Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro drugie podejście do tarasów, mam nadzieję że będzie udane.

A w czwartek (tak na 90%) przyjeżdża celuloza na strop.

A prąd.... prąd..... podobno za 2 tygodnie.... może.... nawet jeśli podłączą, to odpalą za kolejne 2 tygodnie... papiery muszą się przemielić przecież....połowa listopada... jestem oazą spokoju..... piiip piiiip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nita odmachałam do Cię u Cię :)

 

Dobra słaby był to dzień.

Na dzień dobry M zwiał mi w dwudniową delegację, co oznacza zwalnianie się z pracy, gnanie po dzieciaki do przedszkola, i jutro powtórka z rozrywki. W pracy, jak zawsze w takie dni kiedy muszę wyjść wcześniej, sajgon, ledwo udało mi się uciec i pognać do autobusu. Dzieciaki odebrane, wracałyśmy do domu objuczone resztkami tortu, stadem balonów, 2 siatami z prezentami i rozmaitymi gadżetami. 20 minut urokliwego spaceru wąską ulicą z pędzącymi samochodami, po czym na drzwiach bloku przywitała nas kartka pt. 15 i 16-go brak CO i CWU. Super.

Jutro Gabi do przedszkola a ja idę z Werką do okulisty, bo ma astygmatyzm i trzeba już szkła jej dobrać. A potem odbieramy Gabi i idziemy do domu czekać na Tatusia z kolacją i kapciami ;)

 

A pan od tarasów nie dojechał i nie odbiera telefonu. A wpłaciłam 60% zaliczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kasia, oddzwonił że będzie w piątek, za to facet od celulozy milczy i nie odbiera, więc nie wiem czy będę miała jutro ciepły kapturek czy dalej będą marzły mi uszy ;)

Pytanie retoryczne : dlaczego fachowcy mają taki problem z prostym potwierdzaniem terminów? to naprawdę taki problem odebrać telefon i powiedzieć : tak będę, lub nie nie będę?

Wisi mi nad głową zaległy wybór pstryczków :sick: drzwi wewnętrznych :sick: zamówienie paneli :sick: no i cała kuchnia przede mną :sick:

A w weekend kolejna tymczasowa przeprowadzka http://www.smileysnetwork.com/fou/fou27.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja celuloza to jak mój hydraulik:mad: co zadzwonię to słysze tekst: "Jasne Asia, nie ma problemu, możemy do ciebie wejść w każdej chwili. Jutro? Może być jutro. Nie ma żadnego problemu. Oczywiście. Tylko wiesz co? Nie doszła ta skrzynka jeszcze, to nie wiem czy mamy wchodzić... może lepiej jutro? Co? to jutro, a najdalej w piatek..."

 

I tak od dwóch tygodni próbujemy się umówić. Na razie jestem cierpliwa.

 

A co do wyborów: myslałam że drzwi wewnętrzne już masz... nadal się bijesz z kolorem?

A pstryczki gdzie zamawiasz? Czy orientujesz się czy w sklepie internetowym zrobią wycenę jak się wyśle spis?

 

A przeprowadzki szczerze współczuję:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć o poranku :)

Witam Szanownego Pana , pierwszy raz zdaje się u mnie? :) bardzo mi miło

 

Problem z drzwiami polega na tym, że wiem jakie bym chciała. No i takich nie ma w granicach mojego budżetu. Ale powoli wszystko zaczyna mi zwisać i powiewać, więc pewnie zamówię wszędzie białe simple.

 

A z pstryczkami nic nie wiem, bo muszę zrobić spis właśnie, a nie cierpię elektryki i nie pamiętam który kabelek był od czego. Muszę wyjąć plan a mam obrzydzenie.

No i mój śliczny kinkiecik kuleczka nie pasuje w miejscu gdzie go chciałam i to mnie już totalnie zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, bardzo długo się nie odzywałam, ale po Twoim wpisie o Mamie nawet nie wiedziałam co napisać. Mam nadzieję, że pozostanie w myślach i pamięci całej Waszej rodziny taka jaką Ją opisałaś a wpajane przez Mamę wartości będą towarzyszyły Twoim córkom przez całe życie.

 

Nawiązując do budowy, współczuję tymczasowej przeprowadzki, na kiedy planujecie tą docelową, czy dopiero jak będziesz miała kuchnię i drzwi wewnętrzne? Czy Wy też macie czasami takie dni, że nie macie ochoty patrzeć już na tą budowę i jechać by coś robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...