz mogła wklejaj zdjęcia :yes:

 

My mamy piwnicę pod garażem i pod całym gospodarczy, jakieś 60 m. Super sprawa. Teraz nawet m mówi, że przydałoby się jeszcze jedno pomieszczenie, ale i tak nie źle :no:

I tak chyba będziemy stawiać jakiś mały gospodarczy na jakieś taczki i takie tam rzeczy, bo w garażu oprócz samochodów musimy jeszcze nasz wózek wstawić, a nie jest ona malutki ;) No, ale to może dopiero na wiosnę. M myślał, żeby to zrobić na miejscu placu zabaw, ale to chyba nie jest dobry pomysł, bo plac jeszcze parę lat się przyda:p

No, to czekam na zdjęcia :popcorn:

 

pozdrowienia..

 

Tak już zaczęli :lol2: Z samego rana przyjechali. Ja właśnie wpadłam na chwilkę do domu, żeby się zagrzać bo takie zimno http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_3.gif

Zdjęcia będą, będą . . . . of course :yes:

 

P.S. Znam to z autopsji, że takich pomieszczeń gospodarczych nigdy za wiele :) i najlepiej jeszcze gumowych, żeby upychać i upychać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ziemiance te poważnie. fajny bajer taka piwniczka na słoiki, warzywa, owoce i winko.:rolleyes:

 

Tak, to jest bardzo praktyczne rozwiązanie :yes: i np. może spełniać funkcję ozdobną. Ja to tak sobie planuję, że jak już ogarniemy wszystko na zewnątrz to taką ziemiankę chciałabym wkomponować w ogród. Czyli praktycznie i estetycznie :) Tylko do tego jeszcze ho ho ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Gosia, gdzie zdjęcia???

Jak idzie praca? Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

 

Czekam....

 

Już jestem :) W sumie to dopiero wróciłam do domku i tak na szybciutko powiem tak: wszystko jest w porządku :yes: nawet w idealnym porządku :) Okna są super :lol2: wszystko działa jak powinno i w ogóle firma spisała się na medal ale to już opowiem jak będę miała więcej czasu :)

 

Zdjęcia również wstawię :) ale dopiero w piątek :rolleyes: teraz muszę zmykać bo dosłownie padam na twarz :) a jutro baaardzo, bardzo wcześnie muszę wstać i czeka mnie ciężki dzień :sick:

 

Pozdrawiam :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałam, piękne :yes::yes: Gratulacje :wiggle:

Już zupełnie inaczej domek wygląda, prawda :yes:

A te okna w wykuszu - super, bardzo mi się podoba. Szkoda, że takich nie zrobiłam, chociaż z drugiej strony nie miałam problemu z grzejnikiem ;)

Tarasowe, też bardzo fajnie. Ale jak w końcu zrobiliście, macie przesuwki, czy normalnie otwierane ? :-?

pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :hug: Tak, w domu jest już zupełnie inaczej, zrobiło się tak przytulnie i cicho :) Teraz mogłabym tam przesiadywać godzinami tym bardziej, że mąż wstawił piecyk i jak się rozpali to jest tak cieplutko i przyjemnie jak przy kominku :D

 

Co do okien w wykuszu to w ostatniej chwili podjęliśmy decyzję, że będą właśnie takie i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji :) tylko niestety będziemy mieć duży problem z grzejnikami :-?

 

Drzwi tarasowe zrobiliśmy otwierane standardowo.

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super okna i bramy, gratulacje.

A co do grzejników zawsze możesz zastosować ogrzewanie ścienne :) albo jakiś grzejniki dekoracyjne np. http://allegro.pl/grzejnik-dekoracyjny-inventio-inv-70-180ef05-nowy-i2746066723.html.

 

Dziękuję :)

 

Nad grzejnikami cały czas się zastanawiam i szperam w necie :) znalazłam kilka całkiem fajnych - jeden na tej stronie allegro właśnie tam jest :)

 

Coś takiego grzejnik.jpggrzejnik2.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...