Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowoczesny i parterowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam - płyty to trawertyn bianco Libet, płyty maja się dobrze - przezimowały, wymagają umycia, fugi były wypełniane specjalną zywiczną fuga libetu

 

Wielkie dzięki za odpowiedź , co prawda już zamówiłem bianco w ciemno ale myślę że najbardziej będzie nam pasować a kolor fugi jaki dawaliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, o nie, o nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To ja głupia!!! Po jaka cholerę wchodziłam znów na to forum, przecież już budowa za mną i mieszkam i jest git.

A tu nagle TAKI CUDOWNY DOM - WSPANIAŁY PO PROSTU.

Nie zmieniłabym w nim zupełnie nic i mogłaby się wprowadzić i mieszkać w nim do końca swych dni i jeszcze jeden dzień dłużej.

BOSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluję Wam tak cudownych wnętrz i "zewnętrz" i zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do gratulacji! Piękna łazienka najbardziej urzekła mnie wanna - cudna:D Czekam na więcej:)

 

Możesz napisać mi coś więcej o żaluzjach? Zewnętrzne czy wewnętrzne? Właśnie rozgryzam problem podłączenia wewnętrznych żaluzji do systemu "inteligentnego" aby była możliwość regulacji góra/dół + otwieranie/zamykanie. Trudny temat dla dostawcy żaluzji:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moni_ta !

Gratuluje przeprowadzki, pięknego domu i wnętrz !! :wiggle::wiggle:

Pewnie jeszcze troszkę zostało Wam spraw do dokończenia ale to też ma swój urok bo co tydzień można się czymś miłym zaskoczyć :D

A na dodatek wiosna i na tarasie można wypić poranną kawkę, mistrzostwo świata :D

A jeszcze jedno pamiętaj, że nie wszyscy się jeszcze przeprowadzili, więc nie zapomnij o "nas" :bye:

 

Serdecznie pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moni_ta !

Gratuluje przeprowadzki, pięknego domu i wnętrz !! :wiggle::wiggle:

Pewnie jeszcze troszkę zostało Wam spraw do dokończenia ale to też ma swój urok bo co tydzień można się czymś miłym zaskoczyć :D

A na dodatek wiosna i na tarasie można wypić poranną kawkę, mistrzostwo świata :D

A jeszcze jedno pamiętaj, że nie wszyscy się jeszcze przeprowadzili, więc nie zapomnij o "nas" :bye:

 

Serdecznie pozdrawiam !

 

Cześć Zygii

Bardzo dziękuję:)

Zależało nam,aby wprowadzić się do gotowego domu, dlatego trochę się nam to wszystko przeciągnęło w czasie.

Do dokończenia mamy, a właściwie do rozpoczęcia prace w ogrodzie i tynkowanie płotu, poza tym do uzupełnienia kilka wnętrzarskich gadzetów.

 

Trzymam za Was wszystkich kciuki i obiecuję regularnie zaglądać :)

Edytowane przez Moni_ta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni-ta, gratuluję przeprowadzki!!

 

Twój dom jest dla mnie jednym z najpiękniejszych na forum i każde kolejne fotki oglądam z zapartym tchem :)

 

świetnie wszystko wygląda i też chętnie obejrzę resztę wnętrz jeśli je udostępnisz dla potomnych :)

 

pozdrawiam serdecznie i niech Wam się mieszka jak najlepiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...