Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowoczesny i parterowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a lampy jakie?

 

Co do osprzętu ja rozważam Merten m-plan, a ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad Simonem, bo kupiłam od nich kilka gniazdek i bardzo zadowolona jestem z jakości, przy czym Simon jest sporo tańszy niż Merten

 

Z prostych i też w miarę przystępnych cenowo jest jeszcze Berker Kwadrat, tylko tam już trochę mniejszy wybór kolorów i rodzajów wykończenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas duzo "technicznego"oświetlenia chowanego w kanałach, korytach ledowych głownie z Xala , Wever&Ducre, Artemide i może ? Vibia

 

:rolleyes:brzmi bardzo zachęcająco - ale w końcu najpiękniejszy dom w forumowej wsi zobowiązuje ;)

U mnie Artemide też z pewnością znajdzie jakiś kącik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, aż tak się nie emocjonuję.

Dam znać , aczkolwiek dzisiaj po południu nadal błoto nie do przejscia, ciekawe jak będą nosić te ciężkie konstrukcje w błocie ?

 

Moni_ta,

Według mnie nie będą nosić bo nie dadzą rady ....np. okno trzyszybowe o wielkości 2,7 x 2,8 m waży ok 500 kg więc jakoś słabo to widzę :(

Dźwig Pani dźwig ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moj pierwszy post na tym forum i na poczatek chcialam sie przywityc :bye:

Wlasnie stalismy sie wlascicielami dzialki i zrobilismy juz projekt domu :nowoczesny z plaskim dachem dlatego przegladam Wasze watki i galerie,za bardzo jeszcze nie wiem jak sie poruszac na forum dlatego sory jezeli pisze nie tu gdzie trzeba.Dodam ze mieszkam w belgii i tu tez bedziemy budowac ,mamy kilka ogranicznikow z gminy i za wiele sami nie moglismy decydowac ale architekt w miare mozliwosci pogodzil nasze i gminy wymagania(sie okarze -czekamy na pozwolenie).Zrobilismy wstepna wycene na okna aluminiowe w Belgii i troche sie zaskoczylam cena dlatego mam do was zapytanie jakie najlepsze okna aluminiowe i u kogo bo za moje krzycza sobie 43 tys (euro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...