Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

Płytki dzisiaj tylko na sucho, poza tym wciąż praca koncepcyjna, co gdzie jak. Kolejna zmiana koncepcji odpływu w łazience.

Teraz przerwa bo fachowiec pojechał po narzędzia do cięcia, a M w delegację. Czyli do wtorku jestem uziemiona w dzieciakami (i tradycyjnie Werka coś niewyraźna).

Zaległe zdjęcia bramy

DSCF5586.jpg

i płytki na sucho w kuchni, ciemno coś, kolor na ścianach raczej odpada, szafki białe i blat jasnydąb

DSCF5584.jpg

DSCF5585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cała brama ma 1,7, furtka więc trochę mniej powiedzmy że 160 ale zamontowana z 10 cm nad ziemią - ja w każdym razie nie muszę się schylać. Ona jest najbardziej dla dzieciaków, żeby za parę lat mogły wchodzić nie otwierając bramy. Mąż i tak najczęściej będzie wjeżdżał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc laski:)

 

Ania- brama zajebiaszcza, sama bym taką chciała, kompletnie i w całości w moim guscie, ma tylko jeden minus "cenę", dlatego mam tanioche z Casto;).

 

Co do płytek, ja tam widzę "nieregularny plus" zamiast krzyża ;)

Jesli zrobisz tak jak napisałas, ciemne plytki+biale meble+jasny blat, bedzie gitowo

 

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała brama ma 1,7, furtka więc trochę mniej powiedzmy że 160 ale zamontowana z 10 cm nad ziemią - ja w każdym razie nie muszę się schylać. Ona jest najbardziej dla dzieciaków, żeby za parę lat mogły wchodzić nie otwierając bramy. Mąż i tak najczęściej będzie wjeżdżał.

 

brama wygląda bardzo fajnie- byly może bez bramki w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że się podoba, bo nie wysiliłam się zbytnio szukając. Wpisałam po prostu w allegro brama przesuwna z furtką, i mazowieckie i tyle. Miałam farta, że trafiłam na solidnego i niedrogiego (i młodego dlatego te poziome szczebelki bez problemu łyknął) :) Robią taki wymiar jaki jest potrzebny i wzór też wg uznania. A rama jest tak z 10 cm nad ziemią, więc owszem trzeba uważać żeby się nie potknąć, ale bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, że się podoba, bo nie wysiliłam się zbytnio szukając. Wpisałam po prostu w allegro brama przesuwna z furtką, i mazowieckie i tyle. Miałam farta, że trafiłam na solidnego i niedrogiego (i młodego dlatego te poziome szczebelki bez problemu łyknął) :) Robią taki wymiar jaki jest potrzebny i wzór też wg uznania. A rama jest tak z 10 cm nad ziemią, więc owszem trzeba uważać żeby się nie potknąć, ale bez przesady.

 

to jeśli jest ok to mogę poprosić o namiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...