Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

No ja z otworami drzwiowymi na górze też mam kichę, ale "pomyślę o tym jutro" ;)

Pstryczki zaczniemy montować, aby coś ruszyć, jakbyśmy czekali na pomalowanie, to montowalibyśmy je w styczniu :bash:

Zresztą i tak bez prądu nic innego nie możemy robić.

Ty czekasz na budowlany czy już masz? bo gaz to spokojnie na budowlanym popłynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na budowlany czekam. Na warunki znaczy się.

Papiery do gazowni "się robią"

Zapomniałam dziś kontrolnie zadzwonić do Jureczka-instalatora jak daleko są - czy głęboko w lesie czy może gdzieś na skraju...

 

A słyszałaś jak mam już nagrzebane w głowie przez budowę??

W czwartek jak siedziałam domu ktoś zadzwonił. Otwieram, patrzę - kominiarz!! I galopująca pierwsza myśl - przyszedł do mnie z papierami do gazu, fajnie - szybko im poszło, skąd wiedział gdzie mieszkam, mógł mnie Jurek uprzedzić a nie tak z zaskoczenia... i już-już dziub otwierałam z jakąś głupia uwagą a pan kominiarz jak nie huknie radoście:

Z powinszowaniem na ten Nowy Rok od kominiarza!!! i mi kalendarz wciska:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się dzisiaj śniło że wchodzę do łazienki a tam podłoga mi klawiszuje ale tak na 20 cm. Patrzę a jakieś heniutki z zewnątrz podkopem mi styropian wydłubują podłogowy. Goniłam ich przez bramę ale zwiali. Masakra. Dorka to przez Ciebie :D

 

Posprzątaliśmy dzisiaj górę śmieci, tych z zewnątrz. Znowu pełniuteńki kontener. Ale przejaśniało, tylko te wszystkie chwaściory zostały na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo teraz jest:)Wielki ten kontener...ciekawe ile u mnie by się takich uzbierało:bash: wiele razy już chciałam zamawiac ale stale słyszę: zamówimy na koniec:confused:

 

wielki to on sie tylko wydaje..u nas wyjechały dwa ..i tylko dwa dzieki temu ze pan zabierając ostatni zostal przekonanay do zabrania worow ze styropianem napiwkiem z kwoty za kontener. dzieki temu nie trzeba bylo 3 bo tyle tego było; -) radzę cos wywozic na bieżąco w miarę bo znam wile domków przed ktorymi długo zostaje skalniaczek bo potem 400..800...1200 za kontenerów kilka boli bardzo ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...