Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

Wpadam z rewizytą :D

Odpowiedziałam u siebie w komentarzach na pytanie o impregnat, ale tu też zostawię namiary- może się przydadzą.

link do strony sprzedawcy TUTAJ

Preparat nakłada się podwójnie, ma konsystencję żelu. Cena za tę ilość jest wielce zadowalająca. Czekałam dwa dni na przesyłkę. Pozdrawiam i życzę spokoju ducha.

Ś-ś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja wybieram białe płytki :)

ale już Ci współczuje szorowania fug :p

 

W życiu fug nie szorowałam i nie zamierzam :sick: dałabym naturalnie brudne :razz:

 

Oj Ania, a nie możesz po prostu poprosić o podjęcie decyzji małżonka? (i potem mieć komfort zgonienia na niego, jak wybór okaże się nietrafiony?)

 

Ech, kobiety....

 

J.

 

Posłuchałam Cię i powiedziałam mężu , że odwaliłam najgorszą robotę i wybrałam trzy z tysiąca, teraz jego kolej - ma już z górki. Jak źle wybierze będzie na Ciebie :lol2:

 

To ja powiem tak: w/g mnie cementyt white bardziej pasuje do tych szarości w korytarzu niż beż, który z kolei mi bardziej pasuje ogólnie.

Ale ja jestem totalne beztalencie dizajnerskie. I zgadzam się z Jarkiem. To z mężem to byczy pomysł http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif

 

No właśnie pasuje i jest spójny - tylko ja nie wiem czy o taki efekt mi chodzi, jest strasznie zimny. Ale fakt te płytki myje się jednym ruchem szmaty, leci jak po maśle :)

 

Wpadam z rewizytą :D

Odpowiedziałam u siebie w komentarzach na pytanie o impregnat, ale tu też zostawię namiary- może się przydadzą.

link do strony sprzedawcy TUTAJ

Preparat nakłada się podwójnie, ma konsystencję żelu. Cena za tę ilość jest wielce zadowalająca. Czekałam dwa dni na przesyłkę. Pozdrawiam i życzę spokoju ducha.

Ś-ś

 

Dzięki, obejrzałam i bardzo mi się podobają kolory, a będę potrzebować do parapetów, schodów, tarasów itd itp

 

Średnia satysfakcja zdać się na resztę domowników - nie chcieli ciemnej fugi - jest jasna ciągle brudna. Komu to przeszkadza.... tylko mnie :sick:

 

No właśnie, satysfakcja to by była jakby sami ją szorowali :(

 

Jakbym policzyła głosy to wyjdzie na każde po równo :D Może zrobię "dywaniki" z drewnianych i naokoło opaski z białych :rotfl:

 

A na serio muszę jeszcze ułożyć je w podwójną jodełkę i przyłożyć białą listwę, może nie będzie tak babciowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za odpowiedzialność zbiorowa??? Każdy z nas (mężów) ma swój wózek.... :lol:

 

A pewnie - odpowiedzialność plemników :lol2:

 

J. (a jak będzie bardzo źle, to niech na piwo wpadnie. Wie, gdzie ;) )

 

A tego mu nie powiem, bo specjalnie źle wybierze :lol2:

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu

 

Ja wybierałam pokrycie podłóg wg jednego kryterium - ewentualne brudy mają być niewidoczne. I dlatego moje płytki są szare (jasnoszare) w "paćki, mazy itp (ale jednak na tyle delikatne, że patrząc na całość się tego nie zauważa.

Po pierwsze odpowiedz sobie na pytanie panele czy płytka. Potem jakie kryterium ważniejsze cena czy wygląd. Wszystkie 3 opcje podłogowe pasują do tych szarych płytek (wg zdjęcia z postu 3939).

Ja też w pewnym momencie miałam mętlik w głowie, wybór drogą eliminacji to też dobry wybór. A co do fugi - jeśli to nie jest powalająca powierzchnia to daj fugi epoksydowe i po problemie. Droga ale ludzie sobie chwalą. U nas wyszłoby za drogo (b. duża powierzchnia).

 

Pozdro.

 

PS Po Waszej stronie Warszawy też szaleje rota? Już nie mam siły córa już 3 razy przechodziła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ala nie przepadam za maziajami, wolę gładkie :(

Panel czy płytka, to własnie trudne pytanie. Panele na pewno będą na piętrze, ale na parterze boję się, że się szybko zniszczą, głównie od piachu. No i podkład będzie cienki, więc mogą stukać.

Cenowo wszystkie opcje wychodzą podobnie.

Epoksydowej fugi nie dam, bo tą podłogę będziemy kłaść sami.

