Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nowoczesny i parterowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 723
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Koktajl

nie chcę drewna z powodów,które podajesz, wydaje mi się,że kamień będzie ładnie się starzał a poza tym bardzo mi się podoba:)

 

Polina chyba planuje elewację z płyt stalowych, podpytaj może ma już temat rozpracowany

 

Moni_ta chyba u CIebie się jeszcze nie odzywałam ale oczywiście podczytuję Twój dziennik ;) Dom zapowiada się pięknie! Bryła cudowna! No i patrząc na inspiracje - wnętrza też będą piękne :) Gratuluję!

 

W moim domu część elewacji będzie obłożona blachą tytan-cynk. Mam nadzieję że już niedługo temperatura i pogoda na to pozwoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim domu część elewacji będzie obłożona blachą tytan-cynk. Mam nadzieję że już niedługo temperatura i pogoda na to pozwoli ;)

 

A czy mogłabyś mi podać na priv kwotę za metr kwadratowy takiej blachy?I jaki bedzie format pojedynczej blachy?Bo ja sie zastamawiam nad płytami aluminiowymi lub stalowym i chcialabym porównac koszt. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłabyś mi podać na priv kwotę za metr kwadratowy takiej blachy?I jaki bedzie format pojedynczej blachy?Bo ja sie zastamawiam nad płytami aluminiowymi lub stalowym i chcialabym porównac koszt. dzieki

Cenę jeszcze negocjujemy. Blacha tytan-cynk będzie na dachu i na elewacji (częściowo) więc cena będzie za całość ustalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre masz założenie, grunt to optymizm;) ja bardzo chcę łupek na stól w jadalni (ciemny) , pani w zakładzie kamieniarskim uświadomiła mnie ze taki łupek łatwo zarysowac nawet paznokciem i widac biała ryskę więc jak wszystko i łupek ma swoje wady. No ale to biały więc nawet jak sie zrobi ryskę to i tak w końcu nie będzie widać:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba z tym łupkiem nie jest tak tragicznie, zależy od jego obróbki i impregnacji.Przecież robi się z łupka elewacje, dachy, wykończenie łazienek.

Zależy mi aby teren na tarasie i wokół basenu był wykonany z dobrego materiału, który nie traci nic ze swojej urody przy częstym kontakcie z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...