Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
WItam - potrzebuje neidrogi rekuperator - domek okolo120m2 - pietrowy - kubatura jakeis 400 - czy ten rekuperator bedzie dla mnei wystarczajacy ..??

 

http://allegro.pl/rekuperator-vents-vut-h-300-mini-regulator-lublin-i3315224187.html

 

niepotrzebuje zbednych wodotryskow typu czujniki co2 itp. bo poprostu mnie na to niestac ..:)

 

Od niedawna jestem użytkownikiem centralki Optimal Dospel i jestem z niej zadowolony. Jak na razie nie mama z nią żadnych problemów to dopracowana centralka ma dobre silniki i jest cicha. No i przede wszystkim cena czyni cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak nie do końca w temacie ale chciałbym Was ostrzec przed instalatorem Michałem Pięknym, żeby nie być gołosłownym przedstawiam sposób połączenia dwoch rur 125 mm pod kątem 90 stopni. Dla malo spostrzegawczych - brak trojnika, rura dołozona do rury i zamaskowana welną. Ja się pytam - jak to mogło działać? Całość instalacji na strychu wraz z pionami musialem rozebrać.Rura_reku.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku, wątki o samwieszkim były najbardziej wycinanymi wątkami w historii forum Muratora. A duża liczba osób zarobiła w związku z tym bana. Gdybyś czytał te wątki to raczej byś nie liczył na zwrot kosztów.

Ale zawsze możesz wrzucić jeszcze kilka zdjęć takich kwiatków - ku przestrodze dla przyszłych inwestorów zatrudniających firmy-klony tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak nie do końca w temacie ale chciałbym Was ostrzec przed instalatorem Michałem Pięknym, żeby nie być gołosłownym przedstawiam sposób połączenia dwoch rur 125 mm pod kątem 90 stopni. Dla malo spostrzegawczych - brak trojnika, rura dołozona do rury i zamaskowana welną. Ja się pytam - jak to mogło działać? Całość instalacji na strychu wraz z pionami musialem rozebrać.[ATTACH=CONFIG]200423[/ATTACH]

 

Ja pierdzielę ale "fachowiec" - jeden z "czołówki" partaczy opisanych na tym forum - zamiast "graj piękny cyganie" powinno się śpiewać "mów piękny Michale" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności nie wykonałem tego połączenie.

A montaż u Pana wykonywało dwóch monterów z czego jeden autoryzowany r.pl :(

Ale cóż wychodzi na to że to prawda że jeżeli czegoś nie zrobisz samemu to musisz patrzeć na ręce i stać nad każdym.

A połączenie nie jest wykonane z dwóch rur dołączonych do siebie ale przy użyciu trójnika siodłowego.162-1_1.jpg

 

Przynajmniej takowe znajdowały się w kartonie z kształtkami jakie do Pana pojechały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności nie wykonałem tego połączenie.

A montaż u Pana wykonywało dwóch monterów z czego jeden autoryzowany r.pl :(

Ale cóż wychodzi na to że to prawda że jeżeli czegoś nie zrobisz samemu to musisz patrzeć na ręce i stać nad każdym.

A połączenie nie jest wykonane z dwóch rur dołączonych do siebie ale przy użyciu trójnika siodłowego.[ATTACH=CONFIG]200468[/ATTACH]

 

Przynajmniej takowe znajdowały się w kartonie z kształtkami jakie do Pana pojechały.

 

A kasę kto brał? Pewnie ten nieautoryzowany, ale żaden z nich nie potrafi wykonać okrągłego otworu flexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie bronię ani nie zarzucam kłamstwa Panu Irkowi.

Jeżeli ktoś pracuje przy wentylacji 6 lat z czego jeden z Panów miał i ma firmę to chyba oczywiste jest że obsadzenie trójnika siodłowego nie powinno być rzeczą wymagającą specjalnego dozoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...