 

U nas rota nie ma, ja w każdym razie nie słyszałam na razie. Moje są szczepione, więc jak do tej pory mieliśmy z tym spokój (myśmy owszem łapali, one nie). Są za to inne kombinacje wirusowe, mieliśmy 2 tygodnie z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ania, :hug:

sporo rzeczy już odfajkowane masz na liście zakupowej.

ja cały czas marzę o jasnej podłodze (prawie białej), dlatego głosuję za cementytami. (chociaż one na zdjęciu jakieś beżowe)

 

a fuga może taka najcieńsza jak się da i wtedy nie będzie tak świecić po oczach brudem.

 

dobrze, że będę mogła korzystać z Waszych doświadczeń i za dwa lata napiszesz mi, "bierz białe", albo "w żadnym razie".

 

pozdrawiam cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka wszędzie mamy podłogówkę, dobra wklejam alternatywne wersje:

płytka a'la biały cementyt

[ATTACH=CONFIG]230494[/ATTACH]

"drewniany" holtzer beige (w rzeczywistości jest jaśniejszy, bardziej rozbielony

[ATTACH=CONFIG]230495[/ATTACH]

no i jeśli holtzer, to jakie ułożenie, proste jak tutaj, czy w jodełkę, czy w podwójną jodełkę (miałam pokazac ale zdecgły mi baterie w aparacie i nie zrobiłam więcej zdjęć :mad: )

 

 

te plytki to co to jest ? gres szkliwiony czy polerowany ?

 

takie male plyteczki drewnopodobne to ja ukladalabym chyba w jodelke, ale najlepiej jesli juz sie zdecydujesz, ulozyc sobie niewielki obszar i wtedy zdecydowac

 

ja tez sie zastanawialam pomiedzy drewnopodobnymi ( ale myslalam o ciut ciemniejszych, bo wszystkie jasne w sklepie wydawaly mi sie mocno sztuczne)

a jasnym gresem

ostatecznie wybralam gres...pomogla mi w decyzji cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka wszędzie mamy podłogówkę, dobra wklejam alternatywne wersje:

płytka a'la biały cementyt

[ATTACH=CONFIG]230494[/ATTACH]

"drewniany" holtzer beige (w rzeczywistości jest jaśniejszy, bardziej rozbielony

[ATTACH=CONFIG]230495[/ATTACH]

no i jeśli holtzer, to jakie ułożenie, proste jak tutaj, czy w jodełkę, czy w podwójną jodełkę (miałam pokazac ale zdecgły mi baterie w aparacie i nie zrobiłam więcej zdjęć :mad: )

 

I co?? I co??

Bo zerkam po raz kolejny i chyba coraz bardziej mi sie te drewnopodobne podobają...

:D

 

Luka for You najładniejsze pomieszczenie w chałupie

[ATTACH=CONFIG]230497[/ATTACH]

 

Ach dziękuję dziękuję:)

Tło do złudzenia przypomina moją (te same płytki i jasnoszara fuga) tylko rurek mam tak bardziej "na bogato"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ania, :hug:

sporo rzeczy już odfajkowane masz na liście zakupowej.

ja cały czas marzę o jasnej podłodze (prawie białej), dlatego głosuję za cementytami. (chociaż one na zdjęciu jakieś beżowe)

 

a fuga może taka najcieńsza jak się da i wtedy nie będzie tak świecić po oczach brudem.

 

dobrze, że będę mogła korzystać z Waszych doświadczeń i za dwa lata napiszesz mi, "bierz białe", albo "w żadnym razie".

 

pozdrawiam cieplutko :bye:

 

Kasia, jak sobie przypomnę, jakie typy miałam 2 lata temu, kompletnie inny dom, inna działka, o wykończeniu już nie wspomnę :rotfl:

 

te plytki to co to jest ? gres szkliwiony czy polerowany ?

 

takie male plyteczki drewnopodobne to ja ukladalabym chyba w jodelke, ale najlepiej jesli juz sie zdecydujesz, ulozyc sobie niewielki obszar i wtedy zdecydowac

 

ja tez sie zastanawialam pomiedzy drewnopodobnymi ( ale myslalam o ciut ciemniejszych, bo wszystkie jasne w sklepie wydawaly mi sie mocno sztuczne)

a jasnym gresem

ostatecznie wybralam gres...pomogla mi w decyzji cena :D

 

To gres szkliwiony, a cena mi nie pomoże , jest bardzo zbliżona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały baterie łazienkowe do górnej łazienki. Co prawda zrobimy ją później, ale odfajkowane ;)

panel prysznicowy no name

http://i44.tinypic.com/1ormuf.jpg

bateria umywalkowa deante jaguar

http://www.oltix.oltix.pl/bdx021m.jpg

bateria wannowa deante jaguar

http://oltix.oltix.pl/bdx010lfoto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...