Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka Ani i Marcina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie się o to pytam bo mówiłaś o 80. Ja teraz siedzę przy biurku, które ma 80 i jest ogromne:D

I jakoś mi sie te malutkie baterie nie widzą do tego...

 

ps. też kombinuję jaka musi być najmniejsza z dużych umywalek żeby moja dwójka mogła równocześnie zęby myć - przy tej czynności rozpoczynają się konflikty poranne przeważnie:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - gdybym ja miała wybierać wybrałabym płytki :). Super prezentują się te białe, no i nie lubię się oszukiwać płytkami drewnopodobnymi. Choć sama widziałam takie na podłodze, że myślałam, że to drewno.

 

Ponieważ jednak doczytałam, że zamówisz już płytki drewnopodobne to wg mnie najbardziej pasuje do płytek, które już masz to ułożenie ze zdjęcia poniżej (tyle, ze to raczej jest równoległe nie prostopadłe)

prostopadle

[ATTACH=CONFIG]230769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230770[/ATTACH]

 

Dość dobrze prezentuje się też ta jodełka.

jodełka podwójna

[ATTACH=CONFIG]230765[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]230766[/ATTACH]

 

To moje 3 typy, ciekawa jestem co wybierzesz finalnie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałaś jeszcze w wątku o kłopotach z układaniem płytek drewnopodobnych? Nie śledzę go ale coś zapamiętałam, że kafle niektórych producentów nie dają się układać w dowolnej konfiguracji po są lekko krzywe i można o nie zaczepiać sunąć po takiej podłodze w pończochach.... zabij dokładnie nie pamiętam jak to było. Ułożenie proste (cokolwiek to miało znaczyć) miało być wolne od tej wady :confused:

 

Tak czy siak może lepiej przeleć ten wątek, jeśli go nie znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie darcia rajstop, to jest to pierwszy i najważniejszy test jaki robię :D

Odrzuciłam już tyle płytek z powodu ich szorstkości, że wybór mam mocno ograniczony :)

Holtzer jest gładki na szczęście.

Chciałam masto bianco do łazienki (wzorem Agi :) ), nawet dzisiaj rano obmierzyłam , wyliczyłam ile czego, ale odpada bo szorstkie :(

Na szczęście mam alternatywną wersję łazienki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na naszych płytkach robiłam testy z wykorzystaniem rajstop, kawy, herbaty, cytryny, wina, coco-coli, ketchupu, musztardy, rozgrzanego oleju z patelni, markera, zakreślacza, kredek drewnianych i świecowych oraz rozlanego lakieru do paznokci :) Test powtórzyłam dwukrotnie, najpierw wytarłam od razu, a później drugi raz zostawiłam a 8 godzin by zaschło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie darcia rajstop, to jest to pierwszy i najważniejszy test jaki robię :D

Odrzuciłam już tyle płytek z powodu ich szorstkości, że wybór mam mocno ograniczony :)

Holtzer jest gładki na szczęście.

Chciałam masto bianco do łazienki (wzorem Agi :) ), nawet dzisiaj rano obmierzyłam , wyliczyłam ile czego, ale odpada bo szorstkie :(

 

 

a probowalas z innymi rajstopami ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cronin a co to za biale płytki nad ktorymi sie zastanawialas? (al'a cementyt )

Widze ze cena bardzo zachecajaca jak na taki format (60x60? )

ps Juz doczytalam ze to Cementyt White.Jetses pewna ze sklep ma jej na stanie?

Kiedys szuklama z Valdi Ceramika koloru Silver i otrzymalam informacje ze fabryka przestala juz produkowac i sprzedaja jedynie to co maja na magazynie i nie mieli serii Cementyt.

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...