Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do własnego domu wejść nie mogę, bo heniutek tam rządzi :(

A kuchnię dziś tylko wyceniałam, żeby mieć gotową listę zakupów. Wiecie : wchodzę płacę wychodzę :) A kiedyś tam mi to przywiozą i zamontują.

Od dzisiaj promocja w Ikei ta co zawsze w listopadzie ;)

Kasia szafy Dombas, pasują nam akurat wymiarem (140 szer.) no i ceną. Wzięliśmy 2 dla dziewczynek.

Nita też się nie znam na szafkach , aventos kojarzy mi się z avengersami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka... :)

 

Cronin weż kuchnie i załap się na bony. Ikea w ub roku jak skończyła kampanie z bonami zrobiła kampanie na montaż. Coś chyba nawet o połowe taniej.

 

Moją kuchnie robili monterzy z ikei... kochana wszystko Ci zrobią... dopasują, wypoziomują, poskręcają, u mnie przerabiali 3 szafki i 2 fronty. Nie obchodzi Cię absolutnie nic, ani kołki, ani wiertła.... no luzzzz. Mają uprawnienia do montażu sprzętu AGD tu chodzi głównie o płytę... i to wszystko od 8 rano do 19 wieczór ;) sami byśmy się mordowali z tydzień bo to 8mb zabudowy było.

 

Montować szafę - oki

ale kuchnię? Oj nie dziękuje :no::no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona :)

Takie zakupy w Ikei to mogę robić, 9 rano pusto, wszystko załatwione od ręki bez kolejki :) tylko nie wiedziałam że trzeba odebrać w ciągu 2 dni, no ale trudno w sobotę przywiozą. Montaż jeszcze nie wiem, bo u nich wyszedł drogo, jak policzyłam 30% wartości szafek. Mamy kogoś w zastępstwie, tylko zobaczymy ile krzyknie. Ale to w drugiej połowie listopada chyba. Jak już prąd będzie, a niestety firma Mirmar dalej w kulki leci, biedni nie wiedzą czy uda im się papiery do elektrowni w tym tygodniu zawieźć :mad:

No i jeszcze te nieszczęsne pstryczki trzeba nabyć i pomontować. I pomalować ściany. I wentylację odpalić. Nie wiem ta kuchnia to chyba w grudniu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiona :)

Takie zakupy w Ikei to mogę robić, 9 rano pusto, wszystko załatwione od ręki bez kolejki :) tylko nie wiedziałam że trzeba odebrać w ciągu 2 dni, no ale trudno w sobotę przywiozą. Montaż jeszcze nie wiem, bo u nich wyszedł drogo, jak policzyłam 30% wartości szafek. Mamy kogoś w zastępstwie, tylko zobaczymy ile krzyknie. Ale to w drugiej połowie listopada chyba. Jak już prąd będzie, a niestety firma Mirmar dalej w kulki leci, biedni nie wiedzą czy uda im się papiery do elektrowni w tym tygodniu zawieźć :mad:

No i jeszcze te nieszczęsne pstryczki trzeba nabyć i pomontować. I pomalować ściany. I wentylację odpalić. Nie wiem ta kuchnia to chyba w grudniu.....

 

Ważne, ze już odfajkowane:)

 

Kurcze, u nas Ikea od 10 dopiero otwarta. Beznadziejna godzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również najpoważniej bierzemy pod uwagę Berker Kwadrat, czy porównywaliście tę biel z bielą innych pstryczków, bo mi się one niestety nie wydają czysto białe, chyba że na takie trafiliśmy na wystawie.

Podobają mi się również Schneider Sedna, ale niestety nie ma 3-klawiszowyych, a mamy takie dwa włączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...