Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

E tam co to za dom bez prundu :( nawet sobie popstrykać nie mogę

Te szare to cementyty, tylko że mokre, dlatego się świecą jak psu..... :)

Prysznic na szczęście nie widać wszystkiego (braku symetrii na przykład :razz:

Ale cieszę się, że się cieszysz i cieszę się wraz z Tobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dojrzały i odpowiedzialny :)

 

Zbieram się do tego, ale raz że nie mam ciepłej wody, musiałabym gotować, a dwa że muszę odkurzyć ramy po gipsach a odkurzacz ledwo ciągnie, więc odwlekam tę wiekopomną chwilę :) ale trzeba przed mrozami, czyli weekend albo przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także cieszę się z Twoich sukcesów na polu budowlanym, świetnie to ogarniasz. :)

 

 

 

Aniu, czy te ślumoki wrrrrrrrrr zawiozły do Rejony papiórki, jak myślisz?? wrrrrrrrrrr

 

 

(braku symetrii na przykład :razz:

Ale cieszę się, że się cieszysz i cieszę się wraz z Tobą :D

Edytowane przez GraMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, dopiero teraz dotarłam!

 

A czy okna juz też myłaś? Bo mnie zastanawia, kiedy człek się powinien dopuścić tego pierwszego razu :)

 

Jak będzie dojrzały i odpowiedzialny :)

 

Zbieram się do tego, ale raz że nie mam ciepłej wody, musiałabym gotować, a dwa że muszę odkurzyć ramy po gipsach a odkurzacz ledwo ciągnie, więc odwlekam tę wiekopomną chwilę :) ale trzeba przed mrozami, czyli weekend albo przyszły tydzień.

 

Okna!!

Kurcze przecież zanim mi to skończą w środku te płytki, gładzie, inne świństwa to już zima będzie...

Jak ja okna umyję??

 

Sorry Ania że się tak u Ciebie zdenerwowałam ale właśnie do mnie dotarło...

 

ps. umieścimy kiedyś zdjęcie jakiegoś pokoju i zrobimy konkurs: czyje to??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilka w Obi 50 zł bo to II gat., ale w sieci można znaleźć po 80, generalnie szarych płytek teraz od groma, w cenach mocno zróżnicowanych a wyglądem niewiele się różnią :)

 

Luka z zewnątrz możesz umyć teraz a w środku mrozu raczej mieć nie będziesz :) chodzi o ten najgorszy syf, wiadomo że teraz nie dopieścisz na glanc :)

ps. zrobimy zrobimy to będą wariacje na temat :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin super wyglądaja te cegiełki w łazience. Naprawdę przepięknie. Tylko ta listwa. LISTWA!! Jak mogłaś :D

Podłogowe też super wyglądają. Nie mogę się już doczekać Twojej kuchni.

A z oknami to mnie nawet nie denerwujcie. Naprawde... po długim czasie zajzałam a tu zaraz o myciu okien mi przypominają. Nawet na przedpokoju od tygodnia stoi siatka ze szmatami do mycia okien. Ha ha Swoją drogą w bloku to jest zawsze przedpokój a w domu hol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej niedzieli zrobiliśmy "maraton" po sklepach z kafelkami ale akurat w OBI nie byliśmy:) Jest tego sporo w szarościach....więc dlaczego zawsze moją uwagę zwracają te powyżej 100 zł :confused: w Castoramie są też "takie jedne" za ok 70zł ale mają smugi ( nie do końca do zaakceptowania ;) ) Mamy 55m salon+kuchnia a jeszcze zastanawiamy się czy aby nie dać tych samych w korytarzu i wiatrołapie ( wtedy ok 70 m) dlatego cena ma znaczenie. Znalazłam właśnie je na GLAZURA STRZELIN za niecałe 80 nie miałam pewności czy to te. Są jeszcze na Strefa płytek.pl po 31,91 :jawdrop: ale to 3 gatunek i raczej się nie nadadzą :) mąż będzie kładł- obawiałabym się reacji :rolleyes: Te Twoje wyglądają na gładkie i bliskie naszemu ideałowi z Max Fliz. Drugi gatunek w miarę ok? Chcemy jak najwięcej kupić do 31.12 a podłoga jest właśnie jedną z "tych ważniejszych" zakupów :) Dzięki za odpwiedź.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka materace sobie podłóż pod okno na zewnątrz będziesz miała miękkie lądowanie :)

Nita ale które okna na Cię czekają? te domowe czy te mieszkaniowe? domowe zdążysz wiosną po ociepleniu a mieszkaniowych nie warto bo przeciez zaraz się przeprowadzacie :p

Grażka ale już masz umyte? muszę się przejechać koło Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...