Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowoczesny i parterowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej . Dla obserwatorów nastał najlepszy czas :) . To co pokazujesz ..brak słów . Jeden wielki zachwyt !! Mam pytanie o tuby w korytarzu i listwy przypodłogowe . Możesz podać producenta , rodzaj i wysokość ? O zbliżenie na zdjęciu już nie śmiem prosić ;) Jak wykończyłaś połączenie obudowy kominka z dechami ? Pytanie też o drzwi leona . Są super ale zastanawiałam się jak z użytkowaniem . Mam na myśli mur bezpośrednio przy skrzydle , trzeba uważać ? No i czy masz skrzydło lakierowane , czy do malowania ? Dużo tych pytań , sorry :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej . Dla obserwatorów nastał najlepszy czas :) . To co pokazujesz ..brak słów . Jeden wielki zachwyt !! Mam pytanie o tuby w korytarzu i listwy przypodłogowe . Możesz podać producenta , rodzaj i wysokość ? O zbliżenie na zdjęciu już nie śmiem prosić ;) Jak wykończyłaś połączenie obudowy kominka z dechami ? Pytanie też o drzwi leona . Są super ale zastanawiałam się jak z użytkowaniem . Mam na myśli mur bezpośrednio przy skrzydle , trzeba uważać ? No i czy masz skrzydło lakierowane , czy do malowania ? Dużo tych pytań , sorry :)

 

Witaj

dziękuję :)

Tuby w korytarzu to SOLID RECESSED QR111 WS firmy Wever & Ducre

Listwy przypodłogowe firmy ORAC DX157 6,5 x 1,3 x 230 cm

 

Kominek jest wykończony z deskami na zero tzn deski dochodza na styk do kominka , na to przychodzi listwa przypodłogowa

http://i3.fmix.pl/fmi2636/97fe55d2001a4d0c5318a6c8/zdjecie.jpg

 

http://i1.fmix.pl/fmi2140/bc62b64a000a65015318a676/zdjecie.jpg

 

Drzwi Leon mam model do malowania - mieszkam od tygodnia więc ściana obok czysta jezeli o to pytasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski regal !!!!!! Mam pytanko o zakonczenia listew np. przy drzwiach, o ile listy byly docinane . Czy istnieja jakies zakonczenia tych listew ? Czy w miejscach gdzie zostaly obciete , pomalowaliscie je ? No i one question o regal , z czego jest wykonany , byl malowany farba wg koloru przez Was wybranego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski regal !!!!!! Mam pytanko o zakonczenia listew np. przy drzwiach, o ile listy byly docinane . Czy istnieja jakies zakonczenia tych listew ? Czy w miejscach gdzie zostaly obciete , pomalowaliscie je ? No i one question o regal , z czego jest wykonany , byl malowany farba wg koloru przez Was wybranego ?

 

Listwy na narożnikach były docinane pod kątem 45 stopni.

Regał wykonany z laminatu Polyrey Grafit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

 

 

 

Witam

 

Bardzo fajny pomysł na biblioteczkę.

Jak się sprawdza?

Czy jest możliwość uzyskania wymiarów dla pojedynczego słupka oraz rozstaw półek.

Pytam bo bardzo ważne jest tu zachowanie proporcji żeby nie stracić na wyglądzie.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - padlam i leże i nie mogę się podnieść z wrażenia. Oglądam, oglądam i przestać nie mogę. Zdecydowanie to Wasz dom zasługuje na pierwsze miejsce na FM. Jest bezkonkurencyjny. Poza jakąkolwiek konkurencją. Ideał... :-D

Gratuluje !!!

Peace :-)

Ps. wię-cej zdjęć! wię-cej zdjęć! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni_ta nie wiem czy jeszcze zagladasz do dziennika, jednak mam pytanie . Czym olejowana byla podloga , ze deski nie sciemnialy i nie maja odcienia w czerwieni. Czesto widzialam ze po olejowaniu podlogi uzyskuja efekt czerwini ktorego w drewnie nie znosza. Czym zaimpregnowac by deski wygladaly nadal naturalnie , matowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...