Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

Dzustaa dziękuję.

 

Ja mam teraz tylko takie dni prawdę mówiąc.

Nie wiem kiedy będzie docelowa, z rozsądku jak najszybciej, bo wiem że nic nie porobimy mieszkając gdzie indziej. Będąc na miejscu coś tam podłubiemy.

Ale na pewno nie będzie to wcześniej niż koniec listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poważnie pierwszy raz się u Ciebie odzywam...? to ładne faux pas popełniłem nie witając się, tylko z marszu komentując... ;)

a przecież Twój dziennik mam w subskrypcjach.... :)

 

Czyżby to było moje faux pas, bo nie pamiętam? możliwe, biorę na klatę :) to pewnie dlatego że u mnie jakoś mało merytorycznie ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie pierwszy raz się u Ciebie odzywam...? to ładne faux pas popełniłem nie witając się, tylko z marszu komentując... ;)

a przecież Twój dziennik mam w subskrypcjach.... :)

ja wyczaiłem że jak się nad subskrybowanym wątkiem wskaźnik myszy potrzyma to wyświetli się dymek z informacją o ilości twoich postów w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że hydraulicy to już w ogóle specjalny gatunek Heniutków, my właśnie rozstaliśmy się z naszym, przed 3 etapem tj. podłączeniem pieca, pompy ciepła pow-wod, wody i zawieszeniem kaloryferów, po tym, jak na pytanie kiedy będzie mógł przyjść i to zrealizować odpowiedział nie wiem, dzwońcie i mnie pytajcie kiedy będę miał czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra puryści :) mam ciepłą skarpetę na kostce :)

DSCF5733.jpg

DSCF5735.jpg

Piękna nie jest, ale liczę że będzie ciepła :)

Nadmuchiwana jednak od góry, czyli moja cała robota z membraną poszła na marne, bo trzeba było ją rozciąć. Przynajmniej do miejsca, gdzie dało się doczołgać po wiązarach, czyli jakies 2/3 długości. Ale przynajmniej nie podziurawili mi kartongipsów. No i jednak nadmuch od góry jest dokładniejszy. Rozliczaliśmy się od zużytych worków, kazałam sypać do pełna, wyszła warstwa 53 cm (średnio), 113 worków. Zapłaciliśmy 6500zł, co było miłą niespodzianką, bo nastawiałam się na więcej. Pan z rurą dokonywał cudów czołgając się po wiązarach (na Spidermana) w przestrzeni o wysokości pół metra. Ja spasowałam na 75 cm, bo bałam się że się zaklinuję i zostanę tam na zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję czapeczki na kostce:) Nie dziwię się, ze nie chciałaś dalej włazić, bo ja też bym sie bała. Fajne rozwiązanie z tą celulozą i o ile szybsze;) Cała przestrzeń jest wypełniona pod korek?

 

Ściskam:hug:

 

PS. To właśnie miałam napisać jak myslałam, ze napisałam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...