Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowoczesny i parterowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Witam

 

Mam pytanie co do zewnętrznych płyt betonowych libet trawertino chyba tak się nazywają. Chciałbym je zainstalować na naszym tarasie ale projektantka przestrzega nas że są trudne do położenia ( chodzi o ich nierówne brzegi ) zaleca że jeśli już to układać je na mijankę ale nam podoba się tylko tak jak ty masz położone.Napisz czy powierzchnia z nich ułożona jest w miarę równa no czy da się je ułożyć tak że po przesunięciu na przykład krzesła noga nie będzie się zaczepiać o wystające brzegi .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie co do zewnętrznych płyt betonowych libet trawertino chyba tak się nazywają. Chciałbym je zainstalować na naszym tarasie ale projektantka przestrzega nas że są trudne do położenia ( chodzi o ich nierówne brzegi ) zaleca że jeśli już to układać je na mijankę ale nam podoba się tylko tak jak ty masz położone.Napisz czy powierzchnia z nich ułożona jest w miarę równa no czy da się je ułożyć tak że po przesunięciu na przykład krzesła noga nie będzie się zaczepiać o wystające brzegi .

Pozdrawiam.

 

witam płyty róznią się wymiarami, ale bez przesady dobry brukarz sobie z tym poradzi. Praca jest bardzo zmudna przy układaniu i potrzebna precyzja, ale efekt jest zadawalający. Nie zauwazyłam, aby brzegi płyt wystawały, tak aby moc o nie zawadzić. Znajdz dobrego brukarza to sobie z tym mankamentem poradzi - podobne spostrzeżenia ma Zygii, który też ma te płyty.

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam , bardzo ładny domek :)

 

mam pytanko bo sam stoję teraz przed wyborem materiału na taras i bardzo się waham czy libet czy semmerlock obaj producenci mają płyte w stylu trawertyn tylko inny rozmiar no i semmerlock jest droższy , kolor tego trawertynu u was to bianco?? , jakbyś mogła napisać coś więcej o twoich wrażeniach oraz o tym jak ten płyty się teraz mają i czym fugi były wypełnianie , z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez gakys1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...