Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O patrz i rozmiar dla mnie idealny:)

Bo wydawało mi sie ze pisałaś gdzieś o wannie to się dopytuję bo mnie to czeka teraz już natychmiast.

 

Coś czytałam że akryl może być lepszy/gorszy, ze się może wyginać, odkształcac i co tam jeszcze...

Wiesz coś na ten temat?

 

dopiero dojrzałam, ona stalowa jest

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka mnie to obojętne czy stalowa czy akrylowa, to jak dyskusja nt. wyższości świąt BN nad WN. Zrozumiałam z niej, że akryl się rysuje (jak jest tani, a na drogi mnie nie stać) a stal szybciej wychładza i może odprysnąć jak w nią mocno przywalisz. Do tej pory miałam stalowe i ok. Ważniejszy jest kształt i wymiar. Rozmiar 170 jest dla mnie za duży, mieliśmy taką i się "topiłam" w niej. Owalna żeby umyć jednym posuwistym ruchem szmaty :) I żadnych podłokietków bo tylko się kamień na nich osadza.

Powinnam jeszcze sprawdzić czy mi się 4litery wygodnie na dnie mieszczą, ale to już musiałabym znaleźć ją na żywca a to za kilka miesięcy. (pamiętam, że Malka sprawdzała :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie ale z luzem czy bez? :)

Wielki dzień dziś. Heniutek kończy, M pojechał odebrać i rozliczyć.

Jezu jak on mnie wczoraj zdrzaźnił, mało nie zabiłam przez telefon.

A dzisiaj oberwało się pseudofachowcom z Mirmara, którzy półtora tygodnia będą wieźć moje papiery do prądu :mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałyście mi, jak z małżonką przymierzaliśmy się do wybranej wanny w Leroju na ekspozycji.

Znaczy, w sensie, że najpierw jedno, potem drugie, nie razem! :D

 

A co do wanien - akryl się rysuje to fakt, ale wystarczy do wanny nie wchodzić w podkutych glanach a stalowe emaliowane miednice "po babci" wymienić na plastikowe i będzie ok. Emalia zresztą też się rysuje. Natomiast ciepło, przyjazność akrylu dla nagiego użytkownika (płci dowolnej) są bezapelacyjne.

Ugina się jedynie akryl dziadowski (tani chińczyk) i (co bardzo ważne!!!) akryl źle zamontowany, niedostatecznie podparty (zwłaszcza na krawędziach).

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...