Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Właśnie, że nie umyte, jeszcze mną trzęsie po tej przygodzie :p

 

Zapraszam nie tylko na wizytę /jak do teściowej/ ale nawet na wizytację /teściowa do synowej/.

 

 

Dziewczyny, czy sraczyki, baterie, glazura, wanna, kabiny, tzw wykończeniówka wchodziła/wchodzi pod zwrot VAT:eek: Mam 4 łazienki i to łakomy temat byłby gdyby można było odliczyć VAT.

 

 

Luka materace sobie podłóż pod okno na zewnątrz będziesz miała miękkie lądowanie :)

Nita ale które okna na Cię czekają? te domowe czy te mieszkaniowe? domowe zdążysz wiosną po ociepleniu a mieszkaniowych nie warto bo przeciez zaraz się przeprowadzacie :p

Grażka ale już masz umyte? muszę się przejechać koło Ciebie :)

Edytowane przez GraMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ania,

suuuuper podłoga. mi to się nawet podoba, jak błyszczy. :rolleyes: ideałem byłyby dla mnie takie półbłyszczące...

ale cementyty już od dawna mam w swojej pamięci.

a ostatnio w Mrówce widziałam fajne płytki za normalnie 20 pln. szkoda, że jeszcze nie ten etap u mnie, bo bym się na nie rzuciła.

 

to kiedy kuchnia będzie skręcona?

 

Dziewczyny, czy sraczyki, baterie, glazura, wanna, kabiny, tzw wykończeniówka wchodziła/wchodzi pod zwrot VAT Mam 4 łazienki i to łakomy temat byłby gdyby można było odliczyć VAT.

można :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, super widoczne postępy :) Bardzo mi się podoba ta cegiełka pod prysznicem. U nast glazurnik wchodzi w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że hydraulicy zdążą do tego czasu uruchomić piec.

 

Dziewczyny, czy sraczyki, baterie, glazura, wanna, kabiny, tzw wykończeniówka wchodziła/wchodzi pod zwrot VAT:eek: Mam 4 łazienki i to łakomy temat byłby gdyby można było odliczyć VAT.

Można, pamiętaj tylko, że faktury muszą być maksymalnie na dzień 31.12.2013 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prądem kicha, podjeżdżamy rano na budowę a tam panowie grzebią przy słupie. Pytam co robią, oni że podłączają ten dom do prądu. Hurra, czyli można dzwonić do Legionowa/Wołomina (konia z rzędem temu kto wie) o licznik, bo prąd już w skrzynce. Legionowo nie odbiera telefonów (żaden numer), Wołomin owszem, tylko po to żeby poinformować, że samo podłączenie to pikuś, teraz czeka nas dopiero papierkologia. Będziemy mieć szczęście jak puszczą nam prąd do końca GRUDNIA. Mirmar twierdzi, że da się szybciej. Legionowo dalej nie odbiera telefonów (no bo po co) więc jutro M startuje o świcie żeby się dowiedzieć osobiście. Papierkologia jest CHORA. A jak słyszę, że teraz cywilizacja jest i można sobie wybrać dostawcę prądu wg uznania, to szlag mnie trafia.

 

Na przekór prądowemu fatum zamówiłam wreszcie gniazdka i pstryczki.

A instalator od CO ma przyjść w niedzielę do kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślumoki wiozły dwa tygodnie deko papiórków a teraz mówią, że da się szybciej?? :sick:

 

I nikt nie zadzwonił, że przyjadą /aby psy uwiązać/ ;)

 

 

No żesz :bash:

 

 

 

Z prądem kicha, podjeżdżamy rano na budowę a tam panowie grzebią przy słupie. Pytam co robią, oni że podłączają ten dom do prądu. Hurra, czyli można dzwonić do Legionowa/Wołomina (konia z rzędem temu kto wie) o licznik, bo prąd już w skrzynce. Legionowo nie odbiera telefonów (żaden numer), Wołomin owszem, tylko po to żeby poinformować, że samo podłączenie to pikuś, teraz czeka nas dopiero papierkologia. Będziemy mieć szczęście jak puszczą nam prąd do końca GRUDNIA. Mirmar twierdzi, że da się szybciej. Legionowo dalej nie odbiera telefonów (no bo po co) więc jutro M startuje o świcie żeby się dowiedzieć osobiście. Papierkologia jest CHORA. A jak słyszę, że teraz cywilizacja jest i można sobie wybrać dostawcę prądu wg uznania, to szlag mnie trafia.

 

Na przekór prądowemu fatum zamówiłam wreszcie gniazdka i pstryczki.

A instalator od CO ma przyjść w niedzielę do kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jeśli macie już prąd w skrzynce, to mam nadzieję, że pójdzie szybko. U nas od momentu doprowadzenia prądu do założenia liczników minął około tydzień. W ciągu jednego dnia podpisaliśmy umowę z dostawcą, wpłaciliśmy, zawieźliśmy dowód wpłaty i umówiliśmy termin. Mam nadzieję, że u Was także zostanie to zrealizowane równie szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak myśleliśmy, ale w Wołominie tak łatwo to nie przechodzi. Geodezja na narysowanie kreski na mapie potrzebuje miesiąc podobno. Poza tym papiery latają między Legionowem a Wołominem. A wszyscy robią na złość firmie od przyłącza, bo to świeżaki, wygrali przetarg, i wepchnęli się w stare układziki (i nie wiedzą że za każdą pieczątkę należy się 5 dych albo więcej bo inflacja przecież). Więc trzeba ich udupić. A przy okazji wszystkich nieszczęśliwie budujących na terenie podległym :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nic nie będziemy sami wypełniać, chodzi tylko o to żeby wyżebrać żeby pan X szybciej klepnął złożone papiery i odesłał je do Wołomina, żeby pan Y je klepnął i przekazał panu Z, a ten nam żebyśmy mogli jechać i podpisać umowę. Tak w skrócie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita ale które okna na Cię czekają? te domowe czy te mieszkaniowe? domowe zdążysz wiosną po ociepleniu a mieszkaniowych nie warto bo przeciez zaraz się przeprowadzacie :p

 

skoro tak mówisz, to nie pozostaje mi nic innego jak Cię posłuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad: jakie pięć dych, mi w oczy powiedziano: "u mnie to kosztuje tysiąc złotych"!

No tak myśleliśmy, ale w Wołominie tak łatwo to nie przechodzi. Geodezja na narysowanie kreski na mapie potrzebuje miesiąc podobno. Poza tym papiery latają między Legionowem a Wołominem. A wszyscy robią na złość firmie od przyłącza, bo to świeżaki, wygrali przetarg, i wepchnęli się w stare układziki (i nie wiedzą że za każdą pieczątkę należy się 5 dych albo więcej bo inflacja przecież). Więc trzeba ich udupić. A przy okazji wszystkich nieszczęśliwie budujących na terenie podległym :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nita słuchaj bardziej zaprawionych w (nie)myciu okien :p

Luka może u Ciebie będzie lepiej, u nas jest zbitka nieszczęśliwych zbiegów okoliczności :sick:

Grażka bo Ty z ulicy jesteś, jednorazowy klient, ja mówię o cenie dla stałych "współpracowników-naganiaczy" (aczkolwiek te 5 dych to parę lat temu było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...