Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cuda piszecie a przecież najważniejszą żeczą jest użytkowanie. Czyli rachunki za prąd i koszt filtrów. Mój brink wymieniam filtry sam bo je szyję a wymienić łatwo. awaryjność tych sprzętów przecież jest niewielka bo nie ma co się tam psuć. Czyz nie mam racji. Namówiono mnie na rozbudowany sterownik którego w ogóle nie używam, a do zimnego (zamarzniętego) na strychu reku wchodzę wymienić filtry. Nie wiem co to podgrzewanie bo mi nie zamarza. I nie wiem co musiałbym zrobic aby reku zamarzł

 

Całkowicie sie z kolegą zgadzam. Rekuperator to bardzo proste urządzenie w którym za bardzo nie ma sie co zepsuć. Z funkcjami tez jest tak, że najpierw się chce mieć je jak najwięcej a potem i tak używa sie tylko kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ok...odeszlismy od tematu ..ja bede mial vaillanta...:)...i dalej jakby ktos mial jakies doświadczenia to prosze o kontakt

Jak Pan "będzie miał" to po co się pytać? Przekaże Pan Swoje doświadczenia. Cena instalacji (komplet) faktyczny pobór prądu (bo dość leciwe wentylatory) i czy nie słychać wentylacji w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo konstruktywny temat sie zrobil....w niemczech maja i nie narzekaja...pytalem kto zna i uzywa...a temat uciekl w beletrystyke...

gdybym chcial inny to nie pytalbym o Vaillanta..wiec nie piszcie prosze wez inny bo ten jest do dupy bo tak...albo ze zdjecia tak wynika :)

nabijacie sobie posty i tyle...do tematu to nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo konstruktywny temat sie zrobil....w niemczech maja i nie narzekaja...pytalem kto zna i uzywa...a temat uciekl w beletrystyke...

gdybym chcial inny to nie pytalbym o Vaillanta..wiec nie piszcie prosze wez inny bo ten jest do dupy bo tak...albo ze zdjecia tak wynika :)

nabijacie sobie posty i tyle...do tematu to nic nie wnosi.

O co Panu chodzi? Nigdzie nie narzekają ci co reku mają . A Vail... tego zapewne nie robi tylko znaczek nakleja. na zdjęciu tylko widać, że wentylatory starego typu. Kanały też daleko odbiegające od dzisiejszych, ale zapewne bardzo drogie. Podobnie mało popularne są reku Jun,,, Viess... Danfo... to firmy od ogrzewania a odzysk ciepła jak jakby przecie ogrzewaniu.

myśli pan, ze ORLEN wziąłby się za sprzedaż dobrych aut z napędem elektrycznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobto moze inaczej ... Jesli zrezygnuje z vaillanta ti co mam kupic?? Jeden konkretny model i dlaczego :)))

Airpack - są najbardziej przemyślane, bo nowa firma i doświadczeni ludzie, poza tym baaardzo wąska specjalizacja. Mam nadzieje, że narozrabiają na rynku.

Poza tym ONYX EUROS LARIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))) instalator proponuje mi komplet z vaillanta i tyle
Duża cena , duży rabat... dlaczego ma nie proponować, na innym pewnie tyle nie zarobi, bo współpracuje z Va... a jest w "wentylacji" bardzo krótko.

Daje gwarancję niesłyszalności?

I można wiedzieć, za ile komplet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża cena , duży rabat... dlaczego ma nie proponować, na innym pewnie tyle nie zarobi, bo współpracuje z Va... a jest w "wentylacji" bardzo krótko.

Daje gwarancję niesłyszalności?

I można wiedzieć, za ile komplet?[/quote

Za komplet ok 15... Przeslijcie jak mozecie gdzie na gornym slasku udezyc zeby bylo dobrze i za rozsadne pieniadze..i jak moge prosic przeslijcie konkeetne modele to moze zamienie 1:1 centrale a reszta zostanie bo orurowanie ma byc z zehndera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża cena , duży rabat... dlaczego ma nie proponować, na innym pewnie tyle nie zarobi, bo współpracuje z Va... a jest w "wentylacji" bardzo krótko.

Daje gwarancję niesłyszalności?

I można wiedzieć, za ile komplet?[/quote

Za komplet ok 15... Przeslijcie jak mozecie gdzie na gornym slasku udezyc zeby bylo dobrze i za rozsadne pieniadze..i jak moge prosic przeslijcie konkeetne modele to moze zamienie 1:1 centrale a reszta zostanie bo orurowanie ma byc z zehndera

No to poleccie kogos kto zrobi to lepiej i taniej... Oraz dajcie konkretny model centrali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